Şimdi Ara

iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
6
Favori
9.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölüm güzel gibiydi , hafif eğlenceli bi tarzı var izlenebilir bence
  • İlginç konusu dikkat mi çekti ki baya da indirilme sayısı var, piyasada izleyecek dizi kalmadı başlayacağım şimdi, az sonra izler editlerim
    Edit:Beyler başlayın mükemmel bir dizi kesin tutacak benim aşırı hoşuma gitti. TWD ile yakından uzaktan alakası yok.
    Edit2:Bu dizinin tutacağından %100 eminim, 1.sezon ortalarına gelinsin herkes bana hak verecek, çünkü bu tarz konular her zaman dikkat çekiyor.

Başrolde ki güzel kızımızın arka planda konuşması bana Dexter hissiyatı verdi açıkcası dizi beni en başta bu açıdan bir kere tav etti.
    Giriş bölümlerine çok önem veririm ve bu dizinin tutacağından kesin eminim. Konusu çok farklı ama aşırı ilgi çekici ve oyuncularda rollerini baya iyi oynuyorlar, sıkı takipçisi olacağım Ayrıca kız çok çekici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby Blue -- 19 Mart 2015; 0:04:17 >

• Yorumlar hep olumlu izleyeceğim
  • Ben de izleyeceğim bugün, editlerim.

Edit: Fena değil ilk bölüm itibariyle çerezlik diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 19 Mart 2015; 11:48:34 >
  • İlk bölümü izledim. İlk 10 dksı iyiydi gerisinde sıkıldım. Çerezlik bir dizi. Diğer bölümlerini izlemeyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arrow Flash gibi orta düzey heralde izleyince editlerim

Edit:Değişik bir zombi dizisi ve içinde komedi var gizem olayı da artabilir ilerde şimdilik izlenir ama nasıl götürürler diziyi bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 20 Mart 2015; 23:14:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena başlamadı en azından beklentimden iyiydi.Komedi faktörünü ön plana almaları bana olumlu geldi.En azından boş zamanlarda seyredilebilir.
  • İsmi garip olmuş ama izlenebilir.
  • İlk bölümü beğendim. Öyle ahım şahım bir şey değil ama çerezlik niyetine izlenir. Yalnız kız çok tatlı.
  • '' Olsa da olur Olmasada olur '' tarzi bi dizi.. İyi değildi ama Kötüde değildi Orta seviye bi ilk bölümdü.. Tabi ki burada birakmayip 5-6 bölüm daha izleyeceğim daha ilk bölümden diziyi yok etmeye gerek yok ama bana pek ışık vermedi dizi.. Zaten 10 Bölümlük anlaşilmiş galiba bi yerde okudum ama nerede hatirlamiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Mart 2015; 9:24:03 >
  • Dizinin ikinci bölümünün fragmanı yayınlandı.
    İzlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=X62QZTYOHKo
  • Öyle abartı bir dizi değil. Çok fazla da süreceğini sanmam. Ama konusu değişik. Can sıkıntısına izlenir.
  • güzel şimdilik izlenmeli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante87 -- 20 Mart 2015; 13:41:10 >
  • Biriksin bakalım güzelse başlarız.
  • trailer'i izledim hoşuma gitti, başlayalım bakalım
  • Mesajım buluna
  • fena değildi ilk bölüm, daha fazlasını da beklemiyordum eğlenceli en azından

başka zombiler de var heralde.
  • ilk 15-20 dk sını izleyebildim sıkıldım
  • Ben ilk bölümü çok beğendim. Bence bu dizi tutar rezleri alın
  • Fena değil arrowdan sonra flash çıktı şimdide süper zombi kız.O TARZ Sevenler bunuda sever.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.