Şimdi Ara

iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
268
Cevap
6
Favori
9.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4137 Mesaj
    Yarin geliyor sanirim.
    |
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yarbay
    4969 Mesaj
    artık izleyesim gelmiyor sizde de böyle oluyor mu?

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yarbay
    4137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

artık izleyesim gelmiyor sizde de böyle oluyor mu?
    final sezonunu ben de pek sevmedim.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

final sezonunu ben de pek sevmedim.

Alıntıları Göster
    Niye ki hocam? Önceki sezonlardaki tadı vermiyor mu? Bölümler biraz yayınlansın, biriksin diye bekliyorum. Daha başlamadım izlemeye.

Orijinalden alıntı: tomasson85

Niye ki hocam? Önceki sezonlardaki tadı vermiyor mu? Bölümler biraz yayınlansın, biriksin diye bekliyorum. Daha başlamadım izlemeye.

Alıntıları Göster
    Eski tat kalmamis sanki konu bulamamislar da zorlama cekmisler gibi olmus. Son 3 bolum boyleydi benim icin. Onceki sezonlar gununu beklerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    Son bölüm tam anlamıyla facia gibiydi. Genel olarak sezon iyi olsa da son bölümün zirveye oynamasını beklemiştim. Tam tersi oldu.
    |
    |
    Final şaşırtmadı, neredeyse bütün diziler rezil bitiyor.
    5 sezonda çok eğlendiğim bölümler oldu ama ana konusu her zaman kötüydü, sadece cinayetler/beyinler için izliyordum.
    Bu dizinin de bitmesiyle aktif izlediğim dizi kalmadı, uzun süre dizi izlemem gibi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1778 Mesaj
    Bitti

Zorlama bitirmişler gibi geldi. Final sezonunu hak ettiğini düşünüyorum. Bu saatten sonra olmayacak ama olsun.

Dead Enders konusu bu sezon güzelce işlenebilseydi ve son bir sezon daha yapılıp tedaviyi konu alsaydı bence çok daha güzel olurdu. Ya da bu sezondaki bölüm sayısı arttırılabilirdi. Çok da tatmin edici bir final olmadı bence ama yine de final finaldir görebilmemiz bile güzel. Güzel dediğim tek CW dizisi de gidiyor. Üzdü.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.