Şimdi Ara

İzmit Ucuz Yeme-İçme-Giyim-Elektronik-Akaryakıt-Ulaşım-Diğer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
26
Favori
6.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alexxson

Classta 2.63 lpg

Benzinde en ucuz kocaeli derincede iloil akaryakit 6.71
    İlk mesaja ekledim teşekkürler .

Benzin fiyatına bu geceden itibaren indirim geldi yarın benzin fiyatını güncellenmiş olarak gireriz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 7 Ağustos 2019; 16:31:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Kuzu yaylasını biliyorum yolları gerçekten kötü. Bir de silah sevmiyorum dan dun silah atıp duruyorlar. Diyorum ya kafa dinlemeye gidiyoruz silah patlamasından kafa şişip geliyor.
    Derincedeki yer aklımda bir de oraya gideceğim bakalım.

Alıntıları Göster
    Kuzu yaylası benim hoşuma gitmişti ama biraz uzak geldi körfezden.

Derincede ki şehrin içinde yerleşime çok yakın , insanlar pazar arabalarını doldurup yürüyerek gelenler oluyor

• Derince-tütünçiftlik arası sahilde 55 masalı piknik alanı var ayrıca yarımca sahili hereke sahili mangal ve piknik için ücretsiz yerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler hafta sonu uğrarım 😉

• Güzel konu takip👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    burası güzel ya istanbulda yemiştim izmitte de yedim. dediğiniz gibi f/p acısu vergi dairesinin ilerisinde bir dönerci daha açıldı et döner fiyatları yine böyle oraya da bakılabilir
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Çenedere mesire alanı var Derince de güzel ama hafta sonu gidilecekse sabah erken kahvaltıya gitmek gerekiyor yer kapmak için ve hafta sonu çok kalabalık oluyor.
    Yarımca sahil eve yakın oldugu için sık sık kullanıyoruz gayet iyi sahil kenarında hem masalar var hem de yere bir şeyler serip rahatça oturabilirsin. Bu 2 yer de ücretsiz.
  • Arkadaşlar vakit buldukça konuyu güncellemeye çalışıyorum , yorumlarınızı teker teker okuyorum sizinde ilk mesajda mutlaka bulunması gerektiğini düşündüğünüz bilgiler varsa ekleye biliriz.

Belki de yaşadığımız şehirde daha önce gitmediğimiz ya da duymadığımız yerler olabilir ,tatmadığımız tatlar olabilir .

Yardımlarınızla , bu şehrin tüm nimetlerinden yararlanabiliriz
  • 41 Burda bayramda çalışma saatleri ve etkinlikler ;

9-10 Ağustos açılış :10:00 kapanış 24:00 (Ulaşım için ek sefer hakkında bilgi yok , öğrenebilirsek

güncelleriz)

11 Ağustos(Bayramın 1. günü Açılış :14:00 Kapanış :22:00

12-13-14-15-16-17-18 Ağustos Açılış :10:00 Kapanış:23:00 (Ulaşım için ek sefer hakkında bilgi yok ,

öğrenebilirsek güncelleriz)

-------------------------------------------------------------------------
    Çocuk tiyatrosu etkinliği ;

Herhafta sonu Cumartesi günü saat 16:00 de başlar .(Ücretsizdir)

10 Ağustos - Şirinler sınıfı

17 Ağustos - Yumurtam sıcak

24 Ağustos - Profesör ve fıstık
    --------------------------------------------------------------------------

Açık Havada Sinema Keyfi

Yaz döneminde her Cuma ve Cumartesi saat 21:00 seçkin filmler gösterimde
    Tarih tarih film listesi :

Link

• İzmit çarşı tavuk dünyası yanında yeni bir restoran açıldı sınırsız lahmacun içecek 20 tl
    Outlet nike zaten bedavadan biraz pahalıya satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgms2

İzmit çarşı tavuk dünyası yanında yeni bir restoran açıldı sınırsız lahmacun içecek 20 tl
    Outlet nike zaten bedavadan biraz pahalıya satıyor
    Sınırsız lahmacun olayı iyiymiş

Denemek lazım .

Ayrıca Outlet Nike için yakınlarda olan varsa fiyat bilgisi paylaşabilir mi .

Bayramda yeni ayakkabı almak isteyenler olabilir .
  • mertgms2 M kullanıcısına yanıt
    tam ben yazmak için foruma geldim. Dayım mı Dayı mı ne lahmacun kampanysının olduğu yer. sınırsız lahmacun + içeçek 20 lira diyor. 2 lahmacunu yetiyor 3 lahmacunun doyurur güzeldir lahmacunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashoca41

tam ben yazmak için foruma geldim. Dayım mı Dayı mı ne lahmacun kampanysının olduğu yer. sınırsız lahmacun + içeçek 20 lira diyor. 2 lahmacunu yetiyor 3 lahmacunun doyurur güzeldir lahmacunu.
    Fırsat olarak değerlendirilecek bir yer ise tam adres ve firma bilgisi paylaşabilir seniz ilk mesaja ekleyebiliriz.
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Çınarlıdere Mesire Alanını tavsiye ederim, Ailecek piknik yapılacak güzel bir yer At çiftliği ve yanından akan bir dere mevcut huzurlu bir ortam.

İzmit Ucuz Yeme-İçme-Giyim-Elektronik-Akaryakıt-Ulaşım-Diğer
  • Mesire alanlarından herkesin ortak beğendiği yerleri ilk mesaja ekleye biliriz.
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    https://lezzetdayiyaceker.com/subeler/%C4%B0zmit Açık adresi burada firma bilgisi de. Sınırsız lahmacun + içeçek 20 TL. çarşıda panolarda reklamı var fotoğrafını çekersem atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashoca41 -- 9 Ağustos 2019; 12:23:31 >
  • takip olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu attım fava
    başiskele sahilden katılıyorum
    yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashoca41

https://lezzetdayiyaceker.com/subeler/%C4%B0zmit Açık adresi burada firma bilgisi de. Sınırsız lahmacun + içeçek 20 TL. çarşıda panolarda reklamı var fotoğrafını çekersem atarım.
    Teşekkürler ilk mesaja eklendi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Abicim yapmayın gözünüzü seveyim. Yuvacık barajında bir halt yok. Kafa dinlemeye gidiyoruz vızır vızır araba geçiyor. Doğru düzgün masa vs yok. Zaten daracık alan . Diğer bahsettiğiniz yer de paralı bildiğim kadarıyla.

Belediyeye ait şöyle bir tane yer yok mu ? Tamam böyle de istemiyoruz ama azıcık düzgün bakımlı??

Adamlar koskoca Kocaelinde bu kadar doğal güzelliğin olduğu yerde ne varsa özele vermişler. Deniz kenarında özel mülkiyet var nasıl oluyorsa?

Alıntıları Göster
    Körfezde var böyle bir şey.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.