Şimdi Ara

İzmirliden Park Dersi(!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kapının önüne çok süper park etmiş kendisi. valla alkışlamak lazım. Ne yaya kaldırımda rahat yürüyebiliyor ne yoldan arabalar rahat geçebiliyor.

İzmirliden Park Dersi(!)
    İzmirliden Park Dersi(!)
    İzmirliden Park Dersi(!)
    https://ibb.co/jbAQc7 https://ibb.co/ccBWH7 https://ibb.co/hKTYVS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E2A3DE6D -- 24 Mart 2018; 16:43:45 >

• Medeniyetsiz izmirliden de bu beklenir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım ilk defa gördün buraya konu açtığına göre ...

istanbul da sıradanlaştı artık bu medeniyetsiz, empati yoksunu , insan demiyeceğim varlıklar
  • hatalı park evet , ama fotoğraf çekimi sırasında da açılar biraz maniple edilmiş gibi.
  • Terbiyesiz İzmirli, İzmirli olmasa hayatta böyle parketmezdi.Kesin İzmir'de doğmuş büyümüştür.Edep diye bir şey yok çünkü bu gavurlarda.Araba kullanmayı da bilmiyorlar.Din iman desen o da yok.Karı kız sürekli her yeri açık seçik, sürekli alkol sürekli gırgır şamata.Ülkenin yüz karası olduklarını bu park eden kişi bir kez daha ispat etmiştir.

Yav hadi de get işine kardeşim, açtığın konuya bak şaka gibi...
  • Evet İzmir böyle. Biz burda hep böyle park ediyoz. Sakın gelmeyin buralara. Hep İstanbul’da kalın yaz-kış

• tam bir hödük

• Merhaba arkadaslar yeni konu açmak istemedim.

Bugun saat 12gibi aracimi merkezdeki her zamanki park ettigim yere koydum. Saat 14de msj geldi hatali parkedilen aracinizi bulundugu yerden kaldirin aksi halde cezai islem uygulanacaktir.

14.30da isim bitmis aracima gectigimde msji gordum. Herhangi bir sknti olmadan aracima binip gittim. Neden boyle bir msj gelmistir sizce? 3-4yildir ayni yere koyarim. Ilk defa boyle bir sey oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 24 Mart 2018; 22:14:28 >
  • 35 plaka diye izmirli dedik diye savunmaya geçen var, açılar manipüle edilmiş diyen, bu da bir şey mi diyen var. Siz cidden iflah olmazsınız. Yanlışa yanlış demekten çekiniyorsunuz resmen. Burada bu gibi şeyler paylaşıldığı için açtım ama buna bile tepki veriyorsunuz. Aman İzmir çok güzel zaten, İstanbul berbat. Hemen siyasete de bağlayın tam olsun, aferin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayu her yerde ayu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BimBitmiş

35 plaka diye izmirli dedik diye savunmaya geçen var, açılar manipüle edilmiş diyen, bu da bir şey mi diyen var. Siz cidden iflah olmazsınız. Yanlışa yanlış demekten çekiniyorsunuz resmen. Burada bu gibi şeyler paylaşıldığı için açtım ama buna bile tepki veriyorsunuz. Aman İzmir çok güzel zaten, İstanbul berbat. Hemen siyasete de bağlayın tam olsun, aferin.

Adamın aracı koyuşu yanlış, onda herkes hemfikir zaten. Ancak sizin konuyu aktarma biçiminiz de yanlış.

Kimse ' Böyle araç mı konur? ' şeklinde başlık açsanız bu kadar yüklenmezdi.

• Memleketi özellikle belirtiyorsan art niyet ararım.Zaten plaka okunuyor ne gerek var yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.