Şimdi Ara

İzmir'İn En Güzel Semt ve İlçeleri Neresi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
75.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • izmir bnce turkiyede yasanılacak en ii 1-2 sehrinden biri

su anda uni ye hazrlanıorum ama ailem burda olmasına ragmen izmiri istiorum gercekten tam yasanılacak bi sehir cok gusel

bn yalı tarafında oturuorum ama kyakayı da sewerm oraya da giderm tabi k.yaka daha buyuk yalıdan ondan daha gusel gelio bu normal

bi de bornova var bornova da cok gusel bi yer bi de forum acıldı metro fln yaptılar daha cok gidilir hal aldı
  • ksk türkiye de gördüğüm en güzel semttir burada yaşamak beni çok mutlu ediyor deniz kıyısında 1 saat yürümek yeter bana ama maalesef tepeler doldukça bu şehirde bozuluyor
  • karşıyakada yaşıyacaksın. evin fln orada olacak. tam yaşanılası bi yer. konak da hilton varda ne olmuş. istedigin zaman atlar gidersin vapura.

varmı karşıyaka gibi modern bi yer. insanları 10 numara bi defa.
  • xenom biz zamanında geceleri karşıyak iskelde ailece dolaştığımızı bilirim o zaman gazinolar vardı tabi sonradan yıkıldı şimdi insanlar akşam karardımı evine kaçıyor ksk ninde içine ettiler
  • tabıkıde mavisehir helekı albatros evlerındense
  • forever soyak:)
  • Bornova
  • quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

yeni girne de yavaş yavaş güzeL olacağa benziyor.gelişmekte olan bir yer.gelecek vadediyor

evet haklısın görünürde Karşıyakaya yakın olmanın avantajı ile vaat veriyor gibi görünüyor ama korkunç bir güvenlik sorunu var, orada oturanlar barınamıyor taşınmak zorunda kalıyor, güvenlik problemi tahmininde çok daha öte bir sorun,

Türkiye sınırları içerisinde hiç bir il Karşıyaka ile yarışamaz,
  • izmirin alayını topla getir...

istanbulun sabah boğza karşı yaptığın bi kahvaltısı..
    manitanla kız kulesinde el ele yaptığın gezi yada boaz turu
    ve galata kulesine değişmem...
  • tabiki susuzdede.. özledim valla.. canım sıkıldıkça giderdim..

ha unutmadan karşıyakanın altı balçık.. Allahım depremden korusun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

quote:

yeni girne de yavaş yavaş güzeL olacağa benziyor.gelişmekte olan bir yer.gelecek vadediyor

evet haklısın görünürde Karşıyakaya yakın olmanın avantajı ile vaat veriyor gibi görünüyor ama korkunç bir güvenlik sorunu var, orada oturanlar barınamıyor taşınmak zorunda kalıyor, güvenlik problemi tahmininde çok daha öte bir sorun,

cok iddalı konusuyosun fazla yüksekten uçma bence
    amasraya veya artvin karagöle hiç gittinmi?
    bu kadar övmeyin kendinizi oturduğunuz şehiri yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

quote:

kardeş sen çok belirsiz iddialarda bulunmuşsun ve bunuda Karşıyakayı tanımadan yapmışsın,
    Karşıyaka demek sadece yer güzelliği değildir, Karşıyaka 1 milyona yaklaşan nufusu ile Türkiyenin ikinci büyük ilçesidir, ve bu nufus nasıl yaşıyor biliyormusun? yani şehir içindeki ilişkileri nasıldır bilirmisin? ben hemen hemen tüm Türkiyeden insan tanıdım ve çok yere gittim ama hiç bir yerede bu ilişkinin benzerini görmedim, apayrı birşeydir anlatılmaz, ben sana şehir yapısı ve mimari düzen hakkındada hertürlü iddiada bulunurum ama söylemek istediğim farklı birşey, sen aşağıdaki linki oku biraz güzel bahsetmiş,
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%2310707864

+
    ben İstanbulun zengininide gördüm, yani zengini ile yoksulu nasıl bir ilişki içinde olduğunu iyi gözlemledim, sonuç tam bir rezalet, ama Karşıyakada işler böyle yürümez zengin yoksul ayrımı sosyal ilişkilerde hiç yoktur, İstanbulun zengini çok garip bir karekterde yaşıyor, miğdem bulandı resmen,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triquetra -- 12 Eylül 2007; 11:34:48 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

quote:

kardeş sen çok belirsiz iddialarda bulunmuşsun ve bunuda Karşıyakayı tanımadan yapmışsın,
    Karşıyaka demek sadece yer güzelliği değildir, Karşıyaka 1 milyona yaklaşan nufusu ile Türkiyenin ikinci büyük ilçesidir, ve bu nufus nasıl yaşıyor biliyormusun? yani şehir içindeki ilişkileri nasıldır bilirmisin? ben hemen hemen tüm Türkiyeden insan tanıdım ve çok yere gittim ama hiç bir yerede bu ilişkinin benzerini görmedim, apayrı birşeydir anlatılmaz, ben sana şehir yapısı ve mimari düzen hakkındada hertürlü iddiada bulunurum ama söylemek istediğim farklı birşey, sen aşağıdaki linki oku biraz güzel bahsetmiş,
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%2310707864

+
    ben İstanbulun zengininide gördüm, yani zengini ile yoksulu nasıl bir ilişki içinde olduğunu iyi gözlemledim, sonuç tam bir rezalet, ama Karşıyakada işler böyle yürümez zengin yoksul ayrımı sosyal ilişkilerde hiç yoktur, İstanbulun zengini çok garip bir karekterde yaşıyor, miğdem bulandı resmen,

karsı yakayımı bana anlatıyon dostum
    4 yılım gecti orda etme eyleme

• evet karşıyaka alüvyon üzerine kurulu bir semt ama artık bununda çaresi var ksk gibisi yok havası suyu yeter forever ksk:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.