Şimdi Ara

İzmir'İn En Güzel Semt ve İlçeleri Neresi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
75.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav bornova'nın o trafiği çekilmiyor yav sabah okula gitmesi dert, akşam eve dönmesi dert bi de 525'ler yenilensin
  • karsıyaka ve bostanlı bu semtler vazgecilmez
  • o 31. resimde kule varya ordan biz ev bakıyoduk.Ama ras gelmedi.1,5 trilyon o evler.O eve göre çok para.biz 500,600 milyardır diye sorduk kadın 1,5 trilyon dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2007; 0:08:35 >
  • sormak bile abes,
    tabi ki Karşıyaka
  • quote:

Orjinalden alıntı: AltınYumruk
    o 31. resimde kule varya ordan biz ev bakıyoduk.Ama ras gelmedi.1,5 trilyon o evler.O eve göre çok para.

Hani derler ya; "Oha, ev mi alıyoruz kardeşim?" diye. Öyle diyesim geldi bir an..

1,5 trilyona neler yapılır yahu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

quote:

o 31. resimde kule varya ordan biz ev bakıyoduk.Ama ras gelmedi.1,5 trilyon o evler.O eve göre çok para.

Hani derler ya; "Oha, ev mi alıyoruz kardeşim?" diye. Öyle diyesim geldi bir an..

kardeş benim cebimde 5 trilyon olsun o evde 5 trilyon olsun son kuruşuna kadar veririm, oraya ev değil baraka yapsan 1,5 trilyon eder, Karşıyakanın en güzel yeri,

bu arada Mavişehirde(eski bataklık) yapılan villalar bile 2 trilyona satılıyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triquetra -- 16 Şubat 2007; 0:18:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

quote:

kardeş benim cebimde 5 trilyon olsun o evde 5 trilyon olsun son kuruşuna kadar veririm, oraya ev değil baraka yapsan 1,5 trilyon eder, Karşıyakanın en güzel yeri,

bu arada Mavişehirde(eski bataklık) yapılan villalar bile 2 trilyona satılıyor,

zaten ordan ev aldık bozoğlundan.Onlar 11 şiddetine dayanıklı yalnız.Ordaki evler daha teknolojik ama.Parmak izli kapı açılıyor.Akıllı ev onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2007; 0:21:20 >

• denizli dermişim

kordon semt mi bilmiom ama ben en çok orayı seviyom
  • Bu karşıyakalılara

Karşıyaka belki Konak'a göre daha düzenli ,evet,, ama inanın 1 gr. ruh yok karşıyaka'da..
    İnsanları birbirlerine karşı hiç samimi ve canayakın değil..Tek tip insan yaşıyor karşıyakada..ne lan bu robot gibi..

Konak'ta yaşayanlar daha bi içten,daha bi renkli insanlar..En azından fuarımız var,, sizin neyiniz var?
    Bizde kordon var, insanların sahil şeridince çay içip sohbet ettikleri.. sizin nereniz var??
    Her büyük futbol karşılaşmasında-eurovizyonda Cumhuriyet meydanımız var,, birbirini tanıyan-tanımayan insanların birlikte çoşup eğlendiği,, sizin nereniz var?
    Bizim aquacity miz var siz yazın hala küvete mi giriyorsunuz?
    Bizim görkemli hiltonumuz var, sizde ne var?
    Biz ulaşımı metro ile sağlıyoruz aştık bazı şeyleri toplu olarak, siz neyi aştınız?
    Saat kulemiz var, izmirin simgesi,, sizde ne var simge olarak? varsa niye onyıllardı bu saat kulesi kullanılıyor da sizinki ön planda değil..
    Bizde
    Daha devam ederdim ama başka topiclerde de yazmam gerek..
    Siz düşünedurun...

• quote:

zaten ordan ev aldık bozoğlundan.Onlar 11 şiddetine dayanıklı yalnız.Ordaki evler daha teknolojik ama.Parmak izli kapı açılıyor.Akıllı ev onlar

yok kardeş mavişehirdeki evlerede lafım yok, severim orayı ve evler dediğin gibi gerçekten çok kaliteli, ama kule benim için ayrı bir önemi var, eskiden samanyolu açıkhava sineması idi orası ve çocuklum orada geçti, sonra o sinema uzun seneler kapalı kaldı ve sonra o apartmanı yaptılar,
  • quote:

Orjinalden alıntı: codderial

Bu karşıyakalılara

Karşıyaka belki Konak'a göre daha düzenli ,evet,, ama inanın 1 gr. ruh yok karşıyaka'da..
    İnsanları birbirlerine karşı hiç samimi ve canayakın değil..Tek tip insan yaşıyor karşıyakada..ne lan bu robot gibi..

Konak'ta yaşayanlar daha bi içten,daha bi renkli insanlar..En azından fuarımız var,, sizin neyiniz var?
    Bizde kordon var, insanların sahil şeridince çay içip sohbet ettikleri.. sizin nereniz var??
    Her büyük futbol karşılaşmasında-eurovizyonda Cumhuriyet meydanımız var,, birbirini tanıyan-tanımayan insanların birlikte çoşup eğlendiği,, sizin nereniz var?
    Biz ulaşımı metro ile sağlıyoruz aştık bazı şeyleri toplu olarak, siz neyi aştınız?
    Saat kulemiz var, izmirin simgesi,, sizde ne var simge olarak? varsa niye onyıllardı bu saat kulesi kullanılıyor da sizinki ön planda değil..
    Bizde
    Siz düşünedurun...

sen cidden izmir'de mi yasıyorsun arkadasım?

• quote:

Bu karşıyakalılara

Bizde
    Siz düşünedurun...

kardeş hiç boşuna söylenme :) Karşıyakanın tarihini okumanı tavsiye ederim, hilton falan hepsi hikaye,
    okadar saydığın hilton, metro, fuar bunlar ne biliyormusun, Karşıyaka insanına hizmet eden araçlar, biz hiç sokarmıyız şehirimizin içine hiltonu, fuarı. sonra yol gecen hanı gibi olsun şehirimiz :) biz bizbizeyiz samimiyiz, konak bir toplum değil sadece şehirin ana ihtiyaçlarının bulunduğu bir semt,

• UP!
  • quote:

Orjinalden alıntı: utku84

quote:

Bu karşıyakalılara

Bizde
    Siz düşünedurun...

sen cidden izmir'de mi yasıyorsun arkadasım?

25 yıldır... Bu arada @Triquetra savunmanı hayretle okudum..
    Senin mantığına göre Hakkari, her yıl yüzlerce fuarın,uluslararsı spor karşılaşmalarının ve çeşitli organizasyonların yapıldığı il olan istanbul'dan daha rahat ve yaşanılası şehir..Çünkü oralar aslında Hakkari insanına hizmet ediyor..Hakkarililer hiç sokarlar mı spor karşılaşmalarını, uluslararası fuarları vs, organizasyonları,, sonra yolgeçen hanı gibi olsun Hakkari..

Edit: Bu arada Konaktaki metro nasıl karşıyakaya hizmet ediyor anlayamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mit Ajanı -- 16 Şubat 2007; 0:48:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

quote:

yok kardeş mavişehirdeki evlerede lafım yok, severim orayı ve evler dediğin gibi gerçekten çok kaliteli, ama kule benim için ayrı bir önemi var, eskiden samanyolu açıkhava sineması idi orası ve çocuklum orada geçti, sonra o sinema uzun seneler kapalı kaldı ve sonra o apartmanı yaptılar,

evet katılıyorum.Zaten yeni evler artık öle dandik yapılmıyor.

• izmirin açık konusu var zaten
    lütfen oradan devam ediniz...
  • arkadaşlar konu Karşıyaka ağırlıklı olduğu için diğer konudan farklı olarak Mod tarafından açıldı, kendisine çok teşekkür ederim,
    diğer konuda Karşıyaka ağırlıklı konuşmamıştım, çünkü izmir geneli bir konu ve konu sahibi arkadaşa saygıdan dolayı herhangi bir semt in fanatikliğini yapmamıştık ama burada tam tersi birdurum çünkü en iyi semt soruluyor ve ister istemez herkes taraf olacak, ben kişisel olarak Karşıyakayı savunmadan duramam :) herkese iyigeceler,
  • hepiniz yanılıyonus en güzel yer alsancakkkkk... çimlere gidin alın kız arkadaşınızı içinnnnn güzelleşinnnn
  • İzmir'in her yeri güzel
  • en güzeli Konak- BASINSİTESİ... hem altı kaya (depreme daytanıklı)hem merkeze yakın.hem hastaneye vs.... karşıyakanın altı çamur...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.