Şimdi Ara

İzmirden satılık takaslık Gigabyte gtx560 280tl...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> İzmirden satılık takaslık Gigabyte gtx560 280tl...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2032 Mesaj
    Referanslar: 38

Katılım Zamanı
    15 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

Kart ghost56 nikli bulent abimle takaslanmistir gule gule kullansin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anubis2005 -- 25 Mart 2013; 1:25:21 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

sanat7-quartamin-hunter26-bulent35220-nosferatu-halitk-ferrari_tayfur-ice_blue-zamirpolen-healtysafe-tmr01-lamborghini-konsoldelisi-r_spect-yug2980-zildjann-noobsaibot-batis-berkay27-os_izmir-sertay_a-ufuk35-thunder_ozi-cool_veled-atsuma-positive-rawenheart-karademir81-haxleykkr-muratdm-b1a-brabus-camaro69-blacktower35-barslan06-coseturche-vur-cartok-wotn-xanu-halitr3-montana_35-xlntsx-flonky-jamesdean0701-hozes-alattin_nuri-wolkymus-bruce66-levihakan-lightman-nightface-grfxxx-fati1h-zizy-x3x-alpcimbom-muratremix-mehmeths-eko35-flashabu-smyrne-gs_emre-delifırtınaa-akahin-bukalemuns-tekken5-cemik-bd90-enclave-eternaldursun-kursatkaynak-kabec-canal-faho-mahoni_20-hidrojenperoksit-garbanzo-macgyver.-bahadr35-ömerözkan-gordini-montague-pxsel-xbarisx-bodrum--soldat88--tassadar--modernwar2--jacksonpred-gamecastle-beksipeys-fara-kfa1500-boatswain-ghost56-madsi-bruce66-manike-marshallah-vitanuova-b_47-dogan1987-ellbuffer-deadwolf-drekeskin-error404-augias-asy06 ve ismini hatırlayamadıklarım...
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    Referanslar: 61

Katılım Zamanı
    10 Nisan 2009

1 Not
    Güzel kart 1gb 256 bit herhalde hayırlı satışlar...

Katılım Zamanı
    15 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: BLACK PRINCE

quote:

Orijinalden alıntı: BLACK PRINCE

Yazmadım dostumda 1gb ddr5 256bit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

sanat7-quartamin-hunter26-bulent35220-nosferatu-halitk-ferrari_tayfur-ice_blue-zamirpolen-healtysafe-tmr01-lamborghini-konsoldelisi-r_spect-yug2980-zildjann-noobsaibot-batis-berkay27-os_izmir-sertay_a-ufuk35-thunder_ozi-cool_veled-atsuma-positive-rawenheart-karademir81-haxleykkr-muratdm-b1a-brabus-camaro69-blacktower35-barslan06-coseturche-vur-cartok-wotn-xanu-halitr3-montana_35-xlntsx-flonky-jamesdean0701-hozes-alattin_nuri-wolkymus-bruce66-levihakan-lightman-nightface-grfxxx-fati1h-zizy-x3x-alpcimbom-muratremix-mehmeths-eko35-flashabu-smyrne-gs_emre-delifırtınaa-akahin-bukalemuns-tekken5-cemik-bd90-enclave-eternaldursun-kursatkaynak-kabec-canal-faho-mahoni_20-hidrojenperoksit-garbanzo-macgyver.-bahadr35-ömerözkan-gordini-montague-pxsel-xbarisx-bodrum--soldat88--tassadar--modernwar2--jacksonpred-gamecastle-beksipeys-fara-kfa1500-boatswain-ghost56-madsi-bruce66-manike-marshallah-vitanuova-b_47-dogan1987-ellbuffer-deadwolf-drekeskin-error404-augias-asy06 ve ismini hatırlayamadıklarım...
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    Referanslar: 61

Katılım Zamanı
    10 Nisan 2009

1 Not
    Aslında cuma günü ekran kartı ilanını açmış olsanız yanında işlemci ile birlikte çoktan almıştım ama nasip işte ...
    |
    |
    Katılım Zamanı
    22 Temmuz 2010

Durum
    Forumda değil

konsollarla takas demişsin PS 1 le takas olur mu :) yanında birde geforce 9600gt 1gb 256bit üstünede 100 tl.

Edit: ya dalga geçmek için söylemedim ps1 olayını , buca'ca oturuyorum bu dediğim şekilde bir şatış söz konusu olabilirmi yada senin en fazla inebileceğin fiyat nedir ne değildir onu iletmeni bekliyorum saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray22486 -- 30 Ocak 2013; 15:04:11 >

Katılım Zamanı
    03 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

öncelikle kartın ses durumu nasıl ? sesli mi çalışıyor bu kartlar sessiz mi :)

hd5770 ile takas olur mu ?
    bir de hangi şehirde kart ?
    |
    |
    Alışveriş yaptıklarım : merman // suller // Paecon // cydonia // hadjimurat // kohan // Dh06 // ruthlessruth // cansiz // FasTBoY // RdvnKsgn // Confusion //brujah // iceman76 // azimbilgisayar // rainbowr6 // Sdkfz181 // Mumi35 // sertannn // FurkyZ // emilyan // canirtuk // Castiel // raalem1** // diemcizone // halfone // ALİ ZEYREK // poten_za // hasanart // Squadd // noktakafe // Utku_20** // tolgaciik // iarrr // handful // Nømad // Tayff // hatrix // gokhansti // remode // redsmoke // OHAHELAL // @ehlikeyf // Aaakrep // mertnizami // hatem1980 // chatos // atkn88 // braveheartgs43 // yec44 // 06ensar // surga // Kazasker_trsf // black_fps // ve 2016 +++
    Sorunsuz alışverişler için Teşekkürler :)
    (**: biraz sorunlu satıcılar. tam dürüst değiller.)
  • Yarbay
    2032 Mesaj

Katılım Zamanı
    15 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

konsollarla takas demişsin PS 1 le takas olur mu :) yanında birde geforce 9600gt 1gb 256bit üstünede 100 tl.

Edit: ya dalga geçmek için söylemedim ps1 olayını , buca'ca oturuyorum bu dediğim şekilde bir şatış söz konusu olabilirmi yada senin en fazla inebileceğin fiyat nedir ne değildir onu iletmeni bekliyorum saygılar...
    quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

bende bucadayım dalga geçilmesi benim için pek sorun teşkil etmez zaten dostum çünkü ilanımda dalga geçilcek bişey göremiyorum 2cisi konsollarla derken tabiki bende hata xbox360 ve ps3 yazmalıydım başkada takaslık bişey aramıyorum fiyat sondur pazarlıksız...
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    Xbox 360 var fat hiç bir sorunu yok ve vercceğede benzemiyo çok sağlam ve az kullandım Hdmisiz
    |
    |
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    27 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

Güzel bişeye benziyor
    |
    |

Katılım Zamanı
    03 Aralık 2004

2 Not
    250 TL OK SE GÖRÜŞELİM YARIN
    |
    |
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı
    19 Mayıs 2009

Durum
    Forumda değil

PM
    |
    |
    D&KBİLGİSAYAR,BARGOS,QUARTAMİN,HAQAN13,BRUCEE66,FENOMENC!,PİSİMİYAV,KARAKARTALİZMİR,GAVALLER035,CUNEYT333,SONTACİR,ANUBİS2005,ARBİTER,TOLGAHAN33,DARKNESS88,ALECOMY,ACTİV,CARİZHMA001,ALPİ35,TASSADAR,VALS,DURU KIRTASİYE,RAZORR 8,İSOTAM35,MAHKEME DUVARI,MURATKULECİ,GdOG,ksmrl,DALLASPAGE,ProToNERci

SİSTEMİM:
    ASUS ROG G751JT LAPTOP
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.