Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

izmirden satılık ıpad 1 64gb jealbreaklı

1
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> izmirden satılık ıpad 1 64gb jealbreaklı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      588 Mesaj
      Katılım Zamanı
      30 Eylül 2006

13 Nisan 2012 23:21:39 Konu Sahibi
      1
      1 izmirden satılık ıpad 1 64gb jealbreaklı
      urun tertemızdır garantısı yoktur full ıcerık doludur 5.0.1 versıyonludur ....takas dusunulmemektedir İZMİRDEYİM alıcı olancaklara resım yuklerım
      Fiyat : 675 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir,Balçova Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

İZMİRDEYİM.................Arkadaşlar lütfen alıcı veya satıcı oldugumda verdiğim teklifleri iyi düsünunuz(ölücü değil degerinde fiyat vermekteyimdir)YOLLADIGIM MESAJLARI veya Aldıgım mesajları okuduktan sonra ANINDA sılmekteyım YANİ lüzümsüz dıyologlardan uzak durmak için son fiyatları vermekteyımdır(acaba baska fiyatım olurmu OLMAZ)KONU HIZLI ACILIR HIZLI(olumlu veya olumsuz hızlı kapanmaktadır)......referans olayı ıle ılgılenmıyorum elden alısverıs yapıyorum(sehır dısına bana guvenen kısı ıle satıs yapıyorum.....)
    • Yüzbaşı
      588 Mesaj
      Katılım Zamanı
      30 Eylül 2006

11 Nisan 2012 15:47:41 Konu Sahibi
      resım

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

İZMİRDEYİM.................Arkadaşlar lütfen alıcı veya satıcı oldugumda verdiğim teklifleri iyi düsünunuz(ölücü değil degerinde fiyat vermekteyimdir)YOLLADIGIM MESAJLARI veya Aldıgım mesajları okuduktan sonra ANINDA sılmekteyım YANİ lüzümsüz dıyologlardan uzak durmak için son fiyatları vermekteyımdır(acaba baska fiyatım olurmu OLMAZ)KONU HIZLI ACILIR HIZLI(olumlu veya olumsuz hızlı kapanmaktadır)......referans olayı ıle ılgılenmıyorum elden alısverıs yapıyorum(sehır dısına bana guvenen kısı ıle satıs yapıyorum.....)
Reklamlar
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.