Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İzmirde yasamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1027 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brad Pitt

Herkezin anlattığına göre inanılmaz bir yer yani Türkiyenin ege bölümü hariç her gölgesini gezmiş biri olarak söylüyorum bunu yada oraya olan sempatimden dolayı. Bir de bunu 4 farklı kişiden duydum ne kadar doğru bilemem, sabahları sokakta tanımadığınız insanlar bile günaydın diyormuş

Evet öyle de işte çok düzensiz bir yerleşme var dağlar gecekondularla dolu ve çok kötü gözüküyor tabi istanbulde 2 saate gittiğin yeri burda en fazla yarım saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

ya olum ben de doğma büyüme izmirliyim. ve tiksiniyorum yok çiğdem deriz yok gevrek deriz bilmem ne muhabbetlerine. ağzım bi klorak demeye alıştı, ki klorağın asıl adının çamaşır suyu olduğunu 13 yaşımda öğrendim de ondan. yoksa şimdi o da saçma gelmeye başladı. niye herkes çamaşır suyu derken biz klorak diyoruz? ne gerek var?

tamam boyoz izmirin, ondan bahsedelim de, gevrek, çiğdem ne abi? benim de kafa karışıyor bi çekirdek, bi çiğdem diyorum. bi gevrek, bi simit diyorum.

göçten mahvoldu bu şehir zaten. yaşanabilirliği de kalmadı. ne olum bu izmir izmir, izmirde yaşamak felam. izmirin de diğerlerinden bi farkı yok artık.

Ek olarak altyapı , belediyecilik 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3565 Mesaj
    Şu İzmire adam gibi bir kar yağsada kordon boyunda güzel bir rakı içsek ya, çok özeniyorum şöyle kar yağsında bunu yapıyım.
    |
    |

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
    blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
    We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.
  • Yarbay
    6093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

ya olum ben de doğma büyüme izmirliyim. ve tiksiniyorum yok çiğdem deriz yok gevrek deriz bilmem ne muhabbetlerine. ağzım bi klorak demeye alıştı, ki klorağın asıl adının çamaşır suyu olduğunu 13 yaşımda öğrendim de ondan. yoksa şimdi o da saçma gelmeye başladı. niye herkes çamaşır suyu derken biz klorak diyoruz? ne gerek var?

tamam boyoz izmirin, ondan bahsedelim de, gevrek, çiğdem ne abi? benim de kafa karışıyor bi çekirdek, bi çiğdem diyorum. bi gevrek, bi simit diyorum.

göçten mahvoldu bu şehir zaten. yaşanabilirliği de kalmadı. ne olum bu izmir izmir, izmirde yaşamak felam. izmirin de diğerlerinden bi farkı yok artık.

İstanbulluların halini anladınız mı artık
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,189
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.