Şimdi Ara

izmirde sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan kadınlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.haberler.com/sabah-yuruyusune-cikan-2-kadina-sokak-kopekleri-13873070-haberi//

kadının bacağını görünce üzüldüm. bu ne? devletin artık şu çeteleşmiş köpekleri toplaması lazım. ölenler yaralananlar. sinirimden cimere şikayet yazdım.

• çeteleşmiş köpeklerin hiçbir yararı yok. beslemeninde sonu yok. beslendikçe daha hızlı ürüyorlar. çoğaldıkça beslenemiyorlar dahada saldırganlaşıyorlar. tüm ülkede 120 tane barınak var. sahipsiz köpek sayısı 8 milyon. insanların devlete baskı yapıp sorunu çözmesi lazım. aman beni ısırmadı diyerek umursanmıyor ama sıkıntıyı dahada büyütüyor.

Birde güzelyalı tarafında olmuş olay, hayvanlara en iyi bakılan, hayvan severlerin olduğu bir semttir. Hayvan kısmı, ne zaman ne yapacağı belli olmaz, kedi bir nebze insana fazla zarar veremiyor ama köpekler ciddi sıkıntı. Kadının yerinde çocukta olabilirdi. Köpeklerin şehirden uzaklaştırılması şart.

• Bana da dün şöyle bir havlamaya cesaret etti höt dedim yürüdüm üstüne. Sıkıyorsa saldırsın, 90 kgluk adamım yani ama bu olaylar canımı sıkmaya başladı artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

Bana da dün şöyle bir havlamaya cesaret etti höt dedim yürüdüm üstüne. Sıkıyorsa saldırsın, 90 kgluk adamım yani ama bu olaylar canımı sıkmaya başladı artık.

boy kaç hocam

• 190

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

190

190 boya 90 kg fazla değil ki

ben 173 ile bile 91 falanım. body + powerlift yapıyorum

• Ben amatör güreşçiyim, biz daha o tür aktivitelere başlamadık. Virüs de başlayınca devam edemedik, kötü etkiledi, salonlar kapandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde güzelyalı tarafında olmuş olay, hayvanlara en iyi bakılan, hayvan severlerin olduğu bir semttir. Hayvan kısmı, ne zaman ne yapacağı belli olmaz, kedi bir nebze insana fazla zarar veremiyor ama köpekler ciddi sıkıntı. Kadının yerinde çocukta olabilirdi. Köpeklerin şehirden uzaklaştırılması şart.

• kim bilir ite ne yaptı derler şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 18 Ocak 2021; 21:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Birde güzelyalı tarafında olmuş olay, hayvanlara en iyi bakılan, hayvan severlerin olduğu bir semttir. Hayvan kısmı, ne zaman ne yapacağı belli olmaz, kedi bir nebze insana fazla zarar veremiyor ama köpekler ciddi sıkıntı. Kadının yerinde çocukta olabilirdi. Köpeklerin şehirden uzaklaştırılması şart.

çeteleşmiş köpeklerin hiçbir yararı yok. beslemeninde sonu yok. beslendikçe daha hızlı ürüyorlar. çoğaldıkça beslenemiyorlar dahada saldırganlaşıyorlar. tüm ülkede 120 tane barınak var. sahipsiz köpek sayısı 8 milyon. insanların devlete baskı yapıp sorunu çözmesi lazım. aman beni ısırmadı diyerek umursanmıyor ama sıkıntıyı dahada büyütüyor.

• herkesin kendi ayı çığlığını üretmesi lazım şöyle kalın bi ses tonu ile ayı gibi bağırın doğadakı her hayvan korkar özellikle köpek ve kedilerde işe yarar
  • Zamanında bakanlığımızın daha yolu hazır olmayan yere okul yapması sonucu dağ başındaki liseme yürüyerek gidip gelirken defalarca kez saldırı tehlikesi geçirdim. 1km'ye yakın ışıksız toprak yol, parçalasalar kimsenin ruhu duymaz. Zeytinliklerin arasında onlarca köpek vardı, onlara karşı ben bacaklarım ve köpek saldırırsa ne işe yarayacağı belli olmayan bıçağım. Barınaklar da işe yaramıyor, barınaktaki bakıcılar geceleri sürekli 3'er 5'er dışarı salıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra sonic

herkesin kendi ayı çığlığını üretmesi lazım şöyle kalın bi ses tonu ile ayı gibi bağırın doğadakı her hayvan korkar özellikle köpek ve kedilerde işe yarar

köpek saldırısı haberlerine bakarsanız. bu çete halinde gezen köpekler yaşlılar, çocuklar veya kadınlara saldırıyor. hayvan karşındakinin güçlü mü zayıf mı olduğunu anlıyor ona göre saldırıyor.

2021 yılındada insanlar böyle saçmalıklar olmasın.

• Büyük ihtimal ölürken cebindeki son salamları atmışlardır :) Neler gördüm ben orda :)
  • Oh iyi köpeklere bir şey olmamış yoksa hayvancılar o iki kadına terör saldırısı yapardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpekler onlara zarar vermedikçe bir şey yapmazlar. Nedir bu köpek düşmanlığı anlamak güç.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Büyük ihtimal ölürken cebindeki son salamları atmışlardır :) Neler gördüm ben orda :)

acil durum salamı. :D

• Kadın köpeği ısırsaydı kadını kısırlaştırıp dağa kaldırırlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gvzgvz

Bu mesaj silindi.

Hocam sesli güldüm  

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.