Şimdi Ara

İzmirde nerelere gidilir, nereler gezilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
45.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

izmirde yol parası felaket pahalı.haberin ola.

Destekli sallayalım, kentin büyüklüğü v.b göz önüne alındığında diğer illere göre oldukça uygun yol parası. Ayrıca 90 dk içinde tüm diğer binişler ücretsiz

80km yol 95kr. Hala pahalı diyorsan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

quote:

quote:

Destekli sallayalım, kentin büyüklüğü v.b göz önüne alındığında diğer illere göre oldukça uygun yol parası. Ayrıca 90 dk içinde tüm diğer binişler ücretsiz

mesaj tarihine odaklan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Away

quote:

quote:

quote:

mesaj tarihine odaklan...

İyi işte o zaman 90 kuruştu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

haftasonu ben de izmir e gitmeyi düşünüyorum. ikea ve forum bornova yanyanaymış sanırım. bi de doğal yaşam parkını merak ediyorum.
    bunlar birbirine yakın mıdır ? bi de bu güzergahta başka nereleri tavsiye edersiniz ?

doğal yaşam merkezi uzak baya bornovaya.

ne kadar sürer otobüsle doğal yaşam merkezi?
    bornova ya yakın nereleri var görmeye değer ?
    kordon yakın mı mesela bornovaya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 28 Mart 2012; 11:27:52 >
  • izmirin sadece adı var. ben ankaradan geldim. ulaşım çok rahattı. en fazla 2 araçla ankaranın öbür ucundan öbür ucua gidebilirsin. ama burda izmire gidebilmek için 3-4 araç değiştiriyorum ne biçim iştir bu anlamadım. yol parası çok tutuyor nefret ettim izmirden.
  • quote:

quote:

quote:

haftasonu ben de izmir e gitmeyi düşünüyorum. ikea ve forum bornova yanyanaymış sanırım. bi de doğal yaşam parkını merak ediyorum.
    bunlar birbirine yakın mıdır ? bi de bu güzergahta başka nereleri tavsiye edersiniz ?

doğal yaşam merkezi uzak baya bornovaya.

ne kadar sürer otobüsle doğal yaşam merkezi?
    bornova ya yakın nereleri var görmeye değer ?
    kordon yakın mı mesela bornovaya ?

bornovadan metroya binersiniz halkapınar aktarma istasyonunda izbana geçersiniz alsancakta inersiniz. Alsancak garı kordona 5dk.

Doğal yaşam parkına toplu taşımayla gitmedim bilmiyorum tam olarak.

• quote:

nie hortlatıosun yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
  • Aynı şekilde bende Ankaradan nefret ettim, kaç kere araba değiştirdim
    Ayrıca neden yol parası çok tutsunki? Sadece ilk kentkart basımında para alınıyor
  • vakit kısıtlı olduğu için sadece ikeaya gitmeye karar verdik. otogardan ikeaya nası ulaşabilirim ?
  • tenekeli , kuruçay , kadifekale , tepecik , kuruçeşme
  • Doğal Yaşam Parkı na gitmek için konaktan Karşıyaka geçince direk ksk iskeleden 777 yi kalkıyor o gidiyor doğal yaşam Parkı na.
  • quote:

vakit kısıtlı olduğu için sadece ikeaya gitmeye karar verdik. otogardan ikeaya nası ulaşabilirim ?

Bornova metro dolmuslarina binin metronun ordan ya üniversitenin içinden yürüyün (10 dk falan surer)ya da taksiye atmayın 7 tl falan. Forumun servisi de var ama çok sıra olur baya beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.MerciLess

quote:

vakit kısıtlı olduğu için sadece ikeaya gitmeye karar verdik. otogardan ikeaya nası ulaşabilirim ?

Bornova metro dolmuslarina binin metronun ordan ya üniversitenin içinden yürüyün (10 dk falan surer)ya da taksiye atmayın 7 tl falan. Forumun servisi de var ama çok sıra olur baya beklersiniz.

otogardan bornovaya giden dolmuş otobüs vardır ona binersiniz bornova metroda inersiniz. bornovada ege ünivin bahçesinden bilgisayar mühendisliği binasının olduğu yerden girin ikeaya dogru giden insanları görürsünüz takip edin bulursunuz ben öyle bulmuştum. Bulmadan önce 7lira bayılıyordum taksiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 30 Mart 2012; 16:47:48 >

• önce konak'ta asansör'e git. konak'tan karşıyaka'yı izle.

sonra karşıyaka'da altınpark'a git. karşıyaka'dan konak'ı izle.

sonra vapura bin tam ortada ikisine birden bak.

2010 yılında öneri isteyen adama 2012 yılında öneri veriyorum. bir Allah'ın kulu da dur yapma demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 30 Mart 2012; 16:56:14 >
  • kuruçay,murtake bide dayko...hersey var ne istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

önce konak'ta asansör'e git. konak'tan karşıyaka'yı izle.

sonra karşıyaka'da altınpark'a git. karşıyaka'dan konak'ı izle.

sonra vapura bin tam ortada ikisine birden bak.

2010 yılında öneri isteyen adama 2012 yılında öneri veriyorum. bir Allah'ın kulu da dur yapma demiyor.

Altınparkın ismi Seyirtepe oldu

• quote:

quote:

quote:

otogardan bornovaya giden dolmuş otobüs vardır ona binersiniz bornova metroda inersiniz. bornovada ege ünivin bahçesinden bilgisayar mühendisliği binasının olduğu yerden girin ikeaya dogru giden insanları görürsünüz takip edin bulursunuz ben öyle bulmuştum. Bulmadan önce 7lira bayılıyordum taksiye

otogardan taksiyle 7 lira tutuyosa taksiye binmek daha mantıklı galiba. 2 kişiyiz çünkü.
    Gerçi dolmuş fiyatları orda ne kadar bilmiyorum. bizim buraya göre hesap ettim. ( 4,5 kişi başı)

• Dün Agoraya gittik, İncir Altı Deniz Müzesi Kesinlikle Git , Asansör Forum Bornovayada uğrarsınız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

otogardan taksiyle 7 lira tutuyosa taksiye binmek daha mantıklı galiba. 2 kişiyiz çünkü.
    Gerçi dolmuş fiyatları orda ne kadar bilmiyorum. bizim buraya göre hesap ettim. ( 4,5 kişi başı)

otogardan ikea 12tl. Bornova metro 7tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ulaşım pahalı demişler 90krş a balçova dan aliağaya kadar gidebiliyosun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.