Şimdi Ara

İzmirde Maç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzmirli arkadaşlar maçı nerede izliyorsunuz ? Mekan var mı gittiğiniz ? Ben izmire yeni taşındım da gidecek yer arıyorum :)

• Havuzlu Meyhane'de izliyom Çamdibinde. Lig TV beleş bira 5 tl marketten aldığın fiyata satıyor adam On numara mekan ortam full doluyor coşku süper.

Küçükparkta dandikten bir cafeye oturuyorsun adam derbi için 15 tl alıyor üstelik bir çay bile vermiyor. Havuzlu'da hem biranı içiyon 5 tlye hem maçını izliyon.
  • Haftaya derbide Alsancak Ti Cafe'ye git, formanı filan da giy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Césc

Haftaya derbide Alsancak Ti Cafe'ye git, formanı filan da giy

Hocam bu ti tam olarak nerdeydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broderick

quote:

Orijinalden alıntı: Césc

Haftaya derbide Alsancak Ti Cafe'ye git, formanı filan da giy

Hocam bu ti tam olarak nerdeydi?

Valla tam nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum... Facebook sayfasını vereyim, orada Google haritası var ona bak, yaklaştır falan çözersin zaten. En kötü Pasaport iskeleye gidip az çok o tarafa doğru yürü , yaklaşınca o sokağın adını sor , 1374. sokakmış.

https://www.facebook.com/CafeTiOfficial

Bu arada beyler kafe GS'li kafesi. Şaka yaptım ben sakın FB forması ile gitmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: AYOL

Havuzlu Meyhane'de izliyom Çamdibinde. Lig TV beleş bira 5 tl marketten aldığın fiyata satıyor adam On numara mekan ortam full doluyor coşku süper.

Küçükparkta dandikten bir cafeye oturuyorsun adam derbi için 15 tl alıyor üstelik bir çay bile vermiyor. Havuzlu'da hem biranı içiyon 5 tlye hem maçını izliyon.

Forumda bizden başka Çamdibi'li görmeyeli uzun zaman olmuştu.
  • Çamdibililer her yerde ne sandın
  • Var burdada bir Çamdibi'li

@LA LA LAKERS @Flavis Ruber
  • Hoydaaaaa o zaman DH Çamdibililer grubunu kuruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let There Be Rock

Var burdada bir Çamdibi'li

@LA LA LAKERS @Flavis Ruber

Camdibi tehlikeli dedi bi arkadaş😁😁

Bu arada bana karsiyaka konak taraflarında bi yer lazım .

• Yok hocam birçok kişi yanlış bilir Çamdibi gayet güvenli bir yerdir zaten nufüs boşnak ve muhacir'dir sıkıntı olmaz.Arkadaş demiş havuzlu meyhane candır bir kere uğramanızı öneririm.Kusura bakmayın biraz baltaladık konunuzu.
  • quote:

Yok hocam birçok kişi yanlış bilir Çamdibi gayet güvenli bir yerdir zaten nufüs boşnak ve muhacir'dir sıkıntı olmaz.Arkadaş demiş havuzlu meyhane candır bir kere uğramanızı öneririm.Kusura bakmayın biraz baltaladık konunuzu.

Yok kardeşim sorun değil. Valla ızmirli olduk sevdim burayı ben kurtuldum istanbul un cilesinden😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Yok hocam birçok kişi yanlış bilir Çamdibi gayet güvenli bir yerdir zaten nufüs boşnak ve muhacir'dir sıkıntı olmaz.Arkadaş demiş havuzlu meyhane candır bir kere uğramanızı öneririm.Kusura bakmayın biraz baltaladık konunuzu.

Yok kardeşim sorun değil. Valla ızmirli olduk sevdim burayı ben kurtuldum istanbul un cilesinden😁

Daha 2 3 yıl yaşa öyle görcen bağlanıyor insan şehre dur daha

Çık hocam kordona o zaman istediğin mekana otur. Hepsinde izleyebilirsin sıkıntı falan olmaz maç ücreti biraneler dışında her yerde var zaten. Karşıyakada izleyebilirsin ama maçtan sonra kutlama falan olmaz karşıyaka dışında bir takım için bilgin olsun.

• quote:

quote:

Dostum sende mi hanimkoylu oldun, bende 31 sene Ist de (Pendik) yasadiktan sonra Izmir e tasindik hanimla, e hanimin memleket olunca mecbur :) bu arada Buca' da yasiyorum. Selamlar herkese..

• quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

quote:

Daha 2 3 yıl yaşa öyle görcen bağlanıyor insan şehre dur daha

Çık hocam kordona o zaman istediğin mekana otur. Hepsinde izleyebilirsin sıkıntı falan olmaz maç ücreti biraneler dışında her yerde var zaten. Karşıyakada izleyebilirsin ama maçtan sonra kutlama falan olmaz karşıyaka dışında bir takım için bilgin olsun.

Valla çok güzel kordon :) Bende öyle düşündüm bakalım bi yer bulup giderim :) Teşekkür ederim herkese.

• quote:

Havuzlu Meyhane'de izliyom Çamdibinde. Lig TV beleş bira 5 tl marketten aldığın fiyata satıyor adam On numara mekan ortam full doluyor coşku süper.

Ne güzel mekanmış öyle bira 5 tl :)
    İstanbulda da böyle mekan bilen varsa yazsın bizde nasiplenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

quote:

quote:

Dostum sende mi hanimkoylu oldun, bende 31 sene Ist de (Pendik) yasadiktan sonra Izmir e tasindik hanimla, e hanimin memleket olunca mecbur :) bu arada Buca' da yasiyorum. Selamlar herkese..

Selam kardeşim ben iş icabı geldim henüz evlilik yok . Yakın zamanda düşünüyorum ama talip yok Hayırlısı bakalım. Sen çok iyi yapmışşsın sevindim senin adına bir arkadaşımda gelecek senin gibi buraya bakalım :) Ama burası yaşanıcak yermiş. Biraz daha gelişmeli ama :)

• Ben yeşilyurta oturuyorum mecburen mahalledeki kahveye gidiyorum normal maç 5 Derbi 10 Lira üstelik wifi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

quote:

Valla öyle. 2 bira içiyom 10 tl hesap ödeyip çıkıyom. Avrupa türkiye derbi merbi farketmez hiç maç parası almıyor adam. Üstelik mekan çok şık bilen bilir zaten..

Normal cafeye gidiyom sadece derbi maç için 15 tl istiyo. Eee tamam alıyon 15 tlyi bari bişey ikram et çay may oda yok. Ayrıyetten çay içsem 20 tlye çıkıyon üstelik içtiğinde çay.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

quote:

Valla öyle. 2 bira içiyom 10 tl hesap ödeyip çıkıyom. Avrupa türkiye derbi merbi farketmez hiç maç parası almıyor adam. Üstelik mekan çok şık bilen bilir zaten..

Normal cafeye gidiyom sadece derbi maç için 15 tl istiyo. Eee tamam alıyon 15 tlyi bari bişey ikram et çay may oda yok. Ayrıyetten çay içsem 20 tlye çıkıyon üstelik içtiğinde çay.

Ayrıca alt katta biracılar üst katta rakıcılar var. Arada gidiyoz rakı açtırıyoz 50 lik rakıyı 60 tlye açıyor oda çok uygun. Meze ise 6 tl falan. Üstelik mezeleri çok lezzetli güveçte et var offf fena her mezesi süper bu mekanın ağzım sulandı bak hafta sonu gelsede rakı meze yaptıram.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.