Şimdi Ara

izmirde karşıyakadan balçovaya nasıl gidilir???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
20.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soru açık arkadaşlar bornova metrodan ve karşıyaka iskeleden nasıl gidebiliriz??gidilecek yer balçova migros tam olarak eshot gidiormu oraya ???

• Metroyla gideceksen üçyolda inersin orda otobüs durakları var 5,82,320,370 numaralı otobüsler ordan geçer.Ya da konakta inip saydığım otobüsler haricinde sahilden giden 6,7,8,554,209 gibi otobüslere binebilirsin.
  • Karşıyaka iskeleden konak yönüne git sonra eshot otobüslerinin olduğu park var Ykm karşısında ordan 370-11-5-82 ( Hangi sırada durduklarını bilmiyorum ordan birine sorarsın artık ) no'lu otobüslerden birine bin.
  • karşıyaka iskeleden konaga git ordan konak iskelenin önündeki duraklarda bekle 169 a bin 15 dk bir gecer
  • 169 benim bildiğim migrosun ordan geçmiyor
  • 169 hımm balçova migrostan geçior mu geçmior mu bide mavişehir karşıyaka otobüslerinin tam karşısından biniliyor dimi?
  • Balcova yaz 2277 ye gönder balçova sana gelsin

• 169 kipadan geçmez aynı yerden onun yerine 8 yada 554 e bin
  • balçovada oturan arkadaşa sordum geçmiyor dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

169 kipadan geçmez aynı yerden onun yerine 8 yada 554 e bin

kipa demedim zaten migros diorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

169 kipadan geçmez aynı yerden onun yerine 8 yada 554 e bin

kipa demedim zaten migros diorum ben

tamam aynı şey merak etme hepsi yan yana
  • HAT NO : 8
    GÜZELBAHÇE - HALKAPINAR METRO

HAT NO : 554
    HALKAPINAR METRO - NARLIDERE

bunlar konaktan mı kalkıyor şimdi?siteden baktımda konak yazmıor
  • konaktan kalkmaz halkapınardan kalkar amam konakta ege üni kültür merkezinin önündeki durakta durur ha oraya kadar yürümiyim diyosan vapurla geç konağa ordan konak pier yakınındaki duraktan bin ikiside aynı şey
  • ikiside aynı şey diceğine en baştan açıklama yapsan daha iyi olurdu kardeşim
  • Bütün körfezi dolaşmak yerine karşıyaka dan vapurla konağa geç oradan ister yürüyerek konak merkezde bulunan otobüs duraklarına kadar yürü ege üniversitesi kültür merkezi önünden geçen 554-8 yada narlıdere yazan herhangi bir otobüse bin trafiğe göre ortalama 25-30 dakikada ordasın. Yada aynı şekilde vapurla konağa geçtiğinde ordan birine sor konak pier nerde die sana söylerler (vapur iskelesinden çıkınca sola doğru yürüyeceksin.) maksimum 100 metre sonra otobüsduraklarını göreceksin oradan da 554 veya 8 e binebilirsin...
  • bostanlı'dan üçkuyular'a feribotla geç. oradan 460'a bin daha kolay. hem de daha az yorucu.
  • büyük şehir ne zor be 460 lı numaralar filan
    Eskişehirde tramvay bide 72 ye kadar otobüs numarası var sadece
  • balçova iskeleden yok mu giden eshot?
  • karşıyakadan Balçova'ya gitmekte ne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: =diablo

karşıyakadan Balçova'ya gitmekte ne var

anlat madem balçova migrosun tam önünde inmeliyim ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.