Şimdi Ara

izmirde damsız girilebilen clublar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
6.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar izmirde damsız girebilceğim hareketli mekanlar var mıdır? alsancak olur, bornova olur farketmez yeter ki hareketli müzik olsun bol hoplayalım zıplayalım kafa dağıtalım.

önerilerinizi bekliyorum?

• yok mu hiç izmirli içinizde yav?
  • Geneldw damsız almazlar dostum.Bir ihtimal ooze venue

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;
    Her ne kadar bazı club yada eğlence mekanları bar vs gibi damsız alınmaz deselerde eğer ki ikili ilişkilerde iyi iseniz,Tatlı dilli iseniz ve açıkcası ben sadece ve sadece eğlenmek istiyorum. derseniz 100 tane damsız girilmez denilen mekanların 80 ine en az girersiniz diye düşünüyorum.Ben bekarken hep öyle yapıyordum.Açıkca niyetimi hatta ve hatta bazı yer ve mekanlar bu kuralda katıdır.Ordakilere derdim Kız arkadaşım da var.Yani. diye bir ikili konuşma yapabilirsiniz.Yada ufak pembe bir yalan abi ben yarın nişanlanıyorum. Son bir kez eğleniyim.Ama bu bekarlıga veda partisi niyetinde degil gibilerden..İşin özü gerçekten de samimi insanların samimiyetileri ciddi mana gerçek manada belirttiği sürece hiç bir sıkıntı ile karşılaşılcağını sanmıyorum..
    Sevgi ve Saygıyla.

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Girenler hep böyle mi giriyor?ve her yermi bu konuda katı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Girenler hep böyle mi giriyor?ve her yermi bu konuda katı.

Merhaba;

Katı lık şöyle her işletme için geçerli değil ama çok katı kuralları olan eğlence mekanlarınada göyle girdiğimi girebildiğimi bilirim.Herzaman dediğim gibi iyi bir konuşma giriş yada geliş amacını açıkca belirtme.. samimi olunduğu sürece alınır o kişi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.