Şimdi Ara

İzmir'de 2. el kitap nerden bulabilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
2
Favori
58.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Exhell

Bornovada satın alabileceğim bi yer varmı acaba? 2. el veya korsan farketmez. :)

Hocam Bornova'da belirli yerler var fakat Alsancak ve Sevgi Yolu'nda daha fazla var diye biliyorum 2. el satış.
    Edit:Hocam olmadı Bornova'da bakarsınız aradığınızı bulamassanız ; Alsancak ya da Sevgi Yolu'nda bakarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Granes -- 1 Ağustos 2013; 12:22:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granes

quote:

Bornovada satın alabileceğim bi yer varmı acaba? 2. el veya korsan farketmez. :)

Hocam Bornova'da belirli yerler var fakat Alsancak ve Sevgi Yolu'nda daha fazla var diye biliyorum 2. el satış.
    Edit:Hocam olmadı Bornova'da bakarsınız aradığınızı bulamassanız ; Alsancak ya da Sevgi Yolu'nda bakarsınız

4 sene önce yazmıştım mesajı, her sene alıntılanıyor yav

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Granes

quote:

4 sene önce yazmıştım mesajı, her sene alıntılanıyor yav

Pardon hocam üstlerde görünce dikkat etmemişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben 2 hafta önce izmirdeydim ilk defa izmirde bulundum..

büyük efes otelin arka taraflarında vardı böyle park gibi bi yer ve park boyunca kitapçılar vardı küçük küçük kulübeler ve her kulübenin değişik isimleri var işte tam hatırlamıyorum ama mesela oksijen,einstein gibi...

çok hoşuma gitti kitaplar da sanırım 2.eldi zaten...

oranın ismini bilen varsa söylesin lütfen

edit:şimdi hatırladım hastane vardı galiba

edit2:sevgi yoluymuş

http://farm4.static.flickr.com/3132/3104274797_d1ec29cb98.jpg

izmir çok güzel memleket lan okul bitse de oraya atansam keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 1 Ağustos 2013; 18:47:47 >

• bu çankayadaki sevgi yolunda programlama kitaplarını uygun fiyattan bulabilir miyim acaba?
  • elimde bir sürü test kitabı vs dökumanlar var.Çok uygun fiyata vericem almak isteyen benle irtibata geçsin
  • izmir bornova merkezde 13 sokakta ikinci el kitaplar piyasa fiyatının yarısına satılıyor.
    geçenlerde 4 tane kitabı sadece 20 tl ödeyerek aldım.
    chick chick fried chicken restoranının hemen yanında ki sokakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bornovasever -- 19 Mart 2016; 17:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bornovasever

izmir bornova merkezde 13 sokakta ikinci el kitaplar piyasa fiyatının yarısına satılıyor.
    geçenlerde 4 tane kitabı sadece 20 tl ödeyerek aldım.
    chick chick fried chicken restoranının hemen yanında ki sokakta.

Oralarda Tercih kitapevi ve Erden kitap kırtasiye vardı. Oralardan mı bahsediyorsunuz? her türlü kitap var mı? tabi 2. el

stok yelpazesi geniş ise gidip alışveriş yapacağım

Buralardan bahsetmiyorsanız, bahsettiğiniz yerin tel no paylaşır mısınız

• Eski bir konu ama izmirli olarak bende bilgilendireyim. Karşıyakada serpil kitap evine gitmeden önce mutlaka piyasa fiyatlarını araştırın eski tatları kalmadı, ne tutturursam mantığıyla çok saçma fiyatlar isteyebiliyorlar direk almayın. Sıfırı 25 TL olan kitaba 40 TL istediklerini yada 2. ele sıfır fiyatı yazdıklarını biliyorum....
  • tytr T kullanıcısına yanıt
    Yeri tam olarak nerede acaba büyükpark’ta

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Bende konuyu senin üzerinden uplayayım :) Dediğin gibi Serpil son yıllarda çok bozdu, sen 2016 da yazmışsın, 2019'a artık az bir zaman var ve durum hala aynı. Durumu bilip, yıllardır oradan birşey almamama rağmen arada uğrar bi' göz atarım, değişiklik yok. Kendini bitirdi. En azında düzenli okuyan, kitaba harcama yapan çoğu kişi farkında.

Ben konuyu ararken hakkıyla 2.el satışı yapan, temiz ve nadir kitap bulabileceğimiz yerler konusunda bişeyler var mı diye bakınıyordum. Öneri varsa alabilirim. Ayrıca eskiden tüm kitapların 5-10TL olduğu genellikle bestsellerlar ve telifi dolmuş eski yayınları güzel fiyatlara veren yerler bulabiliyorduk, artık gözüme çarpmıyor Karşıyaka'da. Gören duyan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercio7 -- 19 Aralık 2018; 21:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

Bende konuyu senin üzerinden uplayayım :) Dediğin gibi Serpil son yıllarda çok bozdu, sen 2016 da yazmışsın, 2019'a artık az bir zaman var ve durum hala aynı. Durumu bilip, yıllardır oradan birşey almamama rağmen arada uğrar bi' göz atarım, değişiklik yok. Kendini bitirdi. En azında düzenli okuyan, kitaba harcama yapan çoğu kişi farkında.

Ben konuyu ararken hakkıyla 2.el satışı yapan, temiz ve nadir kitap bulabileceğimiz yerler konusunda bişeyler var mı diye bakınıyordum. Öneri varsa alabilirim. Ayrıca eskiden tüm kitapların 5-10TL olduğu genellikle bestsellerlar ve telifi dolmuş eski yayınları güzel fiyatlara veren yerler bulabiliyorduk, artık gözüme çarpmıyor Karşıyaka'da. Gören duyan var mı ?
    Karşıyaka da kitabı alıp iade ettiğimizde belli bir ücret geri veriyorlardı güzel kitapları var ama yerini unuttum hocam ya

• karşı yaka anka sahaf

• Paul Muaddib kullanıcısına yanıt
    Kilise sokağındamıydı burası ?
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    orası çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Karşıyaka da kitabı alıp iade ettiğimizde belli bir ücret geri veriyorlardı güzel kitapları var ama yerini unuttum hocam ya

Alıntıları Göster
    Biraz geç oldu kusuruma bakma lütfen.
    Serpil kitabevinde var bu uygulama, diğerlerinde de olabilir. Atıyorum kitabı 10 lira ödeyerek aldın, sen okudun geri getirdin, arkadaki fiyat bandrolü sökmedin. Bi sonraki kitapta 5 lira indirim oluyor.
  • ikinci el almaktansa sıfır almak daha mantıklı oldu artık, 2. el 7tl+5 tl kargo olan kitap bkmkitap.com da 7.3 tl kargo bedava. Sonra büyükler bizi bitiriyor diye kızıyorlar ama Allah bilir o kitabı 1 tl ye almıştır zamanında
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.