Şimdi Ara

İZMİR SEMALARINDA UÇUŞAN YÜZLERCE MAVİ CİSİM (26 EYLÜL 2014 VİDEO GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
164
Cevap
1
Favori
11.617
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İZMİR SEMALARINDA UÇUŞAN YÜZLERCE MAVİ CİSİM (26 EYLÜL 2014 VİDEO GELDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    17191 Mesaj
    O gorduklerim neydi hala ogrenebilmis degilim. Dugunlerde gokyuzune gonderilen ledli balonlar diyenler olmus ama oyle birsey olsa surekli gorulurdu tipki dilek balonlari gibi.

Forumda ayni onuyu acan 3-4 arkadas daha var onlarda gormus aynilarini. O gun birseyler oldu bundan eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    3456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

O gorduklerim neydi hala ogrenebilmis degilim. Dugunlerde gokyuzune gonderilen ledli balonlar diyenler olmus ama oyle birsey olsa surekli gorulurdu tipki dilek balonlari gibi.

Forumda ayni onuyu acan 3-4 arkadas daha var onlarda gormus aynilarini. O gun birseyler oldu bundan eminim.

aynı tarihte olayı ben ve yamanlar mahallesinde oturan onlarca insan hayretler içerisinde izledi,olay şöyle oldu akşam evde oturuyordum evim yol üzerinde dışarıdan sesler geldi pencereden kafamı uzattım millet heyecan ve şaşkınlıkla gökyüzüne bakıyordu hemen dışarı fırladım konu komşu arkadaşlar hepsi orda olaya hepimiz şahid oluyorduk gökyüzünde sayısını tahmin edemeyeceğim kadar çok mavi ışıklar kuzeyden güney e doğru bazıları diğerlerine göre daha yavaş bazılarıda neredeyse hiç hareket etmiyormuş gibi duran cisimler görüyorduk şaşkınlık birazda korku bunların ne olduğunu canlı canlı gözlerimizle görerek arkadaşlarla tartışıyorduk hatta arkadaşlardan birisi 155 polisi arayarak bilgi verdi fakat oralı bile olmadılar,bu geçiş yaklaşık 20-25 dakika kadar sürdü millet bakmaktan sıkılıp evlerine bile dağıldı ben olayı sonuna kadar izledim tam görünmeyecek kadar uzaklaştıkları anda bu sefer tam tersi istikamete doğru tekrar hareket etmeye başladılar bir müddet sonra hepsi yavaş yavaş gözden kayboldu,bu anlattıklarım belki bazı arkadaşlara inandırıcı gelmemiş olabilir fakat bu olayı izmir karşıyaka yamanlar mahallesinde oturan yüzlerce kişi gördü, videoya kaydetmeyi o anda düşündüm fakat yüksek çözünürlüklü bir kameram olmadığından, kullandığım fotoğraf makinası gece flaş patlamadan fotoğraf bile çekmiyor okadar yükseklikteki karanlıktaki cisimleri görüntülemesi malesef imkansızdı, sonraki günlerde internette tv kanallarında bunun çok büyük haber olacağını herkesin bu konuyu konuşacağını düşünmüştüm fakat ne tv kanallarında nede internette doğru düzgün bir bilgi bulamadım,
    hayatımda yaşadığım en ilginç olaydı bu,ben uzaylılardı ufoydu gibi şeylerdi demiyorum fakat ne olduğunu hala merak ediyorum ama birşeyden eminim bu cisimler balona hiç benzemiyordu soru sormak isteyen yada olayı görmüş arkadaşlar benimle iletişime geçebilir

• Yarbay
    17191 Mesaj

Bak yine aklıma soktun şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 26 Eylül 2014; 23:40:36 >
    |
    |
    NECO ksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    17191 Mesaj

Eski videolar silinmişti. Bir sürü video buldum ilk mesaja ekliyorum.
    |
    |
    NECO ksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Manitaları gezdiriyoz sıkıntı yok beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çılgın Devekuşu -- 26 Eylül 2014; 23:49:07 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The Big Brother

temmuz ayında cok oluyor demıssın. Dugun en cok temmuzda oluyor o yuzden olabılır mı?

Havaya balonlarla ısıklı seyler salıyorlar. Buyuk ıhtımal onlardır.

Gazıemırde bırsey yok su anda.

Aynen yazın davutlardaydım düğün vardı üzerimizden neredeyse 20-30 tane o mavimsi ışıkları olan zımbırtılardan geçti ilk defa gördüm ilginç bir şey
    |
    |
    3456 Mesaj

aynen gördüğümüz şeyler bunlardı bu videoda 4 tane görünüyor bizim gördüğümüz çok çok fazlaydı,çok ilginç gerçektende
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Az önce tekrar gördüm nedir ki acaba bunlar 10 15 tane sürdüler sonra ışıkları bitti.

Leonard Cohen Hayranları
    ... yemin olsun ki köle olmayacağız.
    Aliya İzzetbegoviç
  • Yarbay
    17191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

Az önce tekrar gördüm nedir ki acaba bunlar 10 15 tane sürdüler sonra ışıkları bitti.

Hala cozemedik. Saka gibi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Umarim uzaylidir.

|
    |

Ciddimisin? Bende gökyüzünde çok parlak birşey gördüm havaya doğru süzülüyordu videoya çektim hatta

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Ciddimisin? Bende gökyüzünde çok parlak birşey gördüm havaya doğru süzülüyordu videoya çektim hatta

Evet şarj yoktu olsa çekecektim çok netti belirgin sürü halinde ilerlediler sonra kayboldular.

|
    |

Leonard Cohen Hayranları
    Aliya İzzetbegoviç
  • Yarbay
    3624 Mesaj
    Drone kamera?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Benim dediğim mavi ışıklar halindeydi sanırım sen uzaktan çekmişsin bir yanıp bir sönüyorlardı.

|
    |

Leonard Cohen Hayranları
    Aliya İzzetbegoviç
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

aynı tarihte olayı ben ve yamanlar mahallesinde oturan onlarca insan hayretler içerisinde izledi,olay şöyle oldu akşam evde oturuyordum evim yol üzerinde dışarıdan sesler geldi pencereden kafamı uzattım millet heyecan ve şaşkınlıkla gökyüzüne bakıyordu hemen dışarı fırladım konu komşu arkadaşlar hepsi orda olaya hepimiz şahid oluyorduk gökyüzünde sayısını tahmin edemeyeceğim kadar çok mavi ışıklar kuzeyden güney e doğru bazıları diğerlerine göre daha yavaş bazılarıda neredeyse hiç hareket etmiyormuş gibi duran cisimler görüyorduk şaşkınlık birazda korku bunların ne olduğunu canlı canlı gözlerimizle görerek arkadaşlarla tartışıyorduk hatta arkadaşlardan birisi 155 polisi arayarak bilgi verdi fakat oralı bile olmadılar,bu geçiş yaklaşık 20-25 dakika kadar sürdü millet bakmaktan sıkılıp evlerine bile dağıldı ben olayı sonuna kadar izledim tam görünmeyecek kadar uzaklaştıkları anda bu sefer tam tersi istikamete doğru tekrar hareket etmeye başladılar bir müddet sonra hepsi yavaş yavaş gözden kayboldu,bu anlattıklarım belki bazı arkadaşlara inandırıcı gelmemiş olabilir fakat bu olayı izmir karşıyaka yamanlar mahallesinde oturan yüzlerce kişi gördü, videoya kaydetmeyi o anda düşündüm fakat yüksek çözünürlüklü bir kameram olmadığından, kullandığım fotoğraf makinası gece flaş patlamadan fotoğraf bile çekmiyor okadar yükseklikteki karanlıktaki cisimleri görüntülemesi malesef imkansızdı, sonraki günlerde internette tv kanallarında bunun çok büyük haber olacağını herkesin bu konuyu konuşacağını düşünmüştüm fakat ne tv kanallarında nede internette doğru düzgün bir bilgi bulamadım,
    hayatımda yaşadığım en ilginç olaydı bu,ben uzaylılardı ufoydu gibi şeylerdi demiyorum fakat ne olduğunu hala merak ediyorum ama birşeyden eminim bu cisimler balona hiç benzemiyordu soru sormak isteyen yada olayı görmüş arkadaşlar benimle iletişime geçebilir

Gördüğüm en uzun cümle.
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    Balçovadan yine gözüküyor 7 - 8 tane var nedir acaba bu mavi ışıklar ?
    |
    |

Daha önce başkası yüklemiş forumdan aynen böyle mavi yanıp sönen bazen kaybolan ışıklarla iyice doldu balçovadan çok net gözüküyor internetten baktım doğru düzgün bir şey yok veya ben bulamadım.
    |
    |

Bunlarda gösterip vermiyo ha gelceklerse gelsinler

|
    |
    Yalnızca paranoyaklar hayatta kalır.
    Teknik Analiz , Deneyim , Kişisel Disiplin , Risk Yönetimi , Sistematik Yaklaşım = BAŞARI
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.