Şimdi Ara

.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
12.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metality

Mavi olmaz demeyin, mavisi de var.

http://www.partydelights.co.uk/sky_lanterns/sky_lanterns.asp

Maviside varda o gökyüzünde yükseldiğinde gözükmesi imkansız ki dış cephesinin .. içindeki gazdan dolayı ışığı turuncu gözükür gökyüzünde ...

• quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

dünya dışı varlıklara ne kadar çok inanan varmış bu forumda

Koca evrende yaşayan bir tek biz yokuz heralde

sanki bizden başka yaşayan canlı gördün evrende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

quote:

Orijinalden alıntı: lord_general

quote:

O ukraynada binlerce atılan balonlar hep turuncu renkte bunlar bildiğin mavi ışık saçıyor o atılan balonlarla alakasız birşey yani gökyüzündeki .. Garip ve Enterasan o esnada halı saha maçındaydım hiç gökyüzüne bakamadım =)

Ledi ve balonu mavi kullan ?

Problem?

Bravo Üstün IQ lu arkadaşım ben bunu düşünemedim zaten ...

http://gokbilim.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7173

Bu linkteki Kullanıcının verdiği sitedeki Lambalardan bahsediyorum ben Gazlı olanlardan.. Led falan yok yani,Elemanların ukraynada attığı balonlarda etrafı yeşil ve sarı olanlarda var ama ışıklanınca yine turuncu gözüküyorlar ...

..

Bu ne renk turuncu mu ?! Ben ayrıca ukraynada atılanlardan bahsetmedim ki onları görmedim de. Sadece internette biraz araştırma yaparak elde ettiklerimi paylaşıyorum. Bilmem anlatabildim mi bay ukela.

• .

..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O ukraynada binlerce atılan balonlar hep turuncu renkte bunlar bildiğin mavi ışık saçıyor o atılan balonlarla alakasız birşey yani gökyüzündeki .. Garip ve Enterasan o esnada halı saha maçındaydım hiç gökyüzüne bakamadım =)

Problem?

Bu linkteki Kullanıcının verdiği sitedeki Lambalardan bahsediyorum ben Gazlı olanlardan.. Led falan yok yani,Elemanların ukraynada attığı balonlarda etrafı yeşil ve sarı olanlarda var ama ışıklanınca yine turuncu gözüküyorlar ...

..

Bu ne renk turuncu mu ?! Ben ayrıca ukraynada atılanlardan bahsetmedim ki onları görmedim de. Sadece internette biraz araştırma yaparak elde ettiklerimi paylaşıyorum. Bilmem anlatabildim mi bay ukela.

Yapma lütfen yaa Orda Ukraynada atılan balonlar demişim zaten dimi sende ona göre söylemişin .. Ayrıca o resimdeki Ledli olanında gökyüzünde okadar delicesine ışık saçıcağını hiç düşünmüyorum Mr Brainiac ..

• quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

quote:

Herşey gözle görülcek diye bi kural yok düşünsene mantık yürüt biraz sonu olmadığı bilinen bir evrende yaşıyoruz ve içinde sadece biz varız öylemi? gözle görmesen bile insan bi düşünür kocaman bir boşluktayız bi tek biz yaşıyor olamayız.

• ..

ekranın yanındaki mavi ledlere bakın. bundan bile daha doygun bir maviydi ve kilometrelerce uzaktan bu kadar doygun gözükebilmesi biraz ilginc
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herşey gözle görülcek diye bi kural yok düşünsene mantık yürüt biraz sonu olmadığı bilinen bir evrende yaşıyoruz ve içinde sadece biz varız öylemi? gözle görmesen bile insan bi düşünür kocaman bir boşluktayız bi tek biz yaşıyor olamayız.

Dostum bir şey demiyorum yani, varsalarda çıksınlar yada biz gidek Allah Kuran ' da "insanlara verdiği değeri kimseye vermediği" gibi mealler vardı sanırım ...

• Benim kendi düşüncem bir uzaylı gibi değil de bizim gibi varlıklar var diğer güneş sistemlerinde de...
  • Blue Beam'i bi araştırın. UFO mufo yalan dolan. Şu an insanları UFOlara inandırmak eskisinden çok çok daha kolay. Zaten yıllardır bize "biz bir şeyler biliyoruz ve sizden gizliyoruz." mesajı vererek ufoların bizimle temas halinde olduğunu yavaştan kabul ettiriyorlar.
  • quote:

Maviside varda o gökyüzünde yükseldiğinde gözükmesi imkansız ki dış cephesinin .. içindeki gazdan dolayı ışığı turuncu gözükür gökyüzünde ...

Biz gözle bakarken gökbilimdeki arkadaş teleskopla incelemiş. Yanılma payı zor ve 2 haftadır İzmirde görülüyor bunlar. Benim kuzen de gördü. Aynı yerde bu kadar sık görülen bir şey ufo olamaz.

quote:

kardeşim balkonda otururken ilginç bir olay gördü ve ne olduğunu tespit etmem için beni çağırdı.. Balkona çıktığımda karşımda şaşırtıcı bir olay yaşanıyordu. Oldukça yüksekte (daha doğrusu, görüş açımıza göre yüksekte, yani 45-60 derece arasında, yoksa yere ne kadar uzak yakın olduğunu bilmiyoruz elbette), 5-6 tane parlak ışık olduğunu gördük, bazıları durgun görünüyor, bazıları çok yavaş bir şekilde hareket ediyordu (hafif yukarıya doğru). Işıklarının kırmızımtrak, parlak ve hafif titreşmekte olduğunu görünce aklıma bunların ne olabileceğiyle ilgili bir olasılık geldi ama İzmir'de böyle bir şey olmayacağını tahmin ettiğimden gittim teleskobu çıkardım, bir de onla baktım.. Evet, aklıma gelen olasılık doğruydu, şekillerini de tahmin ettiğim şeyi görebilecek şekilde az çok seçebiliyordum.. Daha sonra 1-2 tane daha yeni ışık belirdiğini gördük, onlar da yükseliyor, yüksektekiler de ışıklarını yavaş yavaş kaybediyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 24 Temmuz 2011; 2:00:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum bir şey demiyorum yani, varsalarda çıksınlar yada biz gidek Allah Kuran ' da "insanlara verdiği değeri kimseye vermediği" gibi mealler vardı sanırım ...

Aynı zamanda Kuran-ı Kerim'de dünya dışında evrende başka varlıklarında yaşadığı söyleniyor bunuda göz önünde bulunduralım

• quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Benim kendi düşüncem bir uzaylı gibi değil de bizim gibi varlıklar var diğer güneş sistemlerinde de...

bence her ikiside var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

quote:

Biz gözle bakarken gökbilimdeki arkadaş teleskopla incelemiş. Yanılma payı zor ve 2 haftadır İzmirde görülüyor bunlar. Benim kuzen de gördü. Aynı yerde bu kadar sık görülen bir şey ufo olamaz.

quote:

kardeşim balkonda otururken ilginç bir olay gördü ve ne olduğunu tespit etmem için beni çağırdı.. Balkona çıktığımda karşımda şaşırtıcı bir olay yaşanıyordu. Oldukça yüksekte (daha doğrusu, görüş açımıza göre yüksekte, yani 45-60 derece arasında, yoksa yere ne kadar uzak yakın olduğunu bilmiyoruz elbette), 5-6 tane parlak ışık olduğunu gördük, bazıları durgun görünüyor, bazıları çok yavaş bir şekilde hareket ediyordu (hafif yukarıya doğru). Işıklarının kırmızımtrak, parlak ve hafif titreşmekte olduğunu görünce aklıma bunların ne olabileceğiyle ilgili bir olasılık geldi ama İzmir'de böyle bir şey olmayacağını tahmin ettiğimden gittim teleskobu çıkardım, bir de onla baktım.. Evet, aklıma gelen olasılık doğruydu, şekillerini de tahmin ettiğim şeyi görebilecek şekilde az çok seçebiliyordum.. Daha sonra 1-2 tane daha yeni ışık belirdiğini gördük, onlar da yükseliyor, yüksektekiler de ışıklarını yavaş yavaş kaybediyorlardı.

Ufo kelimesini kullanmadım ben hiç =) sadece enterasan dedim ...

• 10 gün kadar oldu şirinyerden gürçeşmeye dogru gelırken resmen bir apartmanın üstünde tabak gibi ufo vardı. resmini çeksem muhtemelen şimdi tv lerde olayı anlatıyor olurdum ama araba hareket halinde oldugu ıcın durumu kaçırdım. 10 dk gokyuzunu ızlemeye devam edıp ardından 2 saat tekrar göremedigim ve resmını çekemedigim için kahroldum. O gördüğümden sonra artık %1000 emınım elemanlar resmen bizi izliyor. ve işin garip yanı sanki sadece ben gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictator -- 24 Temmuz 2011; 2:10:19 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Problem?

..

Yapma lütfen yaa Orda Ukraynada atılan balonlar demişim zaten dimi sende ona göre söylemişin .. Ayrıca o resimdeki Ledli olanında gökyüzünde okadar delicesine ışık saçıcağını hiç düşünmüyorum Mr Brainiac ..

Bak güzel kardeşim saygı çerçevesinde tartışacaksak tartışalım yoksa hiç kendimi diğer arkadaşları yormayalım.

http://www.youtube.com/watch?v=pw8WovNeAB4

Bence arkadaşın çektiği videoya baya yakın. İzmir'de hava berrak görüşü etkileyecek herangi bir unsur da yok. Yani bu olayda ufo ile alakası yok. Zaten verilen forumlarda bakarsanız hep temmuz yani yaz aylarında havaların açık olduğu aylarda çoğalıyormuş...

Benim görüşüm bu. İster katılır ister katılmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_general -- 24 Temmuz 2011; 2:20:22 >

• Uzayda bi' yaşam formu var zaten.Koskoca evrende yanlız olacağımızı düşünmek saçmalık.Bunun birçok kanıtı var.En basit örneği 60'lı yıllarda uzaydan gelen radyo sinyali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 24 Temmuz 2011; 2:34:23 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Problem?

..

Bak güzel kardeşim saygı çerçevesinde tartışacaksak tartışalım yoksa hiç kendimi diğer arkadaşları yormayalım.

http://www.youtube.com/watch?v=pw8WovNeAB4

Bence arkadaşın çektiği videoya baya yakın. İzmir'de hava berrak görüşü etkileyecek herangi bir unsur da yok. Yani bu olayda ufo ile alakası yok. Zaten verilen forumlarda bakarsanız hep temmuz yani yaz aylarında havaların açık olduğu aylarda çoğalıyormuş...

Benim görüşüm bu. İster katılır ister katılmazsın.

Beni yanlış anlıyorsun dostum .. Tartışma gibi birşey aklımın ucundan geçmedi ki zaten =) Bu arada dediğim gibi UFO kelimesini kullanmadım bile ben .. Ama Led li bir Balon olduğunu düşünmüyorum belki daha farklı birşeydir .. İlginç =)

• peki siz o uçan cisimlerin içinde koca kafalı koca gözlü yeşil renkli uzaylıların olduğuna mı inanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

peki siz o uçan cisimlerin içinde koca kafalı koca gözlü yeşil renkli uzaylıların olduğuna mı inanıyorsunuz?

Nasıl bişey kanka tarif etsene
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.