Şimdi Ara

{İZMİR PS3 'SATILIK' OYUN GRUBU} (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.840
Cevap
56
Favori
274.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALINIK KARŞIYAKA / YENİGİRNEDEN LAST OF US
  • The Last of Us Sıfırdan farksız kodu kullanılmadı 85tl (Mumin arkadaşla takaslandı)

*Konak, çankaya yada bahçelievlerden verilir.
    Takas olarak Crysis 3+Crysis 2 yada Crysis 3+nakit olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemerlee -- 25 Haziran 2013; 21:39:47 >
  • Alınık F1 2012 izmir içi elden.(razorr8 den psn hesabı olarak alınmıştır teşekkürler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soma zeybegi -- 4 Temmuz 2013; 20:53:58 >
  • kemerlee kullanıcısına yanıt
    Hocam Last of us ı beğenmediniz mi? hemen satıyorsunuz !
  • UYGUN FİYATTAN ALINIK METRO LAST LİGHT ; KUTULU,KİTAPÇIKLI,TERTEMİZ OLMALI VE FİYAT OLARAK 80 TL VEREBİLİRİM .
  • ELİMDEKİ SATILIK OYUNLAR TAKAS YOKTUR.

-Assassins Creed 2 - 25 TL
    -Assassins Creed Revelations - 40 TL
    -Mass Effect 3 - 40 TL
    -God of War 3 - 30 TL
    -Naruto Shippuuden:Ultimate Ninja Generations - 35 TL
    -Uncharted:Among Thieves - 30 TL
    -GTA IV - 30 TL

2.el alım satım konusundan uzak kaldığım için net fiyat takibi edemedim maalesef.Fiyatlar konusunda endişeniz olmasın konuşulur.Birkaç oyun birden almak isteyen olursa benim için daha makûldür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyberlink35 -- 22 Haziran 2013; 21:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostofsparta

Hocam Last of us ı beğenmediniz mi? hemen satıyorsunuz !

ustam izindeyim evdeyim üç gün sürmedi bitmesi, 16-18 saat filan oynama süresi, oyun güzel ama bi Uncharted 3 değil.
  • Arkadaşlar LAST OF US son zamanlarda oynadığım en duygu yüklü oyun.oyunun grafik değerlendirmesine girmeksizin oyun içindeki karekterler oyuncuyu gitgide kendine yakın hissettiriyor,oyunda ilerledikçe yalnızlığı derinden hissediyor ve özellikle başroldeki iki karaktere gitgide bağlanıyorsunuz..Duygu yoğunluğunun gerçekten muhteşem bir şekilde harmanlanmış olduğu ve bunun oyunculara derinden hissettirildiği bir başyapıt bana göre...
  • Bu arada METRO LAST NIGHT ve TOMB RAIDER arıyorum satmayı düşünen arkadaşların bilgisine...
  • Max Payne 3 satiyorum ilgilenenler pm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LAST OF US almak isteyenler orjinal bandrollü 100 TL. hemde 12 ye kadar taksit yapıyor. Kargo ücreti yok. İsteyenler kaçırmasın.
    http://www.gold.com.tr/the-last-of-us-ps3-oyun_u
  • Elimde çok temiz GOD OF WAR 3 orjinal var takas yapmak isteyen veya satın almak isteyenler ulaşsın lütfen
  • Alınık uygun fiyatlı Gow asc
  • satış iptal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soma zeybegi -- 25 Haziran 2013; 23:12:58 >
  • Merhaba arkadaşlar elimde God of War3 ve Killzone3 oyunları var ve bu oyunların biriyle üstüne az miktar para da koymak suretiyle bu oyunları NBA 2K13 oyunu ile takas etmek istiyorum.Oyunlarım sıfırdan farksızdır yalnızca 1-2 defa kullanılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soma zeybegi

God of War :Ascension 70 TL (online kodu kullanıldı)
    izmir içi elden tercihimdir.

Ustam yaz aylarında biraz hareketlendi piyasa değerinde oyun satalım alalımda
    öldürmeyelim şu forumu allah aşkına, şuan Ascension değieri 60tl(kodu kullanılmamış hali)
    yanlış anlaşılmasın hiçkimsenin işine karışmak değil, tek amacım forumun tekrar Yükselmesi
    TÜM ARKADAŞLARDAN RİCAM LÜTFEN FORUMU ÖLDÜRMEYELİM.
  • Forum ölmesin o zaman satıştan kaldırdım.
  • Birader yanlis anliyorsun sifiri gg'de 75 tl adam senin icin soyluyor.

• selam arkadaşlar.

-gow asc.
    -last of us
    -cod b ops 2

var elimde sıfır jelatinli satılıktır.
  • Alınık infamous izmir içi 20 tl dusunuyrm forumda çogu kişi bu fiyattan satti telimi birakyrm cumartesiye kadar satmal isteyen varsa direk elden alicam yoksa işime yaramaz iletişim için 5072165321 arayin

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.