Şimdi Ara

İzmir otogardan havaalanına nasıl gidebilirim?[ACİL]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
65
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İzmir otogardan havaalanına nasıl gidebilirim?[ACİL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    305 Mesaj
    Cuma günü saat 14.40 da İstanbul'a uçağım var. Aydın'da okuyorum. Saat 1 gibi otogara inmiş olacağım ama havaalanına nasıl gideceğimi bilmiyorum.
    İzmirim kartım yok o yüzden eshotla gidemem. Kamilkoç servisi var dediler ama izmir otogarı arıyorum arıyorum adamlar açmıyor. Nasıl gidebilirim en kısa ve en ucuz yolla havaalanına?
    (Havaşa bin diyecek olanlar vardır. Cuma sınavım var o yüzden havaşa yetişemiyorum)

|
    |

Intel Core Ivy Bridge i7 4700MQ || Nvidia GeForce GTX765M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 1 TB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    204 numaralı otobüse bin. Şoföre nakit verebilirsin kontörlü kartlardan oluyor hep 204 şoförlerinde. Ya da birine rica et basar ama 5.25₺ alıyor havalimanı tarifesi. Her saat 20 kala kalkıyor Bornova metrodan 10dk aşağı yukarı geliyor otogara. Yarım saatte de varıyor havalimanına. (Not: Ben bir tek geceleri kullandığım için o otobüsü gündüz vakti daha uzun sürebilir yol)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.