Şimdi Ara

İZMİR OPTİMUM VEPA OUTLET (NEW BALANCE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 495 liralık ayakkabıyı 269 a aldım. Bu ve bunun gibi 1500 serileri 1600 serileri new balance giyenler bilir, magazada bulunan modeller 269 lira. yani 500 600 liralık ayakkabılar burada 270 liradan. izmirde olan arkadaşlar ugrarsa takip ettikleri ayakkabıları buradan uygun fiyata alabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAWestern -- 3 Aralık 2015; 9:08:42 >

• 500 600 liralik spor ayakkabi mi? Allah askina "basligi acan arkadasa soylemiyorum" daha gecen yil adidas roland garros serisi tenis ayakkabisini 105 tl ye aldim. Ortapedi ise ortapedi kosu ve yuruyus icin zaten uygun. New balance i abarttilar simdi kaziklama moduna gecmisler kusura bakmayinda bir ayakkabi 300 tl ise full deri olmali en azindan. Hem rahat hem uzun omurlu olsun diyorsanizda reebok rainwalker a verin bari bu parayi simdi alinti manyagi yapacaklar yik soyle boyle diye bana teknolojisinden malzemesinden uretiminden bahsetmeyin 500 liraya spor ayakkabi alana allah akil fikir versin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

500 600 liralik spor ayakkabi mi? Allah askina "basligi acan arkadasa soylemiyorum" daha gecen yil adidas roland garros serisi tenis ayakkabisini 105 tl ye aldim. Ortapedi ise ortapedi kosu ve yuruyus icin zaten uygun. New balance i abarttilar simdi kaziklama moduna gecmisler kusura bakmayinda bir ayakkabi 300 tl ise full deri olmali en azindan. Hem rahat hem uzun omurlu olsun diyorsanizda reebok rainwalker a verin bari bu parayi simdi alinti manyagi yapacaklar yik soyle boyle diye bana teknolojisinden malzemesinden uretiminden bahsetmeyin 500 liraya spor ayakkabi alana allah akil fikir versin :)

+1905

• ZAWestern Z kullanıcısına yanıt
    son zamanların en iyi alışverişi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

500 600 liralik spor ayakkabi mi? Allah askina "basligi acan arkadasa soylemiyorum" daha gecen yil adidas roland garros serisi tenis ayakkabisini 105 tl ye aldim. Ortapedi ise ortapedi kosu ve yuruyus icin zaten uygun. New balance i abarttilar simdi kaziklama moduna gecmisler kusura bakmayinda bir ayakkabi 300 tl ise full deri olmali en azindan. Hem rahat hem uzun omurlu olsun diyorsanizda reebok rainwalker a verin bari bu parayi simdi alinti manyagi yapacaklar yik soyle boyle diye bana teknolojisinden malzemesinden uretiminden bahsetmeyin 500 liraya spor ayakkabi alana allah akil fikir versin :)

bu modeller el yapımı hocam haklısınız fakat görüntüsü bakımından new balance'i estetik buluyorum ben ve bu şekilde morhipodan filan alıp bu ücretleri veren insanlar da var, bu forumu takip ediyosalarsa onlar için de 200 küsür lira bir indirimi kacırmalarını istemedim. saygılar.

• konuya girerken 70-80 liraya iyi bi model aldı sandım,resmi görünce dedim herhalde bu ayakkabıyı 50 liraya falan almıştır
  • Adidas Galactic Elite modelini 102 TL'ye aldim fazla verdim diye kendime kiziyordum.

• Adidas performan serisi ayakkabiyi ayakkabi dunyasindan 71 tlye aldim.Bunlar cok ucuk fiyatlar

• Güzel ayakkabı ama hayırlı olsun hocam. New Balance rahatlığı tartışılmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Black Dark- -- 2 Aralık 2015; 23:33:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZAWestern

quote:

bu modeller el yapımı hocam haklısınız fakat görüntüsü bakımından new balance'i estetik buluyorum ben ve bu şekilde morhipodan filan alıp bu ücretleri veren insanlar da var, bu forumu takip ediyosalarsa onlar için de 200 küsür lira bir indirimi kacırmalarını istemedim. saygılar.

El yapimi oldugunu bilmiyordum hocam, madem oyle gule gule giyin el yapimi ise normal :)

• Nasıl aldınız acaba hangi çek veya komboyla?
  • Ayakkabi dunyasi %35 indirim vardi.101 liraya dusmustu.alt limitsiz 30 tlye birlesti 71 oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.