Şimdi Ara

İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM OKULU YEDEK SUBAY VE ER (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
298.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EMREBORA_61 E kullanıcısına yanıt
    Aynen devrem :) buarada teslim 17 ile 19 u arası, ben 17de katılırım diyorum ama neyapmak lazım acaba. Yoksa sizin net teslim gününüz varda benimmi yok :)
  • Aralık ilk haftası e devletten sülüs alacağız.Orada yazacak ne zaman gideceğimiz tahminim 18 aralıkta teslim oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMREBORA_61 -- 29 Ekim 2014; 15:45:49 >
  • Istikam en berbat bolumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkeze selam 7 kasım 2014 te teslim oluyorum herkeze hayırlı teskereler fakat küçük bi sorum olucak bn dalgıcım ve gemı makınaları zabıtıyım benı bot cavusu yapmışlar bu konuyla ılgılı bılgı verebılecek arkadas var mı? tesekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitetiger407

herkeze selam 7 kasım 2014 te teslim oluyorum herkeze hayırlı teskereler fakat küçük bi sorum olucak bn dalgıcım ve gemı makınaları zabıtıyım benı bot cavusu yapmışlar bu konuyla ılgılı bılgı verebılecek arkadas var mı? tesekkürler....

usta birliği Urla mı? Benim askerliği yaptığım yerde bot bölüğü vardı , denizden karaya çıkarma falan yapan bi birlik , büyük ihtimal öyle bir konumda olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 6 Kasım 2014; 3:17:43 >
  • Merhaba. Erkek arkadasim yeni gitti Narlidereye. Kalbinde biraz rahatsizlik var. Onun icin cok endiseleniyorum acikcasi. Raporlarini gostermis ve komutani 1 kere yaptirin yorulursa yaptirmayin falan demis. Cavuslukla ilgili bir seyler demisler. Jeneratordeymis. Izmirde kalmasini cok istiyorum korktugum icin. Bunlari da goze alirsaniz ve tecrubelerinize(gozlemlerinize) dayali olarak, doguya gitme ihtimali var mi sizce veya izmirde kalma ihtimali? Bu arada nisanlim 28 yasinda. Cevap verirseniz cok mutlu olurum. Uyku uyuyamiyorum bildiginiz.
  • hocam daha bellı degıl usta bırlgı bılmıyrum yanı
  • Daha geçen gün bitti acemilik orada. Alay cok büyük arkadaş habire rütbeli. hele 1 tane başçavuş vardı buldog'a benzıyor elleri arkada ne cektık o adamda

izmirden sogudum resmen gezmeye bile gelmicem o derece DK idik biz paso yattık. 4 e 4 ler gelince ana baba günü oldu neyse bittide ankaraya göçüş.
  • EMREBORA_61 E kullanıcısına yanıt
    Kardeş benide yazın. Narlıdere, küçükçekmece :)
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Hangi bölükteydin? Bende yeni geldim dk'ydım

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

Hangi bölükteydin? Bende yeni geldim dk'ydım

1.er di kardeşim. sen ne zaman geldin?
  • Çarşamba geldim ben. Normalde daha önce gelecektim silah egitimine kaldıgım içim geç çıktım. Ben de 1. Er'deydim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oey200

Kardeş benide yazın. Narlıdere, küçükçekmece :)

tamam kardeşim :) inşallah hep birlikte güzel bir askerlik geçiririz.Sen nereden katılacaksın istanbul mu?
  • Bursadan
  • Benim esas birliğim de Narlıdere
  • orcunolungan O kullanıcısına yanıt
    benim de aynı kardeşim. nerden ?
  • Adana sen?
  • ACEM: İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İZMİR NARLIDERE / İZMİR

USTA:1 İNCİ OR.İD.KUR.YBŞK.LIĞI BÖLGE BANDO K.LIĞI / İSTANBUL ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Bende geliyorum gardaşlar :)
  • Acemi mekanımız burası selamlar :)

Celp 1

6 Ağustos burdayız inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 24 Temmuz 2015; 10:30:07 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.