Şimdi Ara

İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM OKULU YEDEK SUBAY VE ER (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
298.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben uçak bileti aldım 65TL'ye, zaten aynı para sayılır otobüsle. 12sinde öğlen 1de binicem inş. 1 saatte izmir. kara kuvvetleri istihkam mı sennde?

quote:

Orijinalden alıntı: ermansau

quote:

Orijinalden alıntı: ersiyn

bostancı kardeş. Sende mi Ist?

quote:

quote:

Kara kuvvetleri istihkam benimde. 12sinde teslim inş. İstanbuldan geliyorum herkese selamlar ;)

ersin istanbul neresi ? :)

aynen bende tuzladayım.. 11'i gece 12 de otobüsüm sen ne zaman gidiyorsun?

• Çavuşum cep telefonu getirsek mi getirmesek mi? çok iyi bahsetmişsin dedim bekli telefonda kullanırız (:

quote:

Orijinalden alıntı: girmasek

İzmir Narlıdere istihkam okulunda askerlik yapacak kısa dönem arkadaşlar. çabuk gelin dört aydır sizi bekliyoruz. Korkacak hiç bir şey yok, yel gibi gelip geçecek askerliğiniz. yaşadınız yani. komutanlarınız mükemmel. bölüğünüz mükemmel. aha bi de ben varım daha ne istiyonuz. Şaka bi yana gerçekten iyi yere düştünüz. ne olduğunu anlayana kadar askerliğiniz bitecek. Yanınızda hiç bir şey getirmenize gerek yok sadece sivil eşofmanlarınızı getirin muhtemelen size verdikleri üzerinize tam uymayacak. geriye kalan her şey burada mevcut. Hepinize elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Bugün bölükteki arkadaşlar sizin çarşaflarınızı yıkıyorlar. Eğer sağlıkla ilgili bir sorununuz varsa RAPORLARINIZI yanınızda getirmeyi sakın unutmayın!! Gelen haberlere göre çok kalabalık olacaksınız. Hastane Çavuşu 327 KD Buğra:))

• quote:

Ben uçak bileti aldım 65TL'ye, zaten aynı para sayılır otobüsle. 12sinde öğlen 1de binicem inş. 1 saatte izmir. kara kuvvetleri istihkam mı sennde?

quote:

quote:

quote:

quote:

Kara kuvvetleri istihkam benimde. 12sinde teslim inş. İstanbuldan geliyorum herkese selamlar ;)

ya bende baktım sabiha gökçene sunexpress vardı sabah 8.30 o da 90 tl idi artı nasıl olsa o da erken diye otobüsle gidim dedim. kamil koçun rahat hattıyla iyi rahat da bulabilseydim bende alırdım o fiyata ya :S neyse artık hayırlısı umarım orada görüşürüz ersin ;) senin meslek neydi? kara kuv. istihkam benimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermansau -- 11 Ağustos 2009; 0:59:55 >

• TERTİPLER BENDE SABAH 7 DE ORDA OLACAM BULUŞALIM ?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben de İstanbul'dan Alper KANAT. 12'sinde sabah 11:30'da uçağım kalkıyor, iner inmez de Narlıdere yollarına düşeceğim. Ben Piyade olarak sınıflandırılmışım; sanırım sınıflandırılırken biraz da buna göre sınıflandırılacağız.

4 senelik Bilg. Müh. mezunuyum, aranızda var mı oraya çıkan Bilg. Müh. okuyan? Merak ediyorum hangi bölümlerden arkadaşlarla orada görüşeceğimizi..

Orada görüşmek üzere tertipler ve dedeler! :)
  • Hayırlısı olsun rahat gidersin inş. sende. Matematk Bilgisayar okudum 2sinden de anlıyoruz işte (: İyi bi yere düşmüşüz dediklerine göre ama inş. öyle olur...

quote:

quote:

Ben uçak bileti aldım 65TL'ye, zaten aynı para sayılır otobüsle. 12sinde öğlen 1de binicem inş. 1 saatte izmir. kara kuvvetleri istihkam mı sennde?

quote:

quote:

quote:

quote:

ya bende baktım sabiha gökçene sunexpress vardı sabah 8.30 o da 90 tl idi artı nasıl olsa o da erken diye otobüsle gidim dedim. kamil koçun rahat hattıyla iyi rahat da bulabilseydim bende alırdım o fiyata ya :S neyse artık hayırlısı umarım orada görüşürüz ersin ;) senin meslek neydi? kara kuv. istihkam benimde

• selamın aleyküm 329 lar bende istihkam okulu ve egitim merkez komutanlıgı izmir geliyorum yarın sabaha karşı yola çıkacam
  • arkadaşlar organizasyon yapan yokmu yahu nasıl tanıyacaz biribirimizi :) ilk ben başlayayım YUNUS KILIÇ/SAKARYA EMRET KOMUTANIMM :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu54

arkadaşlar organizasyon yapan yokmu yahu nasıl tanıyacaz biribirimizi :) ilk ben başlayayım YUNUS KILIÇ/SAKARYA EMRET KOMUTANIMM :d

yunus memnun oldum arkadaşım.. bende sakarya üni. de okudum :) makina mühendisiyim.. yarın sabah kısmetse 8-8.30 gibi otogarda olurum. Öğleden sonra girelim diyorum sen hangi vasıtayla geçiceksin izmire?
  • merhaba tertip sana özel mesaj attım msnemi eklersen konuşalım nasıl buluşacağımıza arar verelim
  • slm tertipler bu gece saat 12:00 de istanbul otogardan kamil koç ile izmire gidiyorum varmı gece kamil kaç yolcusu
  • kamil kocla ben gelıcem sanırım
  • var olmaz mı :) ama ben gece 12 de ataşehirden geliyorum.. Seninki büyük ihtimal 1 de ataşehirde olur. Öyleyse aynı otobüs zor gibi ama yinede tanışalım erman ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermansau -- 11 Ağustos 2009; 14:09:13 >
  • quote:

var olmaz mı :) gece 12 ataşehirden geliyorum bende.. rahat hat dimi? tanışalım erman ben..

ewet hocam gece 12 rahat hat benim adımda fatih 15 numara cam kenarı

bu arada bende sakarya üniversitesi mezunuyum kimya bölümü :) biraz ortak noktamız var herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayht

quote:

var olmaz mı :) gece 12 ataşehirden geliyorum bende.. rahat hat dimi? tanışalım erman ben..

bu arada bende sakarya üniversitesi mezunuyum kimya bölümü :) biraz ortak noktamız var herhalde

eğer ataşehirden 12 ise çok güzel olur bende o otobüste cam kenarı 21deyim :) olmazsada otogarda daha da olmadı kışlada görüşürüz :))

ortak noktamız çoktur hocam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermansau -- 11 Ağustos 2009; 14:16:26 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fayht

quote:

eğer ataşehirden 12 ise çok güzel olur bende o otobüste cam kenarı 21deyim :) olmazsada otogarda daha da olmadı kışlada görüşürüz :)) erman ben memnun oldum bu arada.

bilete baktım ataşehire 1 de gelecek, sen benden 1 saat önce izzmirde olacaksın . dediğin gibi otogar olmadı kışlada görüşürüz.

• Merhaba tertipler ben de yarın sabah 09:05 uçağı ile samsundan izmire geleceğim. Yarın 14:00 gibi teslim olmayı düşünüyorum.
    Toplam kaç kişiyiz dh'dan bilsek iyi olurdu:))
  • Soyisimlerimiz de aynı:))

Murat KILIÇ / ORDU EMRET KOMUTANIMM:))

Endüstri Mühendisiyim. Yarın görüşmek üzere herkesle umarım çok zorlu bir süreç olmaz.

quote:

Orijinalden alıntı: mutu54

arkadaşlar organizasyon yapan yokmu yahu nasıl tanıyacaz biribirimizi :) ilk ben başlayayım YUNUS KILIÇ/SAKARYA EMRET KOMUTANIMM :d
  • ben de istanbuldan geliyorum, orda görüşmek üzere arkadaşlar...

hayırlı yolculuklar herkese
  • istanbul otogar rahat bolumu 4 numero istanbuldan gelıcek arkdaslara kamıl kocun rahat otobuslerını tafsıye ederım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.