Şimdi Ara

İzmir mi Eskişehir mi ?Üniversite + ek tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda buna benzer konular daha önce açılmış fakat ben kendi aradıklarımı yazarak sizin görüş ve deneyimlerinizi almak istiyorum.

Lise'den geçen sene mezun oldum ve bu sene bir daha hazırlanıyorum üniversite'ye gitmeme sebebim sevgilim başarılı olamadı,onu beklemek amacıyla kaldım bir sene.

En kötü ihtimalle Besyö'den gitmeyi düşünüyorum(lisanslı boksörüm) fakat hedeflerim şuan yüksek.Üniversite'den beklentilerim;
    -İlk yılımda alışma/adaptasyon sürecim hızlı olsun.Memleketi özletmesin.
    -Kültürlü bir halk.Kıyafetime dövmeme saç stilime büyük gözlerle bakıcak insanlar istemiyorum.
    -Spor imkanları olan.
    -Eğlence mekanları ve gece hayatına çok önem veriyorum en önemli beklentim bu.
    -Ucuz ev kiralarına sahip semtlerinin de mevcut olması.(Üniversite'ye arabamla gidebilirim fakat ev kirası çok yüksek olursa eğlenmeye para kalmaz)
    -Yüzmeyi çok seven biriyim.

Beklentilerim bu şekilde arkadaşlar.Üniversite okuyupta 4 yıl boyunca oturup ders çalışıcak bir yapım yok,eğlenceye düşkünüm ama dersleride çok ihmal etmiyorum.

Ayrıca bu 2 şehirden birinde yaşayan veya okumuş arkadaşlar varsa,şehirle ilgili tavsiyeler verebilirseniz sevinirim.(Şu semtte ortam müthiştir,buraya uğramanı mutlaka tavsiye ederim vs..)

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

• Eskisehirde okuyorum.İzmir ve Eskisehir arasinda buyuk bi fark yok.İzmir daha buyuk galiba Eskisehirden.Eskisehir ogrenci sehri,1+1 esyali evler 500-650 arasinda.İki sehir arasinda secim yapacaksan sehir olarak degilde okul olarak bak,degerlendir.Hangi okul daha iyi ona gore sec.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece hayatına çok önem veriyorsun ama spor yapman lazım hmmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.