Şimdi Ara

izmir metro xoom 32gb 599tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İZmir metro alisveris merkezindeyim su an, teshir urunu motorola xoom 32 gb tablet 599 tl. Ben bir tane aldim. Son bir adet kaldi. Amazon fiyati 350 usd civarinda.
    Selamlar..

• Çok güzel fırsatmış, keşke Ankara'da da olsa....
    Hayırlı olsun Xoom unuz
  • İstanbulda varmı acaba
  • çiğli mi gaziemir den mi aldın ben çiğliden 32 gb blackberry playbook almıştım 600 tl ye teşhir ürünü
  • @f_karakas
    Teşekkür ederim. Cihazı daha yoğun kurcalamadım ama alırken inceledim ve ekranı çok hoşuma gitti, bu fiyata gönül rahatlığı ile aldım. Cihaz "teşhir ürünü" ama parmak izi bile yok..

@funkydansky
    İzmir Gaziemir Metro'dan aldım. 599 TL.
    Görevliler ürünün 16 GB olduğunu söyledi önce, kendim cihazı kurcaladım ve hafızasının tek parça 32 gb olduğunu gördüm, söyleyince de şaşırdılar ve "yanlıi bakmışız" dediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 5 Mayıs 2012; 19:06:50 >
  • Adanada varmidir acaba
  • İstanbul' da nerde var?
  • Kağıthanede varsa şimdi gidip alayım?
  • istanbulda bulursanız bana da haber verseniz çok makbule geçer. İpad alacaktım da bu fiyata xoom bulursam alırım tabi
  • genelde teşhir ürünler ucuz oluyor mesela ben blackberry için gitmeden önce aramıştım yok demişlerdi orada 2 adet teşhir varmış ucuza almıştım gidin bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

istanbulda bulursanız bana da haber verseniz çok makbule geçer. İpad alacaktım da bu fiyata xoom bulursam alırım tabi

Flash desteği olmayan bir tablete o kadar para verileceğine bu çok daha mantıklı, yokmu arkadaşlar İstanbulda gören ?
  • Xoom a bak la ne fiyatlara düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Xoom a bak la ne fiyatlara düşmüş

Geçen yıl buna 2.000TL verip hala foruma takılan var mıdır...
  • Ürün teşhir beyler ama fiyat güzel, sıfır hala 1000 kusur telefon, ikinci elleri bile 750 tl şuan. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

istanbulda bulursanız bana da haber verseniz çok makbule geçer. İpad alacaktım da bu fiyata xoom bulursam alırım tabi

Flash desteği olmayan bir tablete o kadar para verileceğine bu çok daha mantıklı, yokmu arkadaşlar İstanbulda gören ?

İphone kullanan biri olarak flashe pek ihtiyac duymadım suana kadar. zaten flashın yerini yeni teknoloji alacak :D ondan hangisi ucuzsa onu almam daha mantıklı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

İphone kullanan biri olarak flashe pek ihtiyac duymadım suana kadar. zaten flashın yerini yeni teknoloji alacak :D ondan hangisi ucuzsa onu almam daha mantıklı.

Bak şimdi biri tablet biri telefon tablette olmazsa olmazlarımdandır benim flash video izlemedikten sonra ne anlamı kaldı ? Iphone gerçekten güzel telefon fakat uygulamalardaki reklamlar beni bitiriyor yanlışlıkla tıklasan gidiyor dolarlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Xoom a bak la ne fiyatlara düşmüş

Geçen yıl buna 2.000TL verip hala foruma takılan var mıdır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.