Şimdi Ara

İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--
    Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz

İşim gereği telefonlara 7/24 bakamıyorum Mesaj atana en hızlı şekilde dönerim. WH iletişime geçebilirim.

4,5 g desteklidir. İstiklal caddesinde 4.5G İLE 100 Mbit baglantı hızına ulaşmıştır.

İlk sahibiyim, Fiyat performans modelidir. 4 gb ram 32 gb depolama vardır.

Herhangi bir arızası kesinlikle yoktur. Çizik yoktur.

İlk günden beri kılıf + ekran koruyucu ile kullanılmıştır. rom vs yükleme gibi işlemler ile kurcalanmamış. Yorulmamış bir cihazıdır.

Ürünün faturası + ürünün kutusu + orjinal kablosu + yurt dışından aldığım kaliteli kılıfı ile teslim edilecek.

MALESEF ORJİNAL ŞARJ CİHAZI (3 UÇLU OLDUĞU İÇİN HİÇ KULLANMADIM VE EVDE BULAMIYORUM) AMA ORJİNAL KABLOSU İLE VERECEĞİM.

Parmak izi okuyucu
    çift kamera (muazzam 12+12 megapiksel)
    Usb C - hızlı şarj gibi özellikleri vardır.

Pil çok saglıklıdır. 1 gün rahatlıkla internet müzük vs götürür.

Üst modele geçtiğim için satıyorum (İphone)

Uygun fiyata veriyorum diye aklınıza soru işareti gelmesin. 200 tl pahalı satıcam diye aylarca evde yatacağına birinin işine yarasın.

Telefonda herhangi bir sorun KESİNLİKLE YOKTUR.!

İzmir içinde merkezi noktalara (Bornova - karşıyaka - çiğli) gibi elden bakarak teslim alabilirsiniz!

Cumartesi günleri Manisa organize sanayi tarafında görüp alabilirsiniz.

İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--

İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--İZMİR - MANİSA -Xioami Mi A1 - 32gb - 4gb ram-Faturalı/Garantili/Kutulu-Çiziksiz --750 YTL--
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.