Şimdi Ara

İzmir leşi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://s04.justpaste.it/files/justpaste/d374/a13955633/img-20170105-wa0038.jpg

nonoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabah Yıldızı -- 6 Ocak 2017; 20:20:41 >
  • Ben bu görüntüye bile bakamıyorum yerde yatan sonuçta insan görünümlü bir varlık bende insan sanıyorum. Onlara benzemek istemiyorum aramızda bir fark olmalı. Mikroba küfür mü edilir.
  • salla gitsin yahu cehennem odunu

engel olunmasaydı yüzlerce insanı katledecekti köpek soyu geberdi gitti
  • Şarjörleride birleştirip bantlamışlar,daha çabuk takmak için.Çoğunu da sıkamadan gebertildiler.
  • Tipini...
  • Ben zerre acımıyorum... İyi olmuş... halen gözüm yaşlı polis abimize üzülüyorum... bunları gömmek bile çok... ver kargalar yesin leşini...
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    kargalar yese hayvanların ahlakı bozulur sirayet denen şey var
  • mesajım silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 18 Eylül 2020; 13:50:39 >
  • Bi imkan olacak , bu kansızın evladını elektro şokla falan bayıltacaksın,
    sonra ayılınca lime lime keseceksin arkadaş. Böyle kolay ölüm olmamalı bu
    vatansız, kansız, onun bunun evlatlarına .
  • mesajım silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 18 Eylül 2020; 13:50:31 >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    ölümün kolay olduğunu kim söyledi ki..bastı zaman denen vakıa var..1sn içine 1000 yıl giydirir Allah..zaman izafi sonuçta..ötesi cehennem çukuru

aslında en güzeli kısa sürede postalamak öte tarafda işini bilen elemanlar bekliyor onları
  • Bunların 7 sülalesini yokedeceksin. Hepsi potansiyel tehdit.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.