Şimdi Ara

İZMİR- KPSS KURSLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
15.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazı dershane sahipleri burda bile üyelik açıp övgüde bulunuyo
  • Mühendislik için bende arayıştayım arkadaşlar murat ile yediiklim arasında kaldım kpss b için hangisini önerirsiniz ne farkları var görüş istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Buca statü akademide öğrenciydim..Şimdi ismi uzman kariyer oldu fakat öğretmenler ayniymis sanırım..Sınavdan 86 aldım su an kamu personeliyim çok şükür..Yakın olanlara tavsiye ederim,özellikle mat. Hocası Tolga Surmen ve tarihçi Murat kirbay çok cok iyi hocalar..Deneme dersleri falan oluyor gidip bi deneyin farkı görün bence.. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

Geçen sene Buca statü akademide öğrenciydim..Şimdi ismi uzman kariyer oldu fakat öğretmenler ayniymis sanırım..Sınavdan 86 aldım su an kamu personeliyim çok şükür..Yakın olanlara tavsiye ederim,özellikle mat. Hocası Tolga Surmen ve tarihçi Murat kirbay çok cok iyi hocalar..Deneme dersleri falan oluyor gidip bi deneyin farkı görün bence.. ;)

haklısın kardeşim özellikle Tolga hocayı çok sevdim hem bilgili hem canayakın kendisiyle hala görüşüyoruz (kazanalı 2 yıl oldu) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myers35

quote:

Geçen sene Buca statü akademide öğrenciydim..Şimdi ismi uzman kariyer oldu fakat öğretmenler ayniymis sanırım..Sınavdan 86 aldım su an kamu personeliyim çok şükür..Yakın olanlara tavsiye ederim,özellikle mat. Hocası Tolga Surmen ve tarihçi Murat kirbay çok cok iyi hocalar..Deneme dersleri falan oluyor gidip bi deneyin farkı görün bence.. ;)

haklısın kardeşim özellikle Tolga hocayı çok sevdim hem bilgili hem canayakın kendisiyle hala görüşüyoruz (kazanalı 2 yıl oldu) :)

Bu şirinyerde olan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Polydos

quote:

quote:

Bu şirinyerde olan mı?

Cezaevinin karşısi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Polydos

quote:

quote:

Bu şirinyerde olan mı?

Cezaevinin karşısi..

Teşekkürler

• arkadaşlar kpss a için nereyi önerirsiniz buca da oturuyorum karacan var burda buca akademi diye yeni bir yer var birde statü (artık uzman kariyer olmuş) var birde kpss a için 1200 ile 1000 arası fiyat istiyorlar bu konular hakkında bilgisi olanlr yardımcı olursa sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar..dershane önerisi olan var mı ?

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    nerede oturuyorsun ve ne dershanesi arıyorsun? eğer bucadaysan doğru statüyü tavsiye ederim.gerçekten iyi hocalar var ve çok ilgililer.ortam çok güzel.iyi arkadaşlıklar edindim. konu anlatımları çok iyi. denemeler çok iyi gidio bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musfik0635

nerede oturuyorsun ve ne dershanesi arıyorsun? eğer bucadaysan doğru statüyü tavsiye ederim.gerçekten iyi hocalar var ve çok ilgililer.ortam çok güzel.iyi arkadaşlıklar edindim. konu anlatımları çok iyi. denemeler çok iyi gidio bakalım.

Hatayda oturuyorum. Körfez hakkında bilgin var mı ? alsancak konak civarında bir dasene arıyorum..hafta sonu gidebilirm çünkü çalışıyorum..aralıkta hızlandırmalar başlıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 23 Kasım 2015; 8:29:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar izmirde kpss fotokopi kaynak satan yer biliyormusunuz ? Kitaplar çok pahalı oluyor ?

• arkadaslar bugun murat konaga gittim ortam iyi gibi ama derslere misafir olarak giremiyoruz ve hoclarin kalitesinden emin degilim.ustelik 1700 gibi bir fiyat verdiler A grubu icin oneriniz varsa izmirde alabilirim bucada oturuyorum.

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Pegem çankaya. Meşhur tarihçisi var bir dersine misafir olarak gir eger tarih eksiğin varsa demek istedigimi anlayacaksin..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.