Şimdi Ara

İZMİR KENT REHBERİ | Gelenler, Gelecek Olanlar ve Gelmek İsteyenler İçin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
67
Favori
104.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinmend

İzmirli arkadaşların yardımına ihtiyacım var, yeni konu açmak istemedim. Havaalanından Çiğli taraflarında Let's Marry diye bir düğün salonuna gideceğim. Google maps'ten ve Havaş'ın sitesinden yaptığım araştırma sonucu, Havaşa binip Ege Park durağında inip taksiyle 10 km gitmek gibi bir planlama yaptım.

Ancak yaklaşık 1-1,5 saatlik bir vaktim var ve İzmire çok nadiren gittiğim için bu vakte güzel bir İzmir kumrusu (bildiğimiz sandviç, yanlış anlaşılmasın ) sıkıştırmayı çok istiyorum. Bu konuda bana tavsiye verebilir misiniz? Yani Ege Park civarında bildiğiniz iyi bir kumrucu olabilir ya da Bostanlı veya Karşıyaka iskele civarında (diğer Havaş durakları onlar çünkü) bir kumrucu ve ardından düğün salonuna nasıl ulaşım sağlayacağım şeklinde olabilir... Aslında saat de tam mesai çıkışı olduğu için (yarın yani Cuma 17:20 uçak inişi) biraz da kafam karışık ama bilemiyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

İşte hedef budur. Çok severim böyle lezzetine düşkün insanları. Şimdiden afiyetler olsun.
    Sevgili İzmirliler lütfen destek olalım arkadaşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmir'e geldiğinizde nereleri gezebileceğinizi İzmir gezilecek yerler listesi ile öğrenebilirsiniz. Tüm detaylar verilmiş.
  • Körfezi hala çok pis kokuyor senelerdir böyle
    Belediyesi ne iş yapar buranın?
  • merkezinde hiç bir özelliği olmayan adı il olan kasaba köy karışımı bir yer.
    Oraya ne turist gelir ne bir şey
    ancak bir iki tane meraklısı agoraya bakar bide iki metre ilerisindeki beton yığını katlı otoparka aracını koyar..
    o otoparkın agora tarihi kentin üzerine mi insşaa edilmiş edilmemiş onu da eski chpli belediye başkanına, o zamanlar koltukta olan belediye başkanına sormak lazım
    tam bir köhne yer her taraf eski püskü iskeleleri bile çok dandik ve eski
    bide birbirlerine 35 - 35 buçuk diye hava atmaya çalışırlar çok komikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapitanTequila

merkezinde hiç bir özelliği olmayan adı il olan kasaba köy karışımı bir yer.
    Oraya ne turist gelir ne bir şey
    ancak bir iki tane meraklısı agoraya bakar bide iki metre ilerisindeki beton yığını katlı otoparka aracını koyar..
    o otoparkın agora tarihi kentin üzerine mi insşaa edilmiş edilmemiş onu da eski chpli belediye başkanına, o zamanlar koltukta olan belediye başkanına sormak lazım
    tam bir köhne yer her taraf eski püskü iskeleleri bile çok dandik ve eski
    bide birbirlerine 35 - 35 buçuk diye hava atmaya çalışırlar çok komikler
    Girdiğiniz üç mesajın ikisinde egeye giydirmişsiniz? Alıp veremediğiniz ne merak ettim
    Henüz gökdelenler ve holdinglerle içine sıçmamışlar İzmirin, hayal kırıklığına uğrattıysak kusura bakmayın. Koca İzmiri agora ve çevresine indirecek kadar ne yaşadınız onu da merak ettim bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.