Şimdi Ara

İzmir Karabağlar Superonline Hizmeti Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bu bölgede oturup da Superonline fiber kullanan birisi varsa hizmete dair yorum belirtebilir mi? Ayrıca apartmanda Türk Telekom VDSL 100 mbps'e kadar da alabiliyorum. Kablonet de var. Apartmandaki Superonline da GPON altyapısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 12 Eylül 2021; 22:23:57 >

• Karabağlar özelinde birşey demek çok zor, ama Superonline fiber pişman etmez, bence alın...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Superonline fiberi arkadaşım kullanıyor, Karabağlar Eserkent tarafı için güzel.

• Cevaplar için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeşilyurt tarafı fiber hız gayet iyi lakin LAN kablosu için geçerli , Modem kronik olduğu için yeterli bağlantı alamıyorum

• Hocam hangi mahalle? Şuanda Vatan mahallesinde kazı çalışması var Superonline için

• Muco kullanıcısına yanıt
    Hıfzıssıhha tarafı. Dün SOL üzerinden Millenicom'a başvurdum daha kurulum yapılmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zulema Zahir

Hıfzıssıhha tarafı. Dün SOL üzerinden Millenicom'a başvurdum daha kurulum yapılmadı.

Superonline 200 down - 20 upload'lık paketi seçmeme nedeniniz taahhüt müdür hocam?

Hem taahhüt hem de fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zulema Zahir

Hem taahhüt hem de fiyatı.

Peki hocam kazıdan ne kadar süre sonra hizmet vermeye başladılar?

Hocam yaklaşık 7-8 sene önce geldi bu bölgeye altyapı. Dolayısıyla uzun bir süredir hizmet vermekte

Evet bende vatan mahallesindeyim. Baya geniş çaplı bir çalışma yaptılar. Bizim apartmana da yeni döşendi bu çalışma kapsamında bende Kablonet kullanmaktayım Superonline geçmeyi düşünüyorum kararsızım hakkında çok olumsuz yorum var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.