Şimdi Ara

İzmir İngilizce Kursu Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
17.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir yıl içinde ihtiyacım olan ielts puanını almam gerekiyor. ingilizcem iyi seviyede. ama bildiğiniz üzere ielts skoru için ingilizce bilmek yetmiyor. sorulara yaklaşma biçimi ve strateji çok önemli. ilk başta bu açığı kendim kapatmaya çalıştım. fakat başarılı olamadım. bu sebeple yardım almam gerektiğini düşündüm. detaylı bir araştırma yaptım. akademik batı dillerinde karar kıldım. ielts e çok önem verdiklerini anladım özellikle ielts noktasında idp ile olan ielts partnerlikleri olması ve sınavı güncel takipleri profesyonel . ielts workshoplarına katıldım. çok verimli geçti ancak covid-19 sebebi ile eğitimimi dondurmak durumunda kaldım.eğitimimi dondururken hiç bir sorun çıkarmadılar. sınır kapıları açıldığında hayalimin peşinden koşmaya devam edeceğim .skorumu aldıktan sonra tekrar yazacağım :)
  • Amerikaya giden sayın araştırma görevlimin peşinden doktoraya gitmeye davet aldım. Ve mükemmel ingilizcemin ielts e yeterli gelmeyeceğini anladığım da bir sene daha uzadı diye düşündüm gitmek için süremin ama öyle olmadı. Acil bir özel ders aramaya başladım. Bulduğumda ise zaman olarak hepsi uzundu. Ama akademik batı dilleri Neşe hoca sağolsun hallederiz dedi. Önce ciddiye alamadım ama sonra cidden dediğ gibi olduğunu yaşayıp görünce anladım. Sınava her sene giren sınav stratejilerine hakim o çok enerjik hoca ve kursla tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın doktora tezinde yardımcı olur musunuz?

İngilizce kelime bilgisi testini çözmeniz gerekiyor. Hem İngilizce kelime bilginizi öğrenirsiniz hem de arkadaşıma yardım etmiş olursunuz.

Teste ait bağlantı aşağıda...

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5eS3pp3ztkZTltVj2rXQcQfiCKYiUzBISqS-StZXSgBR3MA/viewform
  • Alsancakta İngilizce kurslarını araştırma yaparken tabeladan görüp tesadüf denk geldiğim Akademik yabancı dil kursuna gittim özellikle kendi yayın evlerinin kitapları çok hoşuma gitti eğitim sistemleride çok farklı gerçekten , İngilizcemi iyi seviyelere ulaştırıp Yds sınavında başarıya ulaşmama sağladılar zamanımı iyi değerlendirdiğim bir kurs olarak kendimi iyi geliştirdim bilgi almanızı öneririm

• Atisaglam A kullanıcısına yanıt

İlkokul 3. sınıf seviyesi için kursları var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat3547 -- 29 Haziran 2022; 22:14:46 >
  • Boşver ingilizce kursunu hayatındaki her şeyi ingilizce yap telefon pc falan yavaş yavaş kavramaya çalış gerisi gelir.

• Üniversiteden hocamın tavsiyesi üzerine gittiğim Alsancaktaki Akademik dil kursu gerçekten İngilizcemi önemli seviyelerde ilerletmemi sağladı, kendi yayın evlerinden kitaplarını kullanmaktalar ve öğretmenleride çok tecrübeli ve ilgililer genel olarak gittiğim kurslardan çok farklı eğitim modelleri var görüşmenizi önerebilirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.