Şimdi Ara

izmir il jandarma komutanlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
50.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben SAAT : 11:00 de İZMİRDE olurum inşaallah beyler herkez durumunu belitsin ona göre kararlaşamlım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acantim

Ben SAAT : 11:00 de İZMİRDE olurum inşaallah beyler herkez durumunu belitsin ona göre kararlaşamlım.

ayrıca sanırım tınaztepeye mı yoksa konaka mı gideceğimizin de kararını vermemız lazım acıkcası ben hala bısı anlamadım ve kararda veremedım
  • tertipler nasılsınız walla bu sefer harbi tertip olduk sizinle.. Arkadaşlar ben Ankaradan gelicem biraderler arabayla bırakıcak sabah çıkarız akşam üstü ancak girerim heralde
  • Bu izmir il jandarma hakkında bilgi aldınız mı hiç biyerlerden? nasılmış ?
  • Geç olduğundan dolayı sanırım kopuk olduk biraz.. Ben mesing1907 yani gökhan arkadaşımızla konuştum şöyle yapmayı planlıyoruz.
    Ben cumartesi sabahı 8.30 - 9.00 gibi izmir otogar'da olucam. Eğer o saatlerde gelicek varsa o arkadaşla bir yerlerde otururuz gelecek diğer arkadaşları bekleriz.
    Cep telefonu olmaması sebebiyle spesifik saatlerde spesifik yerlerde toplanmayı öneriyorum. Mesela 09.00 - 11.00 - 13.00 gibi belli saatlerde merkezi bir yerde (otogar mesela) gelen arkadaşları karşılayıp son seferle toplanıp hep birlikte teslim olmaya gidebiliriz. Eğer bu plan size uygunsa buraya durumunuzu yazabilirsiniz ona göre planlamalarımızı yaparız. Eğer bu plan size uymuyorsa diğer uymayan arkadaşlarla veya yalnız olarak işlerinizi ayarlarsınız, kışla içerisinde tanışırız artık.

Olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • arkadaşlar 325. dönemde izmir il jandarmadaydım
    emin olunki Türkiye de askerlik yapılacak en rahat birliğe gidiyosunuz...
    sorusu olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loptas -- 11 Aralık 2009; 3:12:54 >
  • arkadaslar herkse slm ben de 331.dönem izmir il jandarmayım..cumartesı saat 14 izmir de olcam..325.kısa donem arkadastan merak ettıgım dagıtım oluyomu acemilikten sonra..bırde gorusme olayını bır an once bı cozume kavustursak zaman gitgide azalıo farkındasınız.
    gorusmek uzre
  • dağıtım oluyo ama izmir içinde kalacaksınız yine

şöyle anlatayım

teslim olduğunuz gün acemi birliklerine gönderileceksiniz bunlar havalimanı,komando ve ceza evi birlikleri
    komando ve ceza evi birlikleri yanya iki bina zaten bi fark yok aralarında ama komandonun yemekleri harika (ben komandodaydım) havalimanı birliğini pek bilmiyom ama ordaki ardaşlarda rahat olduğunu söylüyodu

yemin töreninden soorada yine izmir içindeki jandarma birliklerine dağıtılacaksınız

not:il jandarma komutanlığı servis ve muhafız bölüğüne düşecek olanları şimdiden tebrik ediyorum hayatınızın golünü attınız
    o derece :)
  • tesekkur ederım cvp için acemilik hakkında da çok kısa bilgi istesem abartmış olmam umarım:)))eğitimler nasıldır cok kasıolar mı?b
  • eğitimden kastım nasıl selam verilir sağa sola nasıl dönülür gibi şeyler
    şınav mekik koşu felan yok yanii
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Selam tertipler..Bende İzmir jandarma Komutanlığı'ndayım.. Sanırım komutanlık konak merkezinden buca'ya taşınmış. Beynim sulandı biz nereye teslim olacağız kesin bilgisi olan var mı?

evet bucaya taşındı komutanlık
  • arkadaslar bende istanbuldan dogus...izmir il jandarma komutanligi kisa donem er cikti bana da.valla bu kadar istanbullunun olmasi sevindirdi beni.yarin oglen gibi teslim olucam insallah.icerde insallah tanisiriz...bi de burasiyla ilgili kim ne biliyorsa yazarsa cok sevinirim.sansli miyiz sanssiz mi :)
  • Abi herkes ismini soyismini yazsın orada birbirimize sahip çıkalım. Dhaber kardeşiliği olsun ayrıca (isimleri bir kenara not edelim hepimiz) Ben birliğe 3-4 arası teslim olacağım tertipler..KAlın sağlıcakla.

Sedat Özgen
  • arkadaşlar kimse önceden buluşmaya pek sıcak bakmıyor heralde.. artık içerde tanışırız
    görüşmek üzere

Can ÇETİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: loptas

dağıtım oluyo ama izmir içinde kalacaksınız yine

şöyle anlatayım

teslim olduğunuz gün acemi birliklerine gönderileceksiniz bunlar havalimanı,komando ve ceza evi birlikleri
    komando ve ceza evi birlikleri yanya iki bina zaten bi fark yok aralarında ama komandonun yemekleri harika (ben komandodaydım) havalimanı birliğini pek bilmiyom ama ordaki ardaşlarda rahat olduğunu söylüyodu

yemin töreninden soorada yine izmir içindeki jandarma birliklerine dağıtılacaksınız

not:il jandarma komutanlığı servis ve muhafız bölüğüne düşecek olanları şimdiden tebrik ediyorum hayatınızın golünü attınız
    o derece :)

hocam bnm sana bikaçtane sorum olacak. Birincisi sence bunlar arasındaki en iyi birlik hangisidir? İkincisi il jandarma komutanlığı servis ve muhafız bölüğüne acemilikten sonraki dagırımda mı yolluyorlar. Buraya gidenler de ne iş yapar nerede kalır onu merak etmekteyim...

• acantim, ilk sayfada ben de yazmıştım bir şeyler onlara da bak istiyorsan.
    ben 8.30 gibi otogarda olucam, gökhan la (mesing1907) 13:00 da otogar da buluşucam. sen de 11 gibi gelicekmişsin sanırım. 11 de istiyorsan seninle otogarda buluşuruz ben o arada bişeyler atıştırmayı falan planlıyorum.
    Otogar nasıl bir yer bilmiyorum o yüzden şurada buluşalım falan diyebileceğim bir yer yok. Tek aklıma gelen orda kesin otobüs firmalarının yeri vardır. Eğer size de uyarsa otogar'da Varan'ın önünde buluşalım belirlediğimiz saatlerde.

quote:

Orijinalden alıntı: acantim

Arkadaşlar herkez durumu bilfirsin lütfen fazla zamanımız kalmadı ?

1 10.12.2009 02:50:28 delta Konya İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem 5387050230

2 10.12.2009 02:58:58 theshiver İstanbul İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem theshiver@msn.com

3 10.12.2009 03:06:19 acantim İstanbul İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem 05554376625 acantim@gmail.com

8 10.12.2009 11:27:04 gtoy Bursa İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR Bursa Kısa Dönem gokhanbrs_1984@hotmail.com

9 10.12.2009 12:49:39 Chatlak06- Faruk Ankara İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem faruk_bostan@hotmail.com

10 10.12.2009 12:50:34 cagdasgormez Ankara İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem bbb@hotmail.com

11 10.12.2009 13:39:40 sercii Balıkesir İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR İzmir Kısa Dönem serkansercanqwindowslive.com

Ben 11 de otogarda olucam 3 gibi teslim olmayı planlıyorum ? Varsa dışarda tanışmayı planlayan yazın buraya uyar bana ÜStümde gri mont elimde Siyah-Kırmızı çanta olucak...

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

acantim, ilk sayfada ben de yazmıştım bir şeyler onlara da bak istiyorsan.
    ben 8.30 gibi otogarda olucam, gökhan la (mesing1907) 13:00 da otogar da buluşucam. sen de 11 gibi gelicekmişsin sanırım. 11 de istiyorsan seninle otogarda buluşuruz ben o arada bişeyler atıştırmayı falan planlıyorum.
    Otogar nasıl bir yer bilmiyorum o yüzden şurada buluşalım falan diyebileceğim bir yer yok. Tek aklıma gelen orda kesin otobüs firmalarının yeri vardır. Eğer size de uyarsa otogar'da Varan'ın önünde buluşalım belirlediğimiz saatlerde.

Tamam anlaştık Can.Ben bu gece 3:00 da Kamil Koça binicem sabah muhtemel varih saati 11:00 indikten sonra Varan'ın önünde buluşuyoruz.Dediğm gibi üstümde gri mont olucak elimde siyah-kırmızı çanta sen tanı beni görüşmek üzere.

• SERHAT VAR
    İZMİR İL JANDARMA
  • DUYURU :

planlanan durumu aktarıyorum :

saat 11 : theshiver ve ben Varanın önünde buluşuyoruz.
    saat 13 : bir kaç arkadaş daha katılıcak bize
    16:00 gibi teslim olmayo planlıyoruz bu zaman içerisinde katılacak başka arkadaşlarda olucak

katılmak isteyen varsa buyurabilir ...
  • arkadaşlar merhaba.

adım özgür benim de izmir il jandarma komutanlığına çıktı askerlik. kısa dönem olarak.

telefonlarına ulaştım brçok yerde konak merkez olarak gözüksede teslim olunacak yerimiz buca imiş.

0232 442 18 99 numaralı telefondan arayıp teyid yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.