Şimdi Ara

izmir il jandarma komutanlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
50.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hyırlı olsun bende izmir jandarma komt. kısa dönem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesing1907

Beyler hyırlı olsun bende izmir jandarma komt. kısa dönem

Sende hoşgeldin kardeşim.Beyler ben yarın sabah Kadiöy çarşısında papatyadan alışverşi yapıcam isteyenler arkadaşım burdan almış o söyledi %25 indirim istesinler yaparlar.
  • Selam tertipler..Bende İzmir jandarma Komutanlığı'ndayım.. Sanırım komutanlık konak merkezinden buca'ya taşınmış. Beynim sulandı biz nereye teslim olacağız kesin bilgisi olan var mı?
  • Beyler adım gökhan ankaradan artık orada tanışırız acaba oraya gittiğimzde dağıtımmı olacak hemen bi fikri olan var mı?
  • up
  • Tertipler nerdesiniz ya :d
  • Gelin İzmir'ime gelin , bende yarın sabah İzmir'den Iğdır'a gidiyorum , önce Erzincan'a KTM ye katılacağım tabiki.

Çok güzel ve Türkiye'nin hiç bir yerinde bu denli değişik bir yere rastlayamazsınız.

Bornova'da yapacak olan arkadaş için , istediği kadar kız tavlayabilir , küçük park ve büyük park ın oralarda ne istersen yap arkadaşım keyf senindir.
  • Teslim olmamız gereken yeri tam olarak bilen biri var mı adres olarak ?

• BORNOVA 10'UNCU J. EĞT. A. K.LIĞI BORNOVA İZMİR
  • seninki farklı hocam. Fazla izmire düşen yok sanırım diğer yerler çok hareketli bizimkisi pasif kaldı biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

Google maps'de izmir il jandarma diye aratınca aşağıdaki linkteki yer çıkıyor. İzmiri bilen arkadaşlar doğru yer burasımıdır ?

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=izmir+il+jandarma&sll=38.401432,27.128833&sspn=0.027376,0.055747&ie=UTF8&hq=&hnear=%C4%B0l+Jan.+Komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1,+Konak,+35270+G%C3%BCne%C5%9Fli,+Turkey&ll=38.400974,27.131767&spn=0.013688,0.027874&z=16

Tertipler burası çok küçük hemen yanında ilkokul var onun bahçesi bile daha büyük bir alan.Spor falan filan yok heralde

• walla hocam bana da ole geldı pekte bı anlam veremedım aklımda da acaba dırek bı daagıtım var mı dıe bı soru ısaretı var belkı de bına kısmıdır o sadece...

edit : ayrıca bir de google earth den bakmanızı tavsıye ederım resmen bır bına anlamadım walla yanlıs yere mı gıdıyoruz yoksa....

hatta resmini de koyim :http://img98.imageshack.us/img98/2526/izmiriljandarma.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesing1907 -- 10 Aralık 2009; 22:15:04 >

• Eşrefpaşa caddesi dediğine göre, KÖSTENCE KÖPRÜSÜNE GELİCEKSİNİZ, BOZYAKA YA GELMEDEN , ÜÇYOLDAN SORUN TARİF EDERLER SİZE. YADA GARAJDAN GELİR İSENİZ ZATEN ÜÇYOLA DOĞRU GÜZERGAH , ASKERİYE SAĞ TARAFTA 50 MT ÖTEDE KALICAK.
  • Beyler otobüsle gidecek olanlara söylüyorum.İZMİR OTOGARDA indikten sonra

191 Otogar - yenişehir - ikiçeşmelik - bozyaka - Yurtoğlu
    250 Otogar - alsancak - ikiçeşmelik - bozyaka - Uzundere otobüslerden birine biniyoruz.

"Yaghaneler" durağından sonraki "Yaghaneler 3" Durağında iniyoruz......

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI az gerimizde kaldı.

Buyrun harita burada :http://www.eshot.gov.tr/OtobusHareket/OtobusHareket.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acantim -- 11 Aralık 2009; 1:04:50 >

• bilmiyorum nsaıl olur ama herkes ıcın ortak bır saat bulunup en azından kapıda tanısılıp sonra teslım olunabılır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesing1907

bilmiyorum nsaıl olur ama herkes ıcın ortak bır saat bulunup en azından kapıda tanısılıp sonra teslım olunabılır....

Arkadaşlar herkez yola çıkış ve muhtemel varış saatini yazsın lütfen... ona göre otogarda yada kapıda buluşalım.
  • ben ucakta bı rotar olmazsa sabah 11 gıbı ızmırde olucam ama bırkac ısım var sanırım 13.00 cıvarı teslım olabılırım yada daha sonrakı sizin için uygun bır saatte...
  • Beyler şu olayı bir kesinleştirelim.Birliğimiz tınaztepe-bucadamı yoksa konakta mı?.. aSteğmen arkadaşım tınaztepede yaptıgını söyledi ama 1.5 yıl önce askerdi..En güncel yer tınaztepe mi.. Biri kesin bir cevap versin tertiplerim bi zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Beyler şu olayı bir kesinleştirelim.Birliğimiz tınaztepe-bucadamı yoksa konakta mı?.. aSteğmen arkadaşım tınaztepede yaptıgını söyledi ama 1.5 yıl önce askerdi..En güncel yer tınaztepe mi.. Biri kesin bir cevap versin tertiplerim bi zahmet.

Tertip google mapden baktm taşınmadıysa orda olması lazım.Ayrıca izmir bb harita burdahttp://www.eshot.gov.tr/OtobusHareket/OtobusHareket.aspx

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.