Şimdi Ara

İzmir içi ucuz motel yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın akşam 6 gibi izmir'de olucam ve 2 günlük 20-30 tl lik motel pansion tarzı biryer arıyorum.Alsancak Konak olabilir.Sadece uyumak için durucam. Rahat olmasada olur.Güvenli olsun yeter.Tavsiyelerinizi bekliorum.

• bide kız arkadaşınla rahat gidebilecek olsun evlilik cüzdanı falan istemeyen ucuz bi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn35

bide kız arkadaşınla rahat gidebilecek olsun evlilik cüzdanı falan istemeyen ucuz bi yer

Aslında erkek bir arkadaşla kalıcam :) uyumak için sadece ucuz olsun yeter.
  • alsancak tcdd nin orada var bir kaç yer en son günlük 25 falandı ben kalmıştım iki kere memnundum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLue1xiR

alsancak tcdd nin orada var bir kaç yer en son günlük 25 falandı ben kalmıştım iki kere memnundum.

ismini verebilir misiniz otelin ? Sorunla karşılaştınız mı peki hiç ?
  • karşıyaka öğretmen evi kişi başı 40 lira çok güzel yer odada klima var
  • Alsancak tcdd orasi cok tehlikeli travesti kayniyo .(
  • quote:

Orijinalden alıntı: protherm

karşıyaka öğretmen evi kişi başı 40 lira çok güzel yer odada klima var

Hocam orda kaldım güzel bir yer ama öğretmen tanıdığınız olması lazım galiba yada akraba :)
  • yok öğretmen evi kartı olanlar 10 lira daha az ödüyor sadece tek fark bu , üye değilsen de kalabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: protherm

yok öğretmen evi kartı olanlar 10 lira daha az ödüyor sadece tek fark bu , üye değilsen de kalabiliyorsun

alsancaka yakın daha ucuz yollu yok mu acaba :) Bime yakın olursada iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicanarslann

quote:

alsancak tcdd nin orada var bir kaç yer en son günlük 25 falandı ben kalmıştım iki kere memnundum.

deniz miydi neydi gece pek tekin olmuyor sokaklar ama siz içeride ve 2-3 katlarda olunca bi sorun olmaz biz bi kaç kere çıktık gece dışarı yemek için başımıza hiç bşey gelmedi.
  • quote:

quote:

quote:

deniz miydi neydi gece pek tekin olmuyor sokaklar ama siz içeride ve 2-3 katlarda olunca bi sorun olmaz biz bi kaç kere çıktık gece dışarı yemek için başımıza hiç bşey gelmedi.

başımıza iş açmayalım hocam durup dururken :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

başımıza iş açmayalım hocam durup dururken :)

dedim ya iki kere kaldm hiç sorun yaşamadım üstelik kızlar da vardı yanımızda ayrıca yılbaşıydı ve kalabalıktı baya, o zaman olmadıysa hiç olmaz.

• Tcdd nin oralarda kalmayın.Orda bol bol travesti var başınıza iş alırsınz O pansiyonlarda sağlam değil yani

Bornovada ege üniversitesi hastanesinin karşısında var 10-15 tane pansiyon.Bornova metroya çok yakın hem.Günlüğüde 20-30 civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niquel

Tcdd nin oralarda kalmayın.Orda bol bol travesti var başınıza iş alırsınz O pansiyonlarda sağlam değil yani

Bornovada ege üniversitesi hastanesinin karşısında var 10-15 tane pansiyon.Bornova metroya çok yakın hem.Günlüğüde 20-30 civarı.

hocam bişi olmaz deme başımıza bela almayalım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.