Şimdi Ara

İzmir'i iyi bilenler bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim burs için gerekli belgeleri toplayabilmem için İzmir Nüfus Müdürlüğü,İzmir İl Trafik Müdürlüğü ve Savcılık'ın nerde olduğunu öğrenmem gerekiyor..Bilen arkadaşlar varsa nerede olduklarını bildikleri kadarıyla yazarlarsa çok sevinirim..Şimdiden teşekkürler..

• Nüfus müdürlüğü konak'ta..
    Trafik için gerekli olan belge: öğretmenevi karşısındaki cici parkın içinde...
    Savcılık ta bayraklı da
  • UP..

Bilgiler için teşekkürler başka bilen arkadaş yok mu
  • nerde oturuyorsun? hangi otobuse, dolmusa binecegini soyleyelim.
    bu arada nufus mudurlugu; konak, bornova ve karsiyaka olmak uzere 3 yerde var.
  • nufus müdürlükleri Çankaya da egesisin yanında diye biliyorum. Trafik merkezi Yenişehirde ancak istediğin belgenin nereden verildiğini bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

nufus müdürlükleri Çankaya da egesisin yanında diye biliyorum. Trafik merkezi Yenişehirde ancak istediğin belgenin nereden verildiğini bilmiyorum.

Trafik yenişehirde ancak istenen belge cici parkın içerisindeki bir bürodan polisin biri veriyor.

ikiçeşmelikten geçen herhangi bir otobüse binersen seni indirir önünde...
  • bu cici park neresi arkadaşlar benim işim yok ama öğreneyim bir gün elbet lazım olcak zorluk çekmiyim. hangi öğretmen evi bu bide hasan sağlam fln mı?
  • evet hasan sağlam öğretmen evi. ciciparkta ögretmen evının karsısında
  • nüfus: saat kulesinin arkasında valiliğin yanında
    trafik yenişehirde(g. evin yanında)
    savcılık : bayraklı da yada karşıyaka çarşı sonunda karşıyaka adliyesinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXTREMETE

nüfus: saat kulesinin arkasında valiliğin yanında
    trafik yenişehirde(g. evin yanında)
    savcılık : bayraklı da yada karşıyaka çarşı sonunda karşıyaka adliyesinde

Arkadaşlar ısrarla yenişehir yazıp arkadaşı yanlış yönlendirmeyin...tamam trafik yenişehirde ama belge ciciparkın oradan alınacak...
  •  İzmir'i iyi bilenler bakabilir mi?
  • Evet arkdaşlar kusura bakmayın cevap yazamadım konuya...Teşekkür ederim verilen bilgiler için işlerimi hallettim sağolun

Bakalım yarın bir belge daha isterlerse onları da nereden alacağımı sormak için bu konuya yazabilirim

Tekrar sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.