Şimdi Ara

::: ๘۩ ::: İZMİR GRUBU ::: ๘۩ ::: (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
18
Favori
135.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

::: ๘۩ ::: İZMİR GRUBU ::: ๘۩ :::

(En Son Oy Tarihi: 24.1.2024)
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Knıght_SerciX

izmir Altindag ;)

tamamdır kardeş. Seni de aramızda görmek isteriz... Eğer istersen imza eklemen yeterli. Kolay gelsin

@BaRoS_35

sana da iyi akşamlar. senin imza da GS. Aramıza katılmak ister misin? Yoksa GS ile mutlumusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

quote:

Orjinalden alıntı: Knıght_SerciX

izmir Altindag ;)

tamamdır kardeş. Seni de aramızda görmek isteriz... Eğer istersen imza eklemen yeterli. Kolay gelsin

@BaRoS_35

sana da iyi akşamlar. senin imza da GS. Aramıza katılmak ister misin? Yoksa GS ile mutlumusun

ulan benim imzamı sildirttin,adamlara ne diyon(yani eklettin anlamında. o kadar pm attın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pitrat -- 28 Ocak 2007; 19:55:36 >

• Kardeş üye olanların isimleri dikkat ettiysen semtleriyle birlikte yazıyor, belli bir süre sonra imzayı eklemeyenlerin isimlerini silicem zaten ... Dikkat ettiysen senin isim filan en üstte semt ile birlikte yazıyor

Çok yakında sadece imzamızı ekleyen arkadaşlar listede görünecek... Önkayıt gibi bişi anlayacağın. Ve yine dikkat edeceğin gibi son üye hala celenay görünüyor. Yani imza eklemeyenleri üye yapmıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarbay -- 28 Ocak 2007; 20:08:05 >
  • quote:

Kardeş üye olanların isimleri dikkat ettiysen semtleriyle birlikte yazıyor, belli bir süre sonra imzayı eklemeyenlerin isimlerini silicem zaten ... Dikkat ettiysen senin isim filan en üstte semt ile birlikte yazıyor

Çok yakında sadece imzamızı ekleyen arkadaşlar listede görünecek... Önkayıt gibi bişi anlayacağın. Ve yine dikkat edeceğin gibi son üye hala celenay görünüyor. Yani imza eklemeyenleri üye yapmıyoruz

tamam o zaman.ama o mesajlarından öyle anlam çıkarmıştım
    sistemin güzel de çok üye kaybedeceğiz o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pitrat -- 28 Ocak 2007; 20:23:53 >

• yeni bir sorum var.
    sizce körfez ne kadar temiz.bir aralar nehirlerden atık sular geliyordu.körfezi bir kirletiyorlar,bir temizliyorlar.nasıl bir iş bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pitrat -- 28 Ocak 2007; 20:27:20 >
  • quote:

Kardeş üye olanların isimleri dikkat ettiysen semtleriyle birlikte yazıyor, belli bir süre sonra imzayı eklemeyenlerin isimlerini silicem zaten ... Dikkat ettiysen senin isim filan en üstte semt ile birlikte yazıyor

kardeş senin söylediğin akıl mantık işi değil, kimse bir imzayı zorla koymaz, çünkü imza bir ifadedir, kişiliğin ifadesidir, kaldıki buna benzer onlarca konuya üye olabilirsin, ozaman hangi imzayı koyacaksın! konu hakkındaki uğraşına saygı duyuyorum ama istersen böyle anlamsız hareket etme, yada ısrar edeceğim diyorsan söylede konu içindeki mesajlarımı sileyim,

• quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

quote:

kardeş senin söylediğin akıl mantık işi değil, kimse bir imzayı zorla koymaz, çünkü imza bir ifadedir, kişiliğin ifadesidir, kaldıki buna benzer onlarca konuya üye olabilirsin, ozaman hangi imzayı koyacaksın! konu hakkındaki uğraşına saygı duyuyorum ama istersen böyle anlamsız hareket etme, yada ısrar edeceğim diyorsan söylede konu içindeki mesajlarımı sileyim,

arkadasım sadece yazıyı koysan yetiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

quote:

imzamı değiştirmem,
    ayrıca imzan kurallara aykırı,

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

quote:

imzamı değiştirmem,
    ayrıca imzan kurallara aykırı,

aykırı olduğunu biliyorum da çaktırma

• Arkadaşlar benimki sadece bir düşünceydi tamam o zaman imzayı kimseye zorlamayalım. İsteyen koyabilir diyelim. Ama şunu da söylemeliyim ki bu konuya o zaman "beni de yazın" demekten başka birşey yazmayan arkadaşlarımız da olacak. Karar sizin olsun. Herşeyimiz önerilere açık bu sadece benim düşüncemdi. Ama buna da inanıyorum ki beni de yazın gibi 13 karakterden başka bişi yazmayan arkadaşlarımız da çok olucaktır. kimseye zorunlu tutmuyoruz imzayı ama en azından tek satırlarını bize ayırıp DH İZMİR kısmını kopayalayabilirler. Bunun içinde kimseye ısrar etmedim zaten . Bazı üyelerimizde dikkat edersinizki sadece DH İZMİR kısmı yazılı. Umarım anlatabilmişimdir. Tavır yapmanıza veya sinirlenmenize gerek yok. BİZİM İÇİN TEK SATIR YETERLİ...
  • kardeş tamam iyi güzel, yapacaksak İzmire yakışan bir konu yapalım, çünkü bize yakışanda budur, biz hem kültürel hemde kişisel zenginlik bakımında buna fazlasıyla imkanımız var, zaten butür konularda en sevmediğim şey benide ekle gibi gereksiz şeylerin sayfalarca yazılmasıdır, ben kendi adıma konuşayım ileride bu mesajım dahil tüm gereksiz mesajlarımı sileceğim, çünkü ileride İzmir hakkında birşeyler okuyup öğrenmek isteyenler bizim gereksiz mesajlarımızı okumak zorunda kalmasın, daha öncede Malatya konusundada söylemiştim, bu sıralar meşkulüm ama ileride paylaşımlar yapacağım, iyi forumlar,
    quote:

Bu bölümün ismini gördüğümde sevinmiştim, çünkü 4 sayfayı okudukta sonra Malatya hakkında çok şey öğrenebileceğimi düşünmüştüm,
    darılmayın ama mesajların neredeyse tamamı gereksiz, çünkü guruba üyelik özel mesaj talebi ile olabilirdi, ve bu şekilde yüzlerce kişi üyelik taleplerini okumak yerine Malatyanın sosyoljik kültürel ve diğer tüm önemli yapıları hakkında bilgi sahibi olabilirdi, belkide bu sayede bazı sorunlara çözüm bulunabilir yada okuyan kişi kendini gidip görmüş yada orada yaşamış gibi hissedebilirdi, yinede geç olduğunu düşünmüyorum, sizlerden faydalı bilgiler bekliyorum, benide fahri bir Malatyalı olarak listeye eklerseniz sevinirim, iyi forumlar,

• Benimde bahsettiğim o benim için önemli olan mesaj gelmesi veya oy toplamak filan değil. Benim için önemli olan senin söylediklerin. O zaman şöyle yapsak, Üyelerimizi as ve asil diye bölümlendirip. imzamızı kullanıp İzmirin forumdaki yerini tanıtan arkadaşların belli olması açısından. İzmire özel ve güzel bi konu yapmak için elimizden geleni de yapalım. çünkü benide ekle yazıp bişiler paylaşmayan arkadaşların isminin görünmesinin bana göre bir anlamı yok. Konu üstte kalsın altta kalsın önemi yok sadece paylaşım olması dileğiyle...
  • quote:

Benimde bahsettiğim o benim için önemli olan mesaj gelmesi veya oy toplamak filan değil. Benim için önemli olan senin söylediklerin. O zaman şöyle yapsak, Üyelerimizi as ve asil diye bölümlendirip. imzamızı kullanıp İzmirin forumdaki yerini tanıtan arkadaşların belli olması açısından. İzmire özel ve güzel bi konu yapmak için elimizden geleni de yapalım. çünkü benide ekle yazıp bişiler paylaşmayan arkadaşların isminin görünmesinin bana göre bir anlamı yok. Konu üstte kalsın altta kalsın önemi yok sadece paylaşım olması dileğiyle...

bak bu güzel bir düşünce, ve bunun için yeterli birikimim var, fakat maalesef en az bir hafta forumda pek bulunamayacağım, senin imkanın varsa düşüncelerini bu yönde yürüt, ben sana daha sonra katılacağım

• Arkadaşlar bu konuda ayrıca forumda sürekli bulunabilecek bi arkadaşın bana yardımcı olmasını istiyorum. Ben mesleğim gereği denize çıktığım zamanlar foruma giremiyeceğimi şimdiden bildirmek istiyorum. Zaten karada olduğumda arkadaşlar dikkat ettilerse sabah 10 da giriyorum gece ne zamana kadar olursa kalıyorum bu gece 12 oluyor 5 oluyor farketmiyor. Ama ben burada yokken bana yardımcı olacak bi arkadaş arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa sevinirim. Bu konuda gurcan1 isimli abimiz olabilir bana kalırsa, ama o şuanda ceza aldığı için gelemiyor o gelince forumun daha iyi olacağını düşünüyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
  • “Ben İzmir’im,

Bir aydınlık kent olup Tanrıça bakışlarından.

Bin İzmir’im,

İyot kokusundan arınmış yüreğim.

Ninnilerini dinlemiş çocukken Tanrıların,

Mitoloji benim mayam.

Üç güzellik buludu bende toplanır;

Gök, deniz ve toprak...

Göğüsleri dağlı Amazonlar geçer gözlerimden dört nala

Smyrna daha güzel, daha büyük caddelerimde şimdi...”

Şair Hüseyin Coşkunay
  • Üyeleri asil, as, papaz vs gibi kategorize edecekseniz beni üye listesinden çıkarın lütfen
  • Valla demişler ya insanlarla uğraşmak kadar zor bişi yok !!! Yazılanları okumuşsundur umarım. Herkesin isteklerini ayrı ayrı yapmak çok zor. İstemiyorsan çıkarırım seni sorun değil... İzmirle ilgili bişiler paylaşacaksan yaz yoksa zaten hiç bişi yazmana gerek yok PM atsanda silerdim seni.
  • quote:

Valla demişler ya insanlarla uğraşmak kadar zor bişi yok !!! Yazılanları okumuşsundur umarım. Herkesin isteklerini ayrı ayrı yapmak çok zor. İstemiyorsan çıkarırım seni sorun değil... İzmirle ilgili bişiler paylaşacaksan yaz yoksa zaten hiç bişi yazmana gerek yok PM atsanda silerdim seni.

burası forum olduğuna göre ve özel bir içerik taşımadığını düşünerek pm atmadım. bir şeyleri paylaşırım veya paylaşamam diye söz veremem, bana saçma gelen şeyler size normal geliyor olabilir, farklı kişiler olduğumuza göre bu da çok normaldir, sonuç olarak beni listeden çıkarmanı rica ederim
  • Silme işlemi yapılmıştır
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.