Şimdi Ara

İZMİR GAZİEMİR ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
28.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende asal-ydk subay olarak ordayım... adım serhat... pazar akşamı görüşürüz heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice_54

bende asal-ydk subay olarak ordayım... adım serhat... pazar akşamı görüşürüz heralde

pazar aksamı görüsmek üzere asal yedek subay olarak intikal ediyorum bende, isim arda özen.
  • Arkadaşlar ben de İzmir Gaziemir yolcusuyum
  • Arkadaşlar ben izmir gaziemir inşallah kısmetse görüşrüz adım fatih ...
  • Cml00 liste yapmış sağolsun, gidecek arkadaşlar görüşmek üzere.
    http://forum.donanimhaber.com/m_44314569/mpage_194/f_/key_gaziemir//tm.htm#msglink_48171312
  • bizde adasim skywalkeremre ile gaziemir yolcusuyuz eger istanbul'dan ucakla gidecek olan varsa sali gunu saat 11:00 ataturk hav. gidiyoruz.
  • Ben sali gunu 10:30 ucagiyla ataturk havalimanindan gaziemire ucuyorum insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poting -- 10 Nisan 2011; 15:52:47 >
  • Yeni gelen arkadaşlar yedeksubay .tk

ya giriş yapalım lütfen.

Hem birbiriyle aynı yere düşenleri bulmak kolaylaşır hem de oluşacak

istatistik tablosunda faydaları olmuş olur.

Zaten 900 den fazla arkadaş oraya kayıtlarını girdiler çoğu da donanım

haberden burada paylaşırken bir yandan da o listeyi ihmal etmeyin.

Hepinize hayırlı tezkereler. ;)
  • liste nerede beyler akşam saat 6 da bulusalım bende bilgisayar mühendisi olarak oradayım. ama erim
  • acemilik ... gaziemir

ustalık.... hatay iskenderun kısa dönem ulaştırma
  • Merhaba arkadaşlar, ben Onur bana kısa dönem çıktı;

acemilik Ulş., Per. Okl. ve EM K.lığı Gaziemir,
    ustalık EGE Or. İd. Kur. Ybşk. Ulş. ve Ter. Brl. Kışla Hiz. Tk. K.lığı FOÇA İZMİR

bu birlikte hangi bankanın atm'leri var biliyor musunuz? kamuflajlar nasıl ne renk çamaşır alıp gidelim?
    ortam nasıl özellikle kısa dönemler için bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

bu yedeksubay.tk adresine de üye olun şu an itibariyle 18 kişiyiz Gaziemir'e giden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mizar99 -- 10 Ağustos 2011; 3:51:12 >
  • yedek subay sınıfı personel branşı asal çıktı.giden arkadaşlardan kısaca bilgi alırsak seviniriz
  • gaziemir kısa dönem benimde arkadaslar orada gorusmek uzere
  • Hortlatma Operasyonu :)

Arkada?lar banada burasy çykty burada askerlik yapan var my ? Yedek subay olarak gidiyorum acemili?e nasyldyr nedir acemilik süresi ve acemilikte dy?ary çykma olayy var mydyr ?
  • hakkaten iyi hortlamış

10 yıldan fazla oldu ben yapalı

kısacası fiziksel şartlar yemek vs olarak asteğmen okulu çok konforludur, yemekler sizin oturduğunuz masaya servis edilir. fiziksel imkanlar mükemmeldir.

fakat benim yaptığım yıl olan 2004 için konuşursak eğitim çok ağır ve yorucudur. gerçi bir aya indi diye biliyorum eğitim süresi 3 aydı benim zamanımda.

binbaşı Nejat Kara idi tabur komutanı. şimdi albay olmuştur muhtemelen. dev gibi adamdı titrerdik adamın korkusundan

yüzbaşı mesut kınaç dı galiba bölük komutanı da. çok efendi ama disiplinliydi. çok afedersiniz bazı hay..nlar var aranızda derdi küfür olarak. o kadar kibar bir insandı
  • arkadaşlar benimde gaziemir yedek astsubay olarak çıktı asal yeni gidenler veya yapanlar varsa yazabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.