Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
11
Favori
70.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 171
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 141
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 18 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yavkar@fb (144 mesaj) zoom_grange (141 mesaj) pazz (108 mesaj) theycantmeasureheart (67 mesaj) brklcm (57 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (386 mesaj) Mobil (110 mesaj) Tablet (16 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    745 Mesaj
    endüstiyel tasarım..
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ilk sayfaya liste yapıyım ya herkesin nereyi kazandığını.
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    hoş geldin brklcm

bende a114 deyim. bide zoom abi senin niye çarşamba ?? bu hazırlık böle olmaz yalnız
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    hoşbuldık..herkes seviye belirlemeye mi girio burda? direk atlamaya çalışcak insan yok mu??
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben iys ye gircem pazz.. yani hazırlığı atlayabilirsem atlıcam. ama umudum kalmadı bugün..

@brklcm

ben varm :)

Not: ana sayfaya liste yaptım arkdşlar 6 kişi olmuşuz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 8 Eylül 2008; 15:52:11 >
  • Teğmen
    167 Mesaj
    ben atlamaya girmedim pişmanım. hazırlık kolay olur dedik izmiri tanırız gezeriz tozarız dedik başka bölümlerden bi kaç arkadaş edinirz dedik ama..... yok yani böle oldugunu bilsem 1. sınıfı bile atlamaya çalışırdım
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    ben 1 aydır hazırlık atlamak için ingilizce kursuna idiyom.4 sene kesintisiz ingilizce gördük lisede ama çok zor diyolar..umudum kırılıyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ya abi belki gözümzü korkutmuşlardır, ki umarım öledir :) ... bence biran önce okulu bitirmek lazım. en kötüsü de doğru düzgün bi kampüs olmaması ...

evt herkes çok zor dio.. bn evde çalştm .. yani çalışıyodm. snra bıraktım herşeyi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 8 Eylül 2008; 15:58:46 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1218 Mesaj
    ingilizce'yi biliyorsan zaten gezersin ya. 1 gün okula gelirsin, 1 gün izmir'i gezersin.(tabi devamsızlık durumu nasıl oluyor onu bilmiyorum)

o değilde ben şimdiden yarın ki rezaleti düşünmeye başladım. sorularla aramdaki kopuk ilişkiyi düşündükçe... offffff
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kelimeler en dipten kuyudn seçiliomuş:) yani öss ye hazırlanırken bazen deneme sınavlarında sallardım onu tekrar yapcam sanırım :)

gezme tozma okuldan sonra ders bittiğinde de yapılır. sonçta izmir bu yaşam süresi uzun:)
  • Teğmen
    167 Mesaj
    @yavkar sende ing yok mu??
    arkadaşlar çok abartılmaması gereksede zordur ama geçilebilir bir sınav olmadı ilk dönem inglizce görürsünüz dönem ortasında bi daha atlama sınavına girersiniz onda atlarsınız
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    hmm kelime..4 sen word formation yaptık okulda..ama türkçe de bile bilmediim bissürü kelime var ingilizcede hepsini bilememem gayet doğal olur heralde.bi de phrasal verb ler var.off
  • Binbaşı
    1218 Mesaj
    ibrahim tatlıses'in ingilizcesi beni sollar geçer. o kadar yani.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sanırım dönem ortasında atlama yokmuş. bu yıl tamamen hazırlığa adıyoruz kendimizi..
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    o phrasal verbleri hiç aklıma getirmek istemiyorum abi bildiğin normal kelime ardına başka kelime geliyo diye anlam mı değiştirilir ya bu ne döneklik dilleride kendileri gibi şrfszlerin

zoom abi felaket tellalı gibisin ya bi hayırlı birşeylerini duyalım ya hep içimizi karartıyon bi kere de iyi haber wer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pazz -- 8 Eylül 2008; 16:09:35 >
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    ya o phrasal verb döneklik olur mu bizdeki deyimler gibi değil mi onlar da??
  • Teğmen
    167 Mesaj
    bizim deyimler farklı olsa olsa kalıp gibi düşünülebilinir bence şimdi burda duayenlik yapmıyayım. benim fikrim böyle.

yavkar öle deme onun bildiği ing yarısını bilsem atlardım şu sınavı
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    :))) abi acı haber tez duyulur :) iyi haber ramazandan sonra teleferiğe çıkıp keyif yapabiliriz:))
  • Teğmen
    167 Mesaj
    bak bu olur

forum yavaşladımı ??
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evet.. baya bi kasıyo.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,246
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.