Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zoom_grange

yokş çıkmcam anlamına mı gelio bu :))

ewt benim bütün sene çıkmadıgım gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

yalnız her inişin de bir çıkışı vardır. sonumu düşünmem lazım.

pazz hocam sen işini ayarladın mı?

iş derken ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: pazz

iş derken ??

evden çıkarken aceleyle yazdım. yurt işini dicektim.:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

quote:

Orjinalden alıntı: zoom_grange

yokş çıkmcam anlamına mı gelio bu :))

ewt benim bütün sene çıkmadıgım gibi

hehe mutlu oldm:) peki sen nerden geliosun ??

quote:

Orjinalden alıntı: Virtus

Kardesim %50 burslu ingiliz dil edebıyatı kazandı..Kazanan arkadaslara bu sene ki egitim-ögretim yılında basarılar diliyorum

tşkler .. bizde kardeşinize diliyoruz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 8 Eylül 2008; 1:26:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

quote:

Orjinalden alıntı: pazz

iş derken ??

evden çıkarken aceleyle yazdım. yurt işini dicektim.:S

walla kardeşim yurtlar orda duruyor bende burada duruyorum. onlarda extra birşey yapmıyor bende :) . yani daha belli değil herhalde son ana kadarda belli olmayacak. ama bi ara internetten yurtların telefon numarasını çıkartıp ararım (inşş)

ekleme

arkadaşlar bu eshot nedir ya ? biraz anladım tamam araştırdım da kimlik kartının arkasında böle birşey yazıyor. amaa nedir bide size soriyim dedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pazz -- 8 Eylül 2008; 11:24:42 >
  • eshot kartı otobüslere bindiğinde bastığın kentkartla (eğer öğrenci basıyorsan) beraber göstermek zorunda oldğun kart. . yani binevi öğrenci kimlik kartı yerine geçio.. ve bizim kimlikler de bu görevi görüyorlar :)
  • yani kısaca hiçbir işe yaramıyor.
  • bazı şöförler soruo.. onda da yok diosn bidaha bastırıolar.. yane b işe yaramıo :) bi kere aldm acemilikle sonraalmadım zaten :)
  • şimdi ben kent kart aldım yanında bide bu ögrenci kartını mı taşıcam ?
    gerçi daha kalcagım yer belli değil yürüyerek mi gitcem otobüslemi gitcem derde bak ya :)
  • okulun kimlik kartı onun yerine geçtiği için sorun olmuo.. kimliği de zaten mecburen taşımak zorundasın.. okula giriş çıkışlarda :)

bu arada hazırlık sınıfında sbh 9 akşm 4 ders .. :S
  • şimdi bu otobüslerde sadece okul kartını taşısak oluyormu? bide bu giriş çıkış saatinden eminmisin eğer öyleyse bildiğin lise yahu bu bide herhalde haftanın 5 günü wardır dimi bak bu soru çok şaçma oldu ama bu kadar saatse bilmioyorum belki 4 gündür kafayı yedim şu an benimde ne güzel izmir kazan ben kepçe hayallerim wardı. buraya kadarmış off ya . bizim lisede de böyleydi sabah 8 öglen 15.00 . bence şöle olsa güzel olur misal bi gün 9 gidicen ertesi gün 13.00 te bi sonaki gün 11.00 de böle değişik saatlerde olmalı abi her gün aynı şey adamı sıkar ya
  • ekonomiye giden birisinden duydum.. net ortamında.. 50 dk ders 10 dk tenefüs.. ya benm lisede bile böle deildi.. 12 dedik mi ders mers kalmıodu :S:S:S hayaller bir sonraki yıla kalıo.. umarım 4 gün flndr.. yandk ya .S

otobüslerde kentkartta taşımalısın.. okul kartı kimlik. kentkart giriş üzretin gibi bişe :)
  • hmm bu kart olayında indirim war sadece demekki. abi 50 dk ders mi olur ya nerden duyuyon . ben wazgeçtim gelmiyorum belki devamsızlık hakkımız çoktur. olabilir . olaya bak ya yıkıldım resmen artık izmir 4 ten sonra kazan bende 4 ten sonra kepçe :( şurda kendimi ifade edebilecek bir smile bile bulamadım ya
  • 8 saatimiz okulda geçecek yani. 3 saat de yolda geçse, 11 saat gitti zaten. 1,5 saat evde çalışsam 12,5 saat. gezip, tozmak için kalan zaman 2-3 saat falan. gerçi balçova'yı bilmediğim için nereler geizlir bilmiyorum. okul sitesine migros, kipa falan filan yazmış ama ben zaten bütün yaz oralarda gezdim. midem bulandı artık.

yarın hangi sınıftasınız? benim A110.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 8 Eylül 2008; 14:38:03 >
  • face te bi grup war orda konuşuluodu.. bnde kaldm resmen.. çok kötü bir durum..dediğin gibi 11 saat gidio zaten... hazırlığın rahat olması lazımdı ama yaaa:(

*balçovada çok güzel yerler war.. okul başladıktan sonra toplanırız arkadaşlar olmazsa birgün. hem tanışırız:)...

ben yarın girmeyeceğim sınava. çarşamba:) ve A103 olması lazım hatırladığım kadarıyla..
  • toplanırız ya isterseniz. zaten en başta hiç tanıdığım yok.
  • yani yalnız kalmayız hiç değilse:)
  • meraba..ben de bu sene kazandım..hazırlık atlama ile ilgili bişeylere bakıodum internette.dedim donanımhaberde vardır..bi girdim eğitim öğretime.kabak gibi ilk sayfada ekonomi üniversitesi yazıo..böyle bi mutlu oldum
  • çığ gibi büyüyoruz.

herşey var ya sitede. bazen bir marka yazıyorum google'a resmi sitesinden önce donanımhaber çıkıyor.
  • aramıza hoşgeldin:)) hangi bölümdesin ??
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.