Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cm3589

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

Hocam sen kaçıncı sınıfsın tanıyo olabilirim seni..

eğer bana soruyorsan kardeşim 2. sınıfa geçtim.uiab de misin sende?

Aynen bende 3. sınıfım gerçi bu sene okulda yokum :) Erasmusa kaçtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoCoPo

quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Konferans salonunda okulla ilgili bilgiler veriliyo.Not ortalamasının nasıl hesaplandığı,okulun olanakları falan filan..Kredisi vardır gitmeniz gerekiyo.100 e tamamlayın kesinlikle

Bu bahsettiğin kredili ders oryantasyon değil mi eğer öyleyse 1-2-3 ekimde ve kayıtları da 27-30 Eylül arası yanlış mıyım

Kayıt günlerini bilmiyorumda evet oryantasyon
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sen kaçıncı sınıfsın tanıyo olabilirim seni..

eğer bana soruyorsan kardeşim 2. sınıfa geçtim.uiab de misin sende?

Aynen bende 3. sınıfım gerçi bu sene okulda yokum :) Erasmusa kaçtım.

ooo tebrik ederim kardeşim şu an benim istediğim şey de o seneye erasmusla gitmek.
    zor bir süreç oldu mu senin için?koşulları nelerdir?birde nereye gidiyorsun?
    ben hollandayı düşünmüştüm ilk bakışta ama emin değilim hangi üniversite iyi olur diye.

• Şu an Budapeştedeyim Macaristanda. Valla çok zorlu bir süreç değil ders eşleştirmeleri konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama onlarıda hallettik zaten. İlk dönem burdayım ikinci dönem döneceğim malesef :( Zaten burda okul açılalı 3 hafta oluyor devam ediyoruz yani. Sana tavsiyem eğer kesin gitmeye kararlıysan bu dönemde ikinci dönemde üstten 1-2 tane fazladan ders al. Ben yapmadım şimdi sıkıntısını çekiyorum, eğer almış olsaydım iyice rahatlıyacaktım ne güzel...

Düzeltme; Bu arada Hollandayı bende çok istiyordum aslında tek hedefim oydu ama olmadı, kontenjan sorunları filan yaşadım malesef... gerçi burda bir kızla tanıştım okuldan o da geçen sene Maastrichte yapmış (Hollanda, anlaşmalı olduğumuz okul) çok şanslısın burası olduğu için diyor. Çünkü çok küçük bir şehirmiş ve inanılmaz sıkıcı bi yerdi diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theycantmeasureheart -- 22 Eylül 2010; 14:58:49 >

• Ders programımı yaptım.Ama programda gözüken CS101 kodlu bilgisayar bilimine giriş dersi oasiste gözükmüyordu dolayısıyla o dersi seçmedim..s .Bir de danışman onayı kaç günde gelir bilen var mı
  • quote:

Şu an Budapeştedeyim Macaristanda. Valla çok zorlu bir süreç değil ders eşleştirmeleri konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama onlarıda hallettik zaten. İlk dönem burdayım ikinci dönem döneceğim malesef :( Zaten burda okul açılalı 3 hafta oluyor devam ediyoruz yani. Sana tavsiyem eğer kesin gitmeye kararlıysan bu dönemde ikinci dönemde üstten 1-2 tane fazladan ders al. Ben yapmadım şimdi sıkıntısını çekiyorum, eğer almış olsaydım iyice rahatlıyacaktım ne güzel...

Düzeltme; Bu arada Hollandayı bende çok istiyordum aslında tek hedefim oydu ama olmadı, kontenjan sorunları filan yaşadım malesef... gerçi burda bir kızla tanıştım okuldan o da geçen sene Maastrichte yapmış (Hollanda, anlaşmalı olduğumuz okul) çok şanslısın burası olduğu için diyor. Çünkü çok küçük bir şehirmiş ve inanılmaz sıkıcı bi yerdi diyo.

benim kuzenim bu sabah döndü budapeşteden.çok acayip eğlendiğini söyledi hayatının en güzel günleri orda geçmiş.onun bizden farklı bir durumu vardı.öğretim görevlisi olarak gitti 1 sene.
    gerçekten özendim sana şu an ama seneye kesin kararlıyım ordayım.dil sınavın nasıl geçti?dil sınavı için ayrı bir çalışma yapmak gerekiyor mu?

bu arada bu dönem üstten bir ders aldm hiç aklımda yokken demek içime doğmuş böyle birşeyin iyi olacağı

iyi eglenceler sana kardeşim gerçekten iyi bir fırsat yakalamışın değerlendir bunu

• quote:

quote:

Şu an Budapeştedeyim Macaristanda. Valla çok zorlu bir süreç değil ders eşleştirmeleri konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama onlarıda hallettik zaten. İlk dönem burdayım ikinci dönem döneceğim malesef :( Zaten burda okul açılalı 3 hafta oluyor devam ediyoruz yani. Sana tavsiyem eğer kesin gitmeye kararlıysan bu dönemde ikinci dönemde üstten 1-2 tane fazladan ders al. Ben yapmadım şimdi sıkıntısını çekiyorum, eğer almış olsaydım iyice rahatlıyacaktım ne güzel...

benim kuzenim bu sabah döndü budapeşteden.çok acayip eğlendiğini söyledi hayatının en güzel günleri orda geçmiş.onun bizden farklı bir durumu vardı.öğretim görevlisi olarak gitti 1 sene.
    gerçekten özendim sana şu an ama seneye kesin kararlıyım ordayım.dil sınavın nasıl geçti?dil sınavı için ayrı bir çalışma yapmak gerekiyor mu?

bu arada bu dönem üstten bir ders aldm hiç aklımda yokken demek içime doğmuş böyle birşeyin iyi olacağı

iyi eglenceler sana kardeşim gerçekten iyi bir fırsat yakalamışın değerlendir bunu

İyi yapmışsın üstten ders almak mantıklı hareket, yalnız eğer seçmeliyse onu değiştirip gideceğin dönemki mandatory derslerden birini al yani seçmeli olmayanları, ki seçmeliler sana kalsın böylece hareket alanın çoğalır :) Şöyle söyliyim geleli yaklaşık 1 ay olacak ama, eğlence - tarih - kültür vb. birçok yenden tatmin olmuş durumdayım. Doğu Avrupa diye Macaristanı ezen arkadaşları görmek isterim burda Türkiye'de yaşama konusunda ciddi şüpheye düşerler herhalde. Dil sınavı diye birşey yok :) uluslararası ilişkiler ofisinin duyurularını iyi takip et, planlamalarını önceden yap (ders, kalacak yer vb.)

Şimdi daha yeni yeni burdayım ama alıştım ve öğrendim hemen, zaten kaybolmak mümkün değil ulaşım çok gelişmiş durumda :) Aklına takılan bişey olursa yada merak ettiğin ulaşabilirsin bana. İsim- Soyad attım bende özelden, facebook kullanıyorsan ordanda ekleyebilirsin :)

• Arkadaşlar yeni döneme 1. sınıflar da 27 sinde mi başlıyacak acaba yoksa oryantasyonla beraber mi (oryantasyon 1 ekim de başlıyor)
  • quote:

Arkadaşlar yeni döneme 1. sınıflar da 27 sinde mi başlıyacak acaba yoksa oryantasyonla beraber mi (oryantasyon 1 ekim de başlıyor)

27 eylül'de herkes iş başı.

bu arada ders programım berbat ötesi. gerçi bölümdeki herkesin öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

quote:

Arkadaşlar yeni döneme 1. sınıflar da 27 sinde mi başlıyacak acaba yoksa oryantasyonla beraber mi (oryantasyon 1 ekim de başlıyor)

27 eylül'de herkes iş başı.

bu arada ders programım berbat ötesi. gerçi bölümdeki herkesin öyle.

ya ben önce oryantasyona gideriz de sonra başlarız sanıyodum neyse artık..:D

• quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Ders programımı yaptım.Ama programda gözüken CS101 kodlu bilgisayar bilimine giriş dersi oasiste gözükmüyordu dolayısıyla o dersi seçmedim..s .Bir de danışman onayı kaç günde gelir bilen var mı

Danışman onayı aslında aynı gün içinde oluyo.Ama forumda bir arkadaşın daha onaylanmamıştı,olabiliyo galiba böyle.

Ders kayıtları bölümüne girdiğinde,sisteme kaydedildi danışman onayı bekleniyor diyosa sorun çıkmaz
  • arkadaşlar aranızda dragos mateesucu'yu bilen duyan var mı? dersine girdim bugün. adam iyi gibi duruyor ama nedense içimde bir kuşku oluştu. geçen sene hiç sevmediğim bir hocaya benzediği için de olabilir tabi bu.
  • Slm arkadaşlar.Ders değiştirme hakkında sorum var.Şimdi ben p.tesi günü bir dersimi arkadaşımla birlikte değiştirmek istiyorum.Ama şöyle birşey olabilir mi ikimiz de değiştirme yapıcaz ama benimki değişti onun ki değişmedi mesela.. Bunu danışman mı belirliyor.Kontenjana göre mi oluyor kontenjana göreyse derse kayıt yapma sırasına göremi olur ilk günden yapıcam çünkü..
  • quote:

Slm arkadaşlar.Ders değiştirme hakkında sorum var.Şimdi ben p.tesi günü bir dersimi arkadaşımla birlikte değiştirmek istiyorum.Ama şöyle birşey olabilir mi ikimiz de değiştirme yapıcaz ama benimki değişti onun ki değişmedi mesela.. Bunu danışman mı belirliyor.Kontenjana göre mi oluyor kontenjana göreyse derse kayıt yapma sırasına göremi olur ilk günden yapıcam çünkü..

add dropp açıldığında oasise girip değişiklik yapabilirsin. Kontenjan sınırını OASIS otomatik olarak koyar. Eğer uygun kontenjan varsa section değişikliği yapabilirsin.
  • teşekkürler inş sorunsuz hallederim..:=)
  • Arkadaşlar bir şey soracağım.Okul şimdi burs veriyor ya KYK'dan kredi alabiliyor muyuz bir de?Bilen var mı bu konu hakkında bilgi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogy1

Arkadaşlar bir şey soracağım.Okul şimdi burs veriyor ya KYK'dan kredi alabiliyor muyuz bir de?Bilen var mı bu konu hakkında bilgi?

ben denedim şansımı ama çıkacağını zannetmiyorum.
  • merhaba arkdaşlar ben bu sene ekonomi üniverstesinde bilgisayar müh okumayı düşünüyorum ama aklımda elektronik haberleşmede var ama ben tam olarak elektronik ve haberleşme bölümü nasıl o bölümden mezun olanlar elektirk elekrik müh ile arasında fark varmı ?
  • hoşgeldin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizyy

hoşgeldin :)

hoşbulduk bana yardım ederseniz sevinirim,şimdiden teşekküe ederm..
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.