Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :))) abi süper tarif etmişin. 1.70 byndaym bnde. kısa saçlı. kirli sakl war. siyah saçlı. esmerim.. snraaaaaa öle .D nse kardeşm tanırsak konşrs :D
  • he olabilir..bide sabah sabah huysuz olabilirim huzursuz bi tip görürsen o ben olabilirim..olmazsa yakamızda dh yazılı bi kartla girelim sınava
  • sabah 8 de feribota binecem..aslında saat 9buçukta yattım ama uyuyamadım kalktım..şimdi tekrar uyucam..ii geceler..yarın da sınıfta tanıyamazsak başarılar
  • sende mi karşıyaka'dan geliyorsun?

yattıysan iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 10 Eylül 2008; 3:48:06 >
  • yatmıştım..

evet karşıyaka dan geliyorum..bostanlıdan

gittik sabah..sınıfa girdim en arka en köşe yere oturdum...zoom_grange önümdeydi..emin olamadım önce..ama oymuş..arada tanıştık..
  • brklcm çıkışta bekledim seni de hoca kovdu aşada bekle ddi. snra gittim k.bkma ya :)
  • iyi iyi tanışma faslına geçmişsiniz. ben de feribotla geçicem karşıya, tanışırız bir ara. :)

sınav nasıl geçti?
  • sorun deil..ben de odaklanmışım kafamı bi kaldırdım yanımdan geçion sorun deil ya nası olsa gaziemir e gidion yol ters..

benim sınav iyi geçti galiba ya..herkese iyi geçti diom geççem diom umarım bi aksilik olmaz
  • hehe evt bnde sna bakıodm gecene kadr yanından. ama baya odaklanmştn..

bnm sınaw allaha emanet bklm:)
  • hayırlısı olsun.

artık okul açılana kadar rahatız.:D
  • aynen öle ya :))
  • ohhooo konu hayatına yeni bir sayfa açmış hemde bensiz olcek iş mi. zoom kötü haberlerin warsa paylaşmaya devam .
    smile eklenmiyor mu yoksa arıza benim pc de mi
  • wardı da unuttum pazz :) aklma gelice yazarım:))
  • olsun biz hep burdayız.
  • beyler bu mail olayı noldu aktifleştiren war mı ?
  • nasılsa aktif olmamıştır diye denemedim. 1 ekim'de aktif olmazsa o zaman kötü.

3-4 kişi konuyu 5 sayfa yaptık. ege üniversiteliler o kadar kişi hala ilk sayfadalar.
  • ee nedemişler nerde çokluk orda ..... noktalı kısımları hayal gücünüze bırakıyorum :))
  • ben bildim ben bildim..söylüyüm mü
  • quote:

Orjinalden alıntı: zoom_grange

hehe evt bnde sna bakıodm gecene kadr yanından. ama baya odaklanmştn..

bnm sınaw allaha emanet bklm:)

ben aslında planlamıştım..erken çıkarsa kafa sallıcam el sallıcam die ama o soruya nası odaklandıysam artık..kafamı kaldırdıımda çok geçti.. söylemek istedim
  • arkadaşlar okulda tanışalım.okulun açıldğı ilk gün kapıda donanımhaber pankartıyla sizi bekliyor olacağım kardeşlerim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.