Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım :) burda bi seçim yapmak gerekio. ya keyif yapcaksın 4 sene boyunca. yada ders çalışcaksn.. bklm neyi seçicem :)
  • ders çalışmak lazım
  • ders zaten çalışacaksın adam senin kara kaşına kara gözüne sınıf geçirtmez herhalde ( haa çok güzelse belki geçirebilir) :):) biliyorum iğrenç ama kendimi alıkoyamadım
  • yok yok öyle diil..ders çalışmak lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: brklcm

yok yok öyle diil..ders çalışmak lazım
  • :))) arkdşlar bi acı haber die verirdim ama nese :D pazz beni siteden attırcak :)
  • Düşeceğiniz levellara göre devamsızlık olayınız değişiyor pre intermediate ve intermediate a düşerseniz haftada 26 saat ders göreceksiniz 52 saat devamsızlık hakkınız var bu seviyelerin altındaysanız 30 saat ders göreceksiniz 60 saat devamsızlığınız olacak.Her hafta pazartesi günleri ortalamayı etkileyen quiz olacaksınız 2 saatte.Özellikle reading ve writing kasın bende grammer yok gibi nerdeyse ama kelime bilmem sağolsun reading writing le geçtim bide listeningle.
  • yani 2 hafta okula gitmesek yalan oluyoruz. zoom bu saatten sonra ne dersen de koymaz bana ben zaten bitmişim
  • :D:D:D tmm abi demiom bişe :D

pazz bugn beni çok güldürdün abi ya :D :))
  • şimdi biz bu yarın ki sınava girmezsek tam olarak ne oluyor? ( ben daha sizi çok güldürcem)
  • zorla sokuolarmş:D yarn olmas sonra olr i:)
  • walla de :) . ya ben bu gün izmire geliodum. ......(kufur etmek istemiyorum o yüzden) son otobüsü 1-2 saat kadar kaçırınca burda kaldım. sınavda yarın sabahın köründe.
  • hm.. baya kötü bi durum :S nerde oturuodn sen ? bi kaç kere sormş olabilrim k.bkma artk :)
  • kuşadası burdan oraya ucan bi kuş bulursam ona bincem gelcem. sinirlerim iyice yıprandı bu gün
  • takma ya boşver.. ama 12 ye kadr araba war die biliodm :S
  • sezon yavas yavas bitiyo ya o yüzden sanırım. okulllar açıldıydı derken türkler baya azaldı talepde azalınca olan bana oldu
  • :)) sbah ilk araba kaçta ?
  • sabah 6,15 - 7.00 - 7.30 - 8.00 otogardan üniversite ne kadar sürüyor?
  • abi ilk arabaya bin sen.. oda 1-1.5 sürer. direk araba warmı bilmiorm ordn .. :S
  • 6:15'e binsen yetişirsin herhalde. tam bilmiyorum ama.

zaten bende 7:30'da çıkarım pek bir fark yok.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.