Şimdi Ara

İzmir Diablo Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gaziemir Vatani atladik :) Orada varmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavişehir Ege Park ve Carrefour da yok mudur diyorsunuz, hiç boşuna gitmiyim madem
  • 140tl battle.net ten almaktan başka çare yok şuanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Aslında oyundan sıkıldım sayılır çok kasmaya başladı sinir etti beni. İzmir içi elden satabilirim 60 level wizard inferno act2 de şu an oyunun fiyatı + chara da birşeyler koyarsak 150 tl civarına satabilirim. ama yine de kararsızım

Aynen bende senin durumdayim(level 60 act 2) 130 verseler satıcam ama sc2'de var hesapta

Ayrıca becne hiç almayın oyunu şu hali ile çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girmiyor -- 1 Haziran 2012; 17:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Aslında oyundan sıkıldım sayılır çok kasmaya başladı sinir etti beni. İzmir içi elden satabilirim 60 level wizard inferno act2 de şu an oyunun fiyatı + chara da birşeyler koyarsak 150 tl civarına satabilirim. ama yine de kararsızım

Aynen bende senin durumdayim(level 60 act 2) 130 verseler satıcam ama sc2'de var hesapta

Ayrıca becne hiç almayın oyunu şu hali ile çok kötü

Şuan almamak ve sonra almak ne farkettirecek.Sonuçta kısa zamanda düzelecektir eğer kötüyse ve bence kimseyi yönlendirme.Çünkü oyunu beğenenlerde var(bu haliyle).Kısaca şuan almamak bişi değiştirmicek.Bulsam anında alcam.

• Ya bu arada bir şey soracağım.Bu oyunun fiyatı artacak falan diyolar.Doğrumudur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Ya bu arada bir şey soracağım.Bu oyunun fiyatı artacak falan diyolar.Doğrumudur ki?

Olabilir çünki kimse bulamıyor aral fırsat bu fırsat diyip geçirebilir sc2 gibi 140tan
  • O kotadan diyorlar ki ama yine de bilemeyiz sonuçta devlet ile aralarında olan durumu.
  • arkadaşlar bn diablo hesabımı satıyorum 90 TL içinde 1 60 lwl barbarian war 1 tanede öylesine witch doctor kasıyorum... izmir içi olursa benim için uygundur...ilgilenenler özel mesaj bırakabilirler....
  • 6 Haziran d&r 'a gelecekti. Son durum nedir? Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.