Şimdi Ara

İzmir Depremi 7.0 [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
12
Favori
105.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler biraz önce çok fena bir deprem oldu hisseden varmı Bakırköyde 1 dakika boyunca sallandık

Son dakika haberine göre AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.

Şiddetli deprem, İzmir çevresinde ve İstanbul'da da hissedildi.

Son durum : 60 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

AFAD'dan yapılan açıklamada, "SAKOM’dan alınan bilgilere göre 60 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722’si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir’de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir." denildi.

arkadaşlar bi arkadaşın isteği üzerine ekledim ulaşılamayan kişi varmış galiba eğer yardımcı olcak varsa ulaşabilir

manavkuyu barış sitesi d blok 1. katta oturan doğan sert 44 yaşında 1.78 boyunda kumral.

hala haber alınamadı, o bölgede olan gören duyan yardımcı olabilcek herkes ulaşsın lütfen

bana buradan da ulaşabilirsiniz bu konuda

iletişim: 05064211114

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 1 Kasım 2020; 17:31:45 >

• Muhafazakar bölgelerde deprem olunca kira fiyatları neredeyse iki katına fırladı, otellerin ve pansiyonların fiyatlarına zam geldi. Seküler İzmir'de deprem oldu, kiralar aynı, bir çok otel, evleri depremde hasar görmüş vatandaşlara ücretsiz konaklama hizmeti sağladıklarını duyurdu. İşte seküler Ege'nin farkı. Demek ki ahlak dindarlıkta değilmiş.

Gerçekten bu kadar yalan dolanla yönetilen bir ülke olamaz. Depremin şiddet ve süresini bile yalanla örtmeye çalışıyorlar bu nasıl bir şerefsizliktir.

Her şeyi geçtim enkaz altında telefonla yardım isteyen insana kurtarma ekibinin elinden telefonu alıp şov yapmaya çalışan bir bakan var

Gerçekten akıl tutulması yaşanıyor ülkede acilen önlemler almazsak bu hastalıklı insanların arasında başımıza gelmedik felaket kalmayacak.
  • Silivri hissedildi.

• Sisam adası, Yunanistan 6.5 derinlik 10 km.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hissettim Zeytinburnu, uzun sürdü 7.kattaydim.

• İzmir'de oldu ne İstanbul'u hatta İzmir bile değil Yunanistan

Ben fatihteyim hiç hissetmedim ama millet diyo arabalar bile sallandı ne oluyor abi ya

• Izmirde fena hissettik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çanakkale fena sallandık ve çok uzundu

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

İzmir'de oldu ne İstanbul'u hatta İzmir bile değil Yunanistan

Ben fatihteyim hiç hissetmedim ama millet diyo arabalar bile sallandı ne oluyor abi ya

hocam yalan borcumuz mu var oldu işte 1 dakika sürdü hemde

• İzmir 6.6 deniyor...

• izmir çok kötüüüüüü

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

İzmir 6.6 deniyor...

İzmir Depremi 7.0 [Ana Konu]
  • Koks34 kullanıcısına yanıt

İstanbul'da 1 dk hissettiysen hacı oturduğun evi kontrol ettir Allah korusun

• Merkez Ege Denizi, 6.8 şiddetinde. İstanbul vs hissetmiş ben hissetmedim.

• 6.6 falan çok büyük rakam.

can kaybı yoktur umarım.

• Beylikduzunde hissedildi 4 falan sandim izmirde durum ne acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir de olan depremi İstanbul'da hissedenler bence bulundukları binaları terk etsinler. Biz bir şey hissetmedik ama bu kadar uzak mesafe de olan depremi hissetmeniz, konunun hakimi değilim ama bence çok endişe verici.

• Anadolu yakasında hisseden var mı Avrupa da hissettim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gokceada'da felaket sallandik. Izmir'i dusunemiyorum. Herkese geçmiş olsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.