Şimdi Ara

İzmir'de Yılbaşı Nerede kutlanır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhangi bir tarz olabilir arkadaşlar, önerilere açığım. 2 çift gideceğiz, çok büyük dert oldu benim ayarlamam lazım. Cidden sıkıntı basıyor yaklaştıkça. Bu akşam Alsancak'ta mekan soruşturmaya gideceğim..

• Hasan Sağlam Öğretmenevi ile görüştüm kişi başı 100 tl yemek alkol vb. fix menü . canlı müzik süpriz hediyeler falan dediler bilgin olsun.
  • bu eğlenceden ne anlıyorsunuz yadırgamıyorum gerçekten samimi olarak soruyorum + ları varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

bu eğlenceden ne anlıyorsunuz yadırgamıyorum gerçekten samimi olarak soruyorum + ları varmı?

imzanı gördüm yazmaktan boşverdim, zorunlu kalıyoruz çok istemesekte akrepyusuf
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameofonte

Hasan Sağlam Öğretmenevi ile görüştüm kişi başı 100 tl yemek alkol vb. fix menü . canlı müzik süpriz hediyeler falan dediler bilgin olsun.

bende internetten baktım ama düzgün bilgi veren hiçbir site yok. A7 şehir kulübüne sordum çok iyi menü ve mekan fakat kişi başı 170 lira dedi

Öğretmenevi evime çok yakın, oraya gidip bi sorayım 4 kişi için pazarlık yapayım bi ihtimal düşürebilir miyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibolution2

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

bu eğlenceden ne anlıyorsunuz yadırgamıyorum gerçekten samimi olarak soruyorum + ları varmı?

imzanı gördüm yazmaktan boşverdim, zorunlu kalıyoruz çok istemesekte akrepyusuf

imzamda bişey yokki kardeşim büyük islam ilmihali cilt 1-2

bumu vazgeçirdi seni? ciddi ciddi sormuştum
  • no kadın no cry yazmışsın ya, onun için yazdım. cidden söylüyorum bende evcimen adamımdır, çokta gerekli değil ama kız arkadaşımın ablası ve nişanlısı ile tanışacağım aynı akşam. güzel bir gece olması gerekli..
  • quote:

quote:

Hasan Sağlam Öğretmenevi ile görüştüm kişi başı 100 tl yemek alkol vb. fix menü . canlı müzik süpriz hediyeler falan dediler bilgin olsun.

bende internetten baktım ama düzgün bilgi veren hiçbir site yok. A7 şehir kulübüne sordum çok iyi menü ve mekan fakat kişi başı 170 lira dedi

Öğretmenevi evime çok yakın, oraya gidip bi sorayım 4 kişi için pazarlık yapayım bi ihtimal düşürebilir miyim acaba

Sanmam fix menu sonucta ama sansını bır dene en azından kordon , alsancak cok kalabalık olucak ve manzarası harıka :d

• quote:

quote:

quote:

Sanmam fix menu sonucta ama sansını bır dene en azından kordon , alsancak cok kalabalık olucak ve manzarası harıka :d

o soğukta adamın kordonda bi tarafı donar ya.
    Fazla araştırmaya gerek yok bence. Gazi Kadınlar Sokağında bi mekana girin, neredeyse her mekan birbirine benziyor zaten. seçmece yapmaya gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.