Şimdi Ara

İzmir de Yaşanacak En İyi İlçe ve Nedenleri ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
53.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzelyalı Hatay tarafları Bostanlı Mavişehir iyi yerlerdir.
  • Emekli olduktan sonra Güzelbahçe. Öğrenciysen Karataş. Aile evindeysen F.Altay.

Bu kadar basit
  • buca

nedenini sonra editlerim
  • Bence Bostanlı , Karşıyaka , Alsancak , Narlıdere , G.Yalı ve Bornova iyidir.
  • Limontepe yeşilyurt yeni çamlık bozyaka karabağlar esentepe yurtoğlu iki çeşmelik uzundere buralar yaşanılcak yer değil sosyallik çok az bizzat biliyorum hepsini .

Bostanlı alsancak yalı sahil karşıyaka şemikler alaybey konak , gaziemir belki bunlardan birini düşün .
  • Bornova öğrenci mekanıdır,boş ver sen orayı.Güzel yalı en iyi yerdir senin için Göztepeliysen gerçi güzel yalı her şeyiyle güzel

Edit:Hatay,Yeşilyurt bunlar yaşancak yerler değil her tarafı yokuş hocam rahat edemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takoz Hayri -- 3 Kasım 2013; 5:27:03 >
  • Guzelbahce
  • Bornova diorum aklin varsa sessiz sakin her yere ulasimi var temiz muthis bi yer.
  • en iyi ve en pahalı yerlerden biri mavişehirdir, azıcık yağmur yağdığı zaman yollarda yüzebileceğiniz bedava havuz imkanı var. maalesef altyapısı ve belediyeciliği sıfır bir şehir.
  • İnsanların kafa yapısı ne demek? Ben alsancağın en tehlikeli olduğu yıllarda sokakta oynayarak, sabah akşam dolaşarak büyüdüm.Görmediğim olay kalmadı.Ne hapçı oldum ne zibidi.Saksıda çiçek büyütür gibi çocuk yetiştiriyorsunuz gerçek hayatla karşılaşınca ne yapacağını bilemiyorlar.
    Sitede falan otur ancak oralarda rahat edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Arkadaşlar öncelikle merhaba önümüzde ki sene evleneceğim ve İstanbulda doğup yetişmiş birisi olarak artık bu şehirde yaşamak istemiyorum ve İzmir kafama yatan tek yer , İstanbuldan gelecek yeni evlenmiş bir kişiye uyum sorunu çekmezsin diyebileceğiniz, Aile olarak da rahat edebileceğim bir semt önerebilirmisiniz ?
    Ben duyum olarak Bornova iyidir diye duymuştum ancak İzmirli arkadaşların fikirlerini merak ediyorum, Ayrıca Göz Göz yakınlarında iyi yerler varsa tercihimdir maçlarına giderim

bornova seç bence en ferah ortam orasidir... (bornovaliyim) sakin ama sakin bucayi tercih etme dostum

• Mavişehirde düşünülebilir çok düzenli ve elit fakat uzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesxoksuz

Mavişehirde düşünülebilir çok düzenli ve elit fakat uzak

Hocam size uzak ama bana degil mesela 7 yasimdan 13 yasima kadar ordaydim o yaslarda bile her yere cok rahat gidiyordum ulasim imkani fazla avmler yakin.Karşıyaka Arena da yakin.Çocugunu falan maca goturebilir 5-6 yaslarindaysa cocuk.

Simdi bostanlidayim bana daha guzel geliyor acikcasi ama cocugunuz varsa ve paraniz varsa mavisehirdeki sitelerden sasmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavişehir balçova bence ama mahalle hayatı istiyosan egekentte düşünülebilir
  • Balcova

• Herkes yerleske yonunden bakmis bencede mavisehir ve balcova guzel yerler fakat baya pahalilardir hele balcova eski evler gereginden fazla pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

Güzelyalı Hatay tarafları Bostanlı Mavişehir iyi yerlerdir.

Birebir aynısını yazacaktım. Ama en iyisi bence F.Altaydan göztepenin sonuna kadarki sahil kısmı. Yalı diyebilirim yani. Aynı şekilde bostanlı sahilide çok hoşuma gidiyo. Carrefourun ordaki evler filan müthiş. Bornova buca gaziemir daha değişik yerler bence. Pek izmir havası yok. Yaşanacak yer dersen sahil tarafları daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Great Cornholio -- 3 Kasım 2013; 10:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

kadifekale limontepe elit muhitlerdir bir bak derim

tilkilik tepecik buralarda güzeldir.
  • mavişehiri nasıl öneriyorlar anlamış değilim evet elit kesimin bulunduğu bir yer fakat hayatta yasanilacak yer değil yaz aylarında kokudan duramazsin. gaziemir çok güzel .

• Narlıdere tabıkıde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.