Şimdi Ara

İzmir'de Ucuz Otogaz Fırsatları (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
21
Favori
67.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Teşekkürler 2.79 olmuş bir depo doldurdum

Rica ederim iyi yapmissiniz bende yarın doldurcam cumartesi her yerde 5 krs daha zam yapilacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dolar ve petrol fiyatlarından sonra sanırım en uygun yer bile 3 olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 27 Ekim 2017; 0:4:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Balıkesir e gittim gaz 3.30 Balıkesir'de yaşanmaz :)))) ne pahalı bir şehir :)

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Ankara'dan Balıkesir'e taşındım iki ay oldu, yüzde 20 fazla olabilir mi ya otogaz fiyatları, aklım almıyor, aracı değiştirmeyi düşünüyorum bu sebeple, dizelde fark yok diğer illerle, güvenal gaz kocaman fiyat panosu koyuyor fiyatı indirdik diyor, fiyat ne 3,19tl

sakın balıkesirden gaz almayın yolculuk planlamasını ona göre yapın, 80km ötede karacabey var 2,90 falandır şimdi oralardan fulleyin
  • tugi7 kullanıcısına yanıt
    susurluk istikametinde bir aytemiz var ismini bilmiyorum dün aldım 2.82 o cevre de en ucuz orası
    Türkiyenin en ucuz gazı Sakarya da olur her zaman burda bile en ucuz gaz şuan 2.72 burası böyle ise anadoluyu sen düşün
  • arkadaşlar tamam uygun fiyatlı otogaz istasyonlarini paylaşıyoruz ama... Otogaz kart kampanyalarindan haberi olan var mı böyle giderse onları da takip etmek gerekecek...

• Konuyu okuyanlar için tekrardan yazayım.

Standyum metro tarafında kadoil var, 2.75 ben menzil problemi yaşamadım.

Bornova Kemal Paşa yolunda BP 2.83 civarı.

Çiğli sanayi içinde milangaz 2.83 civarı.

https://goo.gl/maps/3Hn6qFj1wKR2 bu konumdaki yer Aytemiz, Halkapınar da, pazar günleri halk günü 2.80 civayırdı bu da. Ayrıca iç dış yıkama 5 TL.

Bildiklerim şuan bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    lpg fiyatları berbat durumda, 2.75 iyiymiş kadoili denemek lazım depo bitsin deneyeceğim teşekkürler
  • Dün gittim Kadoil'e 2.75 TL'den aldım.Stadyum Metro'nun oradaki ışıklardan Çınarlı istikametine doğru giderken solda kalıyor.
    Çiğli Milangaz tam olarak ne tarafta,tarif edebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktorrance -- 27 Ekim 2017; 19:0:39 >
  • jacktorrance J kullanıcısına yanıt
    çiğli milangaz aosb nin girişinde. çiğli kipadan organize sanayiye girerken girişte yalıspor outlet mağazası var ordan U Dönüşü yapılacak dönüş yapıldıktan sonra yolun sonuna kadar git karşına çıkacak.biraz sapa bir yerde
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

Ankara'dan Balıkesir'e taşındım iki ay oldu, yüzde 20 fazla olabilir mi ya otogaz fiyatları, aklım almıyor, aracı değiştirmeyi düşünüyorum bu sebeple, dizelde fark yok diğer illerle, güvenal gaz kocaman fiyat panosu koyuyor fiyatı indirdik diyor, fiyat ne 3,19tl

sakın balıkesirden gaz almayın yolculuk planlamasını ona göre yapın, 80km ötede karacabey var 2,90 falandır şimdi oralardan fulleyin

Allah yardımcın olsun kardeşim 3.30 nedir gaz ya şaşırdım vallaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

Allah yardımcın olsun kardeşim 3.30 nedir gaz ya şaşırdım vallaha

3.10 Manisa/Alaşehir :(

• urfada hepsi ağız birliği yapmış 3,15'ten başlıyor Allah bildiği gibi yapsın bu petrolcüleri!!!
  • Çınarlı Kadoil 4kuruş zamlanmış 2.79 'dan bir depo doldurdum aygazın gazıymış.bakalım menzili nasıl olacak

• Başlığı LPG ve AKARYAKIT olarak degistirirsen İzmir icin tüm fırsatları bu başlıkta toplayalım.

Not: Kadoil 'i kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 10 Mayıs 2019; 9:50:43 >
  • birçok yerde lpg 3 lirayı aştı,ucuz fırsatlar yakalayan var mı? çiğli aosb milangaz,çınarlı kadoil son günlerde gaz alan var mı? pompa fiyatları ne durumda arkadaşlar
  • çiğli aosb milangaz da diğer firmaların kervanına katıldı. artık hepsi 2,99 tl.

otogar yanında opet var oradan fulledim dün. 2,84 tl.
  • Novak otogaz Salhane 2.96TL, BorPet Manavkuyu BP 2.99TL
  • Kadoil çınarlı 2.79

daha önce doldurdum.menzil,çekiş sorunu yok

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.