Şimdi Ara

İZMİR'DE TANTUNİ YAPAN YER? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
9.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Git adam akıllı full karışık ye kardeşim şööööyle yerlere döke döke
  • Ben mersinli olarak söyliim sana ve izmirde okudum geçen sene bornova küçük parkata iki yer var bildiğim ama çok benzetemedim ben tadini.Pek güzel deil yani anliycağin ama bilgin olsun.Metrodan küçük parka girdikten sonra Üniversite 2 var poğaça filan satan ,onun karşisinda.
  • kemeraltında var belediye binasının orda salihağa iş hanı vardır onun arka tarafında kalır tantunici
  • quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

mersin'in bi tek tantunisini seviyorum bu salak memlekette adam gibi bi bu var :)

Sen naptiin ya , Ciğerci Apo'da yada ,Bahattin'de sen hiç 10 şiş ciğer,kuşbaşi yemedindi:) Tantuniye on basar..
  • bişey sorucam arkadaşlar benim msj sayim neden hiç artmiyo, yaziyorum yaziyorum sizdede 17 mi görünüyo??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChymerA

Ben mersinli olarak söyliim sana ve izmirde okudum geçen sene bornova küçük parkata iki yer var bildiğim ama çok benzetemedim ben tadini.Pek güzel deil yani anliycağin ama bilgin olsun.Metrodan küçük parka girdikten sonra Üniversite 2 var poğaça filan satan ,onun karşisinda.

Tam da bunu söylemek için girdim konuya.Her şey yerinde daha güzel tabi.

Konu dışı bölümünde mesaj sayınız artmaz.Mesaj kasmayı önlemek için alınmış bir önlem
  • Teşekkür ederim deserthawk bunu bilmiyordum.
  • bornova k.parkta ve bornova merkes migrosun orda war..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChymerA

bişey sorucam arkadaşlar benim msj sayim neden hiç artmiyo, yaziyorum yaziyorum sizdede 17 mi görünüyo??

Konu dışında mesaj sayısı artmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

nedir bu tantunni?

Et---közde pişmiş koskocaman bir dana bacağı hayal et..kılıçla kesersin ve agzına depersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beyinli

tantani dediğiniz şeyin içinde ne kadar sakatat ararsanız var. merak ediyosanız yapılışını araştırın. tiskintiden bir daha yiyemezsiniz.
    notut+pilav+ karabiber+ ayran

18 seneden beri Mersin'de Yaşıyorum İlk defa senden duydum tantuninin içinde bunların olduğunu.Bilmiyorsun bari milletin aklını çelme arkadaşım.

Tantuninin içinde bulunan malzemeler.
    kırmızı kuşbaşşı doğranmış dana eti
    domates,soğan,maydonoz.
    baharat olarakda tuz vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.