DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
İzmir'de Plak satan yerler.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İzmir'de Plak satan yerler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      482 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:19:45 Konu Sahibi
      Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim konu dışında daha çabuk cevap alabilceğimi düşünerek buraya açtım. İzmir'de uygun fiyata plan satan yerler var mı ? Aradığım plaklar Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, vs.

...
    • Teğmen
      224 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:21:24
      D&R a bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:22:20
      Optimum D&R'da bulabilirsin. Ben en azından Red Hot Chili Peppers, Metallica plakları sattığını biliyorum.

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:24:00 Konu Sahibi
      D&R da fiyatlar uygun mu? Çok pahalıysa kitapevlerinden almayı düşünüyorum

...
    • Teğmen
      216 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:29:27
      diğer yerlerden daha uygun. hatta pikap falan da var. yeni yeni sarıyosan git bak, oyalan.

Meselâ, uyku, âlem-i yakaza ile âlem-i misal arasında bir köprüdür. Risale-i Nur Külliyatı'ndan
      Sedona 700 Touring/Sedona 410/Merida Scultura 300/Btwin Triban 500/Tern Link C8
    • Yüzbaşı
      369 Mesaj
      28 Ocak 2013 21:45:32
      karşıyaka da klise sokağında var, izmirdeyken oradan almıştım birkaç sefer, konak kızlarağası hanında hala varsa bi kaç plakçı var..daha istersen yazabilirim, isimlerini unuttum 5-6 seneyi geçti izmir günlerim:)

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.