Şimdi Ara

İzmir'de Oto Müzik Sistemi Yaptırılabilecek Yer Tavisyesi!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
26.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wurtz

İzmir'de temiz iş yapan bildiğiniz bir oto müzikçi var mı?

gel yardımcı olalım kardesım mekana ugra gelmeden ara yardımcı olurum adres lınkte

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-vasita-hizmetleri-arac-temizlik-kuafor-gicir-gicir-oto-yikama-kuafor-by-maskot-tuning-120605586/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iblis_35 -- 16 Mayıs 2013; 14:15:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iblis_35

quote:

gel yardımcı olalım kardesım mekana ugra gelmeden ara yardımcı olurum adres lınkte

Montajı yaptıralı 3 sene oldu söktürmeye gelirim artık yakında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iblis_35

quote:

Montajı yaptıralı 3 sene oldu söktürmeye gelirim artık yakında

hahaha farketmedım hacı :D
    neyse yıkamaya pasta cıla boya korumaya gelırsın artık :D

• quote:

Orijinalden alıntı: wertuk344

izmirin en iyisi tabiki power müzik yeterki parana biraz kıy tavsiye ettikleri cihazları al herhangi bi sorunda cihazı sıfırıyla degiştiriyolar ben bmw le wolswagen jetta mı yaptırdım mennunum...

Kardeş arabanın sağına ve soluna bir kişi oturuyor ve bir birinin yaptığı tutmuyor.birisi orjinal soketi kesmiş diğeri soketin yanından kablo eklemiş.yapamadıkları şeye mutlaka bir bahaneleri var.hatta yapamadılar arabanın enstelasyonunda bir sorun var dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sadece fikrimi dogru bildigimi paylaştım herkez gibi üye olmamın nedeni arkadaş tavsiyesi ve her konuda fikir sahibi olmak bilgilenmek.. @wurtz
  • illaki her yerde yanlış olur ben kendim ve arkadaşlarımda sıkıntı yaşamadım memnun kaldım her zaman yardımcı olundu ve ondan tavsiye ediyorum power müzik sistemlerini @clio 1.2 16 v herkez de memnun kaldıgı yeri tavsiye eder zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertuk344

illaki her yerde yanlış olur ben kendim ve arkadaşlarımda sıkıntı yaşamadım memnun kaldım her zaman yardımcı olundu ve ondan tavsiye ediyorum power müzik sistemlerini @clio 1.2 16 v herkez de memnun kaldıgı yeri tavsiye eder zaten...

Tamam işte siz memnun kalmışınız tavsiye etmişsiniz.bende memnuniyetsizliğini söyleyip tavsiye etmiyorum.tabi giden gider.

• bugün itibarı ile sistemin montajını yaptırdım çekinerek gittim işçilikleri konusunda .ama ne isterseniz onu yapıyor .fiyatlarıda uygun temiz işçilikleri var.izmir karabağlar da konağa giderken solda bp istasyonunun yanında gürses elektronik.ilgilenen olursa tavsiyem dir.
  • Arkadaşım Profilimde Müşterimin web adresi mevcut izmirin en iyilerinden biridir. mekan çiğlide dir...

power oto muzik sistemleri
  • Arkadaslar team aksoy ciglideydi yakin zamanda alaybeye tasinacak ama sakin sakin gitmeyin. Kompenantlarimi bozdu. Bass aldi iade etmek istedim param yok falan dedi zohm marka diye bit bas ara tarz baska yerde yom zaten bu marka hic de tavsiye eden yok bu markayi ama beni kandirdi iste. Dukkanda ilk okul cocuklarina is yaptiriyor. 180 milyon dedigi tweeterlari teknosadan 50 liraya aldim. Allahtan tam taktiracakken telden nete girdim fiyatlari gordum vazgectim. TEAM AKSOYDAN UZAK DURUN. Ben izmiri pek bilmiyorum bana profosyonel gelen bornovada 1001 var orasi iyi gibi geldi ben yandim siz yanmayin mahvetmeyin sracinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: nrcnft

Arkadaslar team aksoy ciglideydi yakin zamanda alaybeye tasinacak ama sakin sakin gitmeyin. Kompenantlarimi bozdu. Bass aldi iade etmek istedim param yok falan dedi zohm marka diye bit bas ara tarz baska yerde yom zaten bu marka hic de tavsiye eden yok bu markayi ama beni kandirdi iste. Dukkanda ilk okul cocuklarina is yaptiriyor. 180 milyon dedigi tweeterlari teknosadan 50 liraya aldim. Allahtan tam taktiracakken telden nete girdim fiyatlari gordum vazgectim. TEAM AKSOYDAN UZAK DURUN. Ben izmiri pek bilmiyorum bana profosyonel gelen bornovada 1001 var orasi iyi gibi geldi ben yandim siz yanmayin mahvetmeyin sracinizi

ust mesajlarimda belirttim team aksoy iyi yerdir ama cok paracidir ayrica ciddi anlamda bir sistem kurmayacaksaniz sallar gecer , db center da ona keza adam yolar gecerler, ...

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Arkadaslar team aksoy ciglideydi yakin zamanda alaybeye tasinacak ama sakin sakin gitmeyin. Kompenantlarimi bozdu. Bass aldi iade etmek istedim param yok falan dedi zohm marka diye bit bas ara tarz baska yerde yom zaten bu marka hic de tavsiye eden yok bu markayi ama beni kandirdi iste. Dukkanda ilk okul cocuklarina is yaptiriyor. 180 milyon dedigi tweeterlari teknosadan 50 liraya aldim. Allahtan tam taktiracakken telden nete girdim fiyatlari gordum vazgectim. TEAM AKSOYDAN UZAK DURUN. Ben izmiri pek bilmiyorum bana profosyonel gelen bornovada 1001 var orasi iyi gibi geldi ben yandim siz yanmayin mahvetmeyin sracinizi

ust mesajlarimda belirttim team aksoy iyi yerdir ama cok paracidir ayrica ciddi anlamda bir sistem kurmayacaksaniz sallar gecer , db center da ona keza adam yolar gecerler, ...

onlar kadar serefsiz bir firma görmedim vectra b aracıma kickler 7 1000 rms mono anfi dvd indash ve 2 takım companent birisini ondan aldım codance marka 75 rms jbl 75.4 anfi baglattım serefsiz bu companentler yancak bak kucuk geliyo dedim dinlemedi bagladı 3 hafta sonra yandı okadar adi bi adam sonra haporlor kapaklarını kırmıs aracın tam bi serefsiz ya telefonda ne kufurlu mesajlar attım okadar adi bi yerki acıklayamm adam dolamıs bandı gecmis 2 hafta sonra nasıl zırlıyo aporlorler bi actık kablo dolamıs asla önermyom buna gitceginze 1 oto elektirikcisine gidin daha iyi

• Elimde anfi compenant takımı bass kablo seti herşey mevcut sadece bunlar için kablo çekilip bağlanıcak bornovada uygun temiz yaptırabileceğim bir yer var mı herşey benden olucak o sadece montajı yapıcak o kadar

• Bu tür işlemler için benim yıllardır gittiğim tek yer var.
    EGO Music Center
    Bornova 3. Sanayide.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadasa kesinlikle katiliyorum.kasap gibiler olmadik yerden soketin dibinden pay birakmadan kabloyu kesmisler teybi montaj ederken konsulu cizdirmisler.uzak durulacak bi yer

• Arkadaşlar Çiğli Ata Sanayiide Power Music bence işlerini iyi ve bilerek yapıyorlar. Önerdiği cihazı niye önerdiği anlatıyor ve sorularınıza sıkılmadan bıkmadan büyük bir Kibarlıkla cevap veriyor. Ben İzmirde bayağı araştırdım Power Music ten iyisini bulamadım. Kesinlikle öneririm. Yükseliş Hyundainın de music sistemlerini kuran yetkili servis

• Evet arkadaşlar güncel tavsiyelerinizi bekliyorum, ilçe çok önemli değil. Alsancak, bornova, karşıyaka hepsi uyar, yeter ki düzgün iş olsun..
  • Evet

• Çiğlide Güneş oto tuning ve Alaçatıda Dr Hifi ile tel de konuştum.
    Android MM takmak istiyorum. Şimdilik Android yaygın değil sanırım, beklemedeyim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi descartes46 -- 20 Aralık 2016; 11:25:48 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.