Şimdi Ara

izmir de notebook tamiri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam benq JOYBOOK 5100 notebook un altındaki fan çalışmaz oldu ısınıp kapanıyor bunu uygun fiyata izmirde nerede tamir ettirebiliriz arkadaşlar Tşk.

• slm arkadaşım ekinoks teknik destek 4895586www.ekinoksteknik.com.tr
  • Merhaba,

İstanbul içinde bir teknik servis önereceğim.
    Fakat iddalarına göre Türkiye'nin her tarafında servisleri varmış ve isterseniz kapınızdan notebook'unuzu ücretsiz aldırabiliyorlarmış.
    Bir göz atın isterseniz.

Notebook Tamir Point - http://www.notebooktamirpoint.com
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxygeneturk -- 25 Haziran 2010; 12:40:11 >
  • izmirde notebook tamirinde mupateknolojiden başka kimseyi tanımam hızlı çözüm uygun fiyat herkeze önerebilirim numarası 0232 482 03 97www.mupatekno.com
  • Başka kime yaptırırsanız yaptırın, ancak Çözüm PC denilen yere vermeyin bilgisayarınızı. Hemen adresinize gelir alırlar, iki gün sonra tamir edilmiş vaziyette getirirler. Etkilenir, parayı da verirsiniz. Ancak sonraki gün daha da beter bozuluverir bilgisayar. Çünkü çip değişimi derler, ama muhtemelen aslında yaptıkları ısı tabancasıyla üfürükten bir tamirdir. O da bilgisayar ısınınca tekrar patlak verir.

Sonra geri vermeye çalışırsınız yapsınlar diye. Bu sefer ilkindeki gibi hemen gelmezler. Geliyorum diye eve kitlerler sizi. Sonra gelir alırlar tekrar. Ancak ondan sonra büyük bir hata yaptığınızı anlarsınız.

Benim bilgisayarımı geri alabilmem tam iki ay sürdü. Bu süre boyunca da her gün 'yarın getiriyoruz' dediler. En son umudu kesmişken kargoyla yolladılar bilgisayarı. Tamir etmeyi bırakın daha da zarar vermişlerdi alete. Anakartın üzerindeki minik soketlerden birini kırmışlar mesela. Kasanın plastiği çatlamış falan.

Şimdi paramı iade etmelerini istiyorum, verdikleri cevap: "Yarın hesabında.."

Sakın bulaşmayın..

• Sormamın nedemi sizin yaşadığınız soruna benzer olayların çok sık olması,güvenilir tamirci bulmak zor .
  • selam,www.bilgisayarservisizmir.com adresinde online destek hattı var, görüşmeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.